osób online: 1

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2024, 10:07stat4u

Pomogliśmy zwierzakom


25-05-2024
Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie. To małych rozmiarów, młody, bardzo przyjazny i skory do zabaw samczyk. Dostał na imię Skaut. Psiak został znaleziony niedawno na terenie gminy Przemęt. Skaut czeka na odbiór przez swojego właściciela lub na nowy dom :) Kontakt: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

26-04-2024
Bartuś z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu :) Bartuś to młodziutki samczyk, ma niecały rok. Jest wspaniały, niesamowicie przyjazny. Jest świetnym kandydatem na bycie adopciakiem :) Kontakt w sprawie Bartka: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

24-03-2024
Focus z Przytuliska w Wolsztynie powoli rozgląda się za domem... Focus to młody samczyk, który dość długo błąkał się po gminie Siedlec, głównie na terenie Kopanicy. Psiaka udało się złapać dopiero przy pomocy klatki-łapki. Nie wiemy dokładnie w jakiej miejscowości mógł zagubić się właścicielowi. Focus jest jeszcze wycofany i nieśmiały. Wprawdzie wychodzi z budy, obserwuje wolontariuszy i chętnie podjada od nich smaczki merdając przy tym ogonkiem, ale nie ma w sobie tyle odwagi, by pójść na spacer. Na ten moment nie opuszcza kojca. Focus potrzebuje czasu, wyrozumiałości i cierpliwości. Kontakt w jego sprawie: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

21-03-2024
Fado z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Fado w maju skończy dwa lata. Jest przyjazny dla wszystkich, jednocześnie rozpiera go energia i bardzo szybko się uczy. Uwielbia długie spacery, potrzebuje dużo ruchu. Aktywny właściciel na pewno nie będzie się z nim nudził 🙂 Fado nie zostanie wydany do kojca. Kontakt w sprawie adopcji psiaka: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

30-01-2024
Magnum z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu🙂 Psiak mieszkał kiedyś w Kaszczorze, skąd został zabrany, ponieważ dotychczasowy właściciel nie mógł dłużej się nim zajmować. Magnum żył w kojcu, nie wychodził z niego, dlatego początkowo u nas był lękliwy. Aktualnie Magnum jest innym psem. Zmienił się diametralnie. Od około 6 miesięcy mieszka w domu tymczasowym. To najbardziej bezproblemowy i spokojny psiak, jakiego domownicy mieli okazję poznać. Bardzo ceni sobie spokój i ciszę więc będzie idealnym kompanem dla starszej osoby. Nie przejawia agresji do innych zwierząt, z kotami żyje jak ze swoimi braćmi. Uwielbia spacery i kocha wszelkie smakołyki. Magnum jest gotowy do adopcji 🙂 Więcej informacji o psiaku pod numerem: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

29-01-2024
Lola z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu :) Lola to starsza Pani, ale z całą pewnością zasługuje na dom i ciepło kochającej rodziny. Suczka jest wycofana, lękliwa, potrzebuje czasu żeby zaufać człowiekowi, ale w odpowiednim środowisku i sprzyjającej atmosferze jest w stanie zmienić swoje zachowanie. Przed Lolą i jej przyszłym właścicielem jeszcze wiele pracy, ale już teraz zachęcamy do adopcji suczki :) Kontakt: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

09-01-2024
Lucynka z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu :) Lucynka to nasza mamusia 5 szczeniaków. Wszystkie maluchy znalazły już domy, teraz czas na nią. Suczka jest młoda, około 2- letnia. Kocha ludzi mimo, że w życiu zapewne zaznała niewiele dobrego. Wymaga nauki chodzenia na smyczy, ale w tym kierunku jest właśnie prowadzona i robi postępy. Lucynka na pewno potrzebuje cierpliwego właściciela i kilka etapów nauki życia domowego jeszcze przed nią, ale to super pies i zasługuje na super dom :) Kontakt w sprawie adopcji suczki: Fundacja Pieskowo: 602 264 644.

17-11-2023
Cezar z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Psiak przyjechał do nas z terenu gminy Siedlec (miejscowości: Reklin, Stara Tuchorza i okolice) we wtorek wieczorem 17 października 2023r. W momencie wyłapania był bardzo zmęczony, mógł przebiec większy dystans więc mógł mieć dom w jednej z ościennych gmin. Jak dotąd, właściciel nie zgłosił się po niego. Cezar wydaje się być łagodny, jednak jest jeszcze mocno lękliwy. Potrzebuje trochę czasu żeby zaufać człowiekowi więc nowy właściciel będzie musiał zaskarbić sobie jego względy i zapracować na jego zaufanie :) Cezar potrafi ładnie chodzić na smyczy, a u weterynarza jest zawsze bardzo grzeczny, zatem nie problemu z wizytami kontrolnymi. Cezar jest już gotowy do adopcji, prosimy o przemyślane decyzje :) Kontakt w sprawie psiaka: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

