osób online: 3

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2023, 17:06stat4u

O stronie
Niniejsza strona www.zwierzaki.wolsztyn.pl powstała z inicjatywy użytkowników forum Wolsztyńskiego. Pracownicy Urzędu Miejskiego w Wolsztynie dołożyli starań by wygospodarować miejsce i adres dla strony internetowej, na której zamieszczane są znaczące informacje.

Dodatkowo pracownicy lokalnych gazet wyszli z inicjatywą współpracy i zamieszczania dodatkowo zdjęć oraz opisów w ich wydawnictwach.

Strona istnieje od 1 stycznia 2011 r. i mamy nadzieje, że pomoże niejednemu zwierzakowi.

Uprzejmie informujemy, że od marca działa, już w pełni system sprawdzania płatności on-line za psa. Dzięki niemu można sprawdzić czy w br. roku uiścili już Państwo opłatę za psa. System jest innowacyjnym rozwiązaniem nigdzie dotąd nie stosowanym.UWAGA ! Dodawane ogłoszenia usuwane są okresowo z datą starszą niż 4 miesiące.

Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn Copyright © by www.zwierzaki.wolsztyn.pl 2010 - 2023. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.zwierzaki.wolsztyn.pl)