29-10-2023
Kochani, jako Fundacja Pieskowo pomagamy znaleźć domy 4 szczeniakom mieszkającym w Buczu (gmina Przemęt). Aktualnie mają około 4 miesięcy, na pewno jest dwóch chłopców. Zależy nam żeby trafiły do dobrych domków, nie wydamy ich na łańcuch. Maluchy to typowe psotne szczeniaczki :) Zapraszamy do kontaktu z nami: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

22-10-2023
White z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu :) Psiak został znaleziony 22 września 2023r. w okolicach Ruchockiego Młynu, jednak do tej pory nie zgłosił się po niego właściciel. White musiał mieć kiedyś dobry dom. Zna komendy: siad, łapa, równaj, stój... Aż dziwne, że nikt go nie szuka, a może nie wie gdzie... Nasz White utrzymuje czystość w kojcu, bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem i uwielbia spacery. Niech informacja o nim idzie w świat. Może gdzieś dojrzy go jego właściciel, a jeśli nie- to niech znajdzie dobry, kochający dom. Kontakt w sprawie adopcji: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

12-10-2023
Balto z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu :) Psiak przyjechał do nas 4 października z Wroniaw, jednak nikt się po niego nie zgłosił. Balto na razie jest jeszcze bojaźliwy, ale powoli nabiera ufności do otoczenia. Lubi głaskanie i na spacerze lgnie do człowieka. Szukamy dla naszego chłopaka domu tymczasowego lub stałego, ponieważ Balto nie radzi sobie z hałasem w przytulisku, zdecydowanie woli spokój i mniej bodźców wokół siebie. Kontakt w sprawie adopcji: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

09-10-2023
Neron z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu :) Psiak błąkał się około 2 tygodnie w miejscowości Gościeszyn. 13.09.23r. przyjechał do nas. Do tej pory nie zgłosił się po niego właściciel. Neron to duży samczyk, bardzo przyjazny. Źle znosi pobyt w kojcu, gryzie kraty, płacze i wyje. Jest bardzo nieszczęśliwy... W kojcu utrzymuje czystość. Chętnie chodzi na spacerki, uwielbia głaskanie i kontakt z człowiekiem. Cieszy się na wolontariuszy całym sobą. Neron jest gotowy do adopcji :) Kontakt z nami: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

26-09-2023
Punio z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu 🙂 Punio to starszy samczyk. Gdy do nas trafił, nie pozwalał się dotknąć, bardzo bał się człowieka. Jesteśmy pewni, że kiedyś ktoś go bardzo mocno skrzywdził. Na dzień dzisiejszy chodzi już na spacerki, podchodzi żeby delikatnie pogłaskać go po głowie. Jest bardzo radosny i wesoły. Wykorzystuje szansę na nowe, lepsze życie jaką dostał od losu 🙂 Kontakt w sprawie adopcji Punia: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

20-08-2023
Ares z Przytuliska w Wolsztynie powoli rozgląda się za domem. Chłopak przyjechał do nas z miejscowości Wilcze, po dramatycznym wypadku, gdy w jednym z budynków doszło do wybuchu butli z gazem. Na szczęście Ares nie ucierpiał. Aktualnie jego sytuacja prawna się stabilizuje. Ares to młody, bardzo przyjazny samczyk. Mieszkał wcześniej na łańcuchu, dlatego nie potrafi jeszcze chodzić na smyczy, ale bardzo szybko się uczy. Utrzymuje czystość w kojcu, uwielbia spacerki i "mizianie". Ares to pies z "wyjątkową" historią i na takiego właściciela też zasługuje 🙂 Kontakt w jego sprawie: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

15-08-2023
Borys z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu <3 Psiak został znaleziony 19 lipca 2023r. w miejscowości Wilcze, nikt jednak chłopaka nie rozpoznał, chociaż trafił do nas zadbany. Borys jest młodym psem, przyjaznym, przytulaśnym, bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Tęskno mu w kojcu do ludzi. Uwielbia pieszczoty, głaskanie. Szybko się uczy i odnajduje w nowych sytuacjach. Prosimy śmiało dzwonić do nas po więcej informacji :) Kontakt w sprawie Borysa: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

09-08-2023
Suzi z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu :) Suzi to młoda suczka. Została znaleziona 25 kwietnia 2023 w Stradyniu, jednak nikt jej nie rozpoznał i zamieszkała u nas. Psinka jest jeszcze nieśmiała, niekiedy wycofana, ale robi duże postępy. Zaczęła wychodzić już na spacery. Nie ma w niej cienia agresji. Jest bardzo przyjazna w bliższym kontakcie. Uwielbia smaczki. Jeśli da się jej szansę i pozwoli na stworzenie więzi, Suzi na pewno odwdzięczy się ogromem miłości :) Kontakt w sprawie adopcji suczki: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

08-08-2023
Kotka widoczna na zdjęciu szuka domu stałego. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym w Wolsztynie. Koteczka ma około 4 miesięcy, jest już szczepiona, odrobaczona i gotowa, by zamieszkać w nowym domu 🙂 Więcej informacji pod numerem telefonu: 696 943 509.

06-08-2023
Miśka z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu 🙂 Miśka trafiła pod opiekę Fundacji Pieskowo po śmierci swojego właściciela. Jest młodą, energiczną suczką. Bardzo lubi długie spacery więc będzie idealnym psem dla ludzi aktywnych, lubiących ruch i świeże powietrze. Jest przyjazna, jednak potrzebuje jeszcze nieco oswojenia na smyczy, bo jest silna i potrafi pociągnąć. Poza tym to świetna kumpelka 🙂 Kontakt w sprawie adopcji Miśki: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

06-08-2023
Pusia z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Psinka mieszkała wcześniej w Przytulisku w Przemęcie skąd przyjechała do nas 🙂 Pusia jest baaardzo przyjazna. Uwielbia przytulanie, leżenie na kolanach. Jest grzeczna, usłuchana. Lubi spacerki i smaczki. Pies idealny ❤️ Pusia poleca się do adopcji. Kontakt w jej sprawie: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

06-08-2023
Alma z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu :) Suczka została znaleziona 14 marca 2023r. w Wolsztynie. Miała na sobie czerwoną obrożę. Wyglądało na to, że zgłosi się po nią jej właściciel, jednak tak się nie stało... Alma jest młodą, przyjazną i energiczną dziewczyną. Uwielbia spacery, zabawy, bieganie, wodę i pływanie. Jest bardzo przyjazna, również w stosunku do dzieci. Alma to pies wszechstronny :) Jest gotowa do adopcji. Kontakt w jej sprawie: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

31-07-2023
Suczka 8 lat, brązowa, średniej wielkości, podobna do Wilka (Wilczak Czechosłowacki). Łagodna do ludzi, ostrożna. Zachęcona powinna podejść do człowieka bez problemu. Uciekła z DT w Nowym Tomyślu rano 30.07. Proszę o kontakt gdyby ktoś ją widział. Ela Wojtko 502390630 Za znalezienie suczki przewidziana jest NAGRODA 1000zł.

29-07-2023
Pigment to około 5 letni samiec. Jest wesołym, energicznym psiakiem. Uwielbia spacery, zabawę i psie smakołyki. W domu jest grzeczny, nie ma problemu z zostawianiem samemu, utrzymuje czystość, pokazuje jak musi wyjść na dwór. Na spacerze chodzi ładnie, nie ciągnie na smyczy. Akceptuje inne psy, ale lepiej żeby trafił do domu bez innych zwierząt, bywa zazdrosny i zbyt nachalny przy zabawie. Pigment bardzo lubi i potrzebuje kontaktu z człowiekiem, ale ma przy tym bardzo określone granice. Boi się gwałtownych ruchów, nie lubi zaczepiania i budzenia kiedy śpi lub odpoczywa. Pigment zna podstawowe komendy. Bardzo szybko się uczy. Szukamy dla niego spokojnego domu, który będzie rozumiał jego granice i nie będzie ich przekraczał. Najlepiej żeby był to dom bez dzieci. Pigment przy odpowiedniej opiece odwdzięczy się bezgraniczną miłością. Kontakt w sprawie adopcji: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

29-07-2023
Axel z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu 🙂 Axel został znaleziony w Kębłowie 24 stycznia 2023r., gdzie przybłąkał się pod sklep Dino. Do tej pory nie zgłosił się po niego właściciel. Axel jest psem w średnim wieku. Jest wesoły, lubi kontakt z człowiekiem, chętnie chodzi na spacery. Bardzo cieszy się na wizyty wolontariuszy. Systematycznie korzysta z wizyt w psim salonie 🙂 Axel jest gotowy do adopcji. Kontakt w jego sprawie: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

25-07-2023
Magnum z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu🙂 Psiak mieszkał kiedyś w Kaszczorze, skąd został zabrany, ponieważ dotychczasowy właściciel nie mógł dłużej się nim zajmować. Magnum żył w kojcu, nie wychodził z niego, dlatego początkowo u nas był lękliwy. Aktualnie bez problemu wychodzi z kojca na spacery, interesuje się, kto do niego podchodzi, oswoił się przy głaskaniu. Magnum uwielbia smaczki i mogą być one nagrodą dla niego w nauce różnych zachowań. Magnum jest gotowy do adopcji 🙂 Więcej informacji o psiaku pod numerem: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

09-07-2023
Szczeniaczka suczka szuka dobrego domu. Psinką opiekuje się FUNDACJA PIESKOWO. Kontakt w sprawie adopcji: 602 264 644.

09-07-2023
Szczeniaczka suczka szuka dobrego domu. Psinką opiekuje się FUNDACJA PIESKOWO. Kontakt w sprawie adopcji: 602 264 644.

09-07-2023
Szczeniaczka suczka szuka dobrego domu. Psinką opiekuje się FUNDACJA PIESKOWO. Kontakt w sprawie adopcji: 602 264 644.

03-07-2023
Kochani, często pytacie nas czy mamy do adopcji szczeniaki. Otóż właśnie mamy. Zostały same przepiękne dziewczyny. W pełni gotowe, aby już zamieszkać w nowych domach, a przytuliskowy kojec zamienić na wygodne i miękkie legowisko :) Nie znamy rodziców dziewczynek więc nie wiemy jakie duże urosną, możemy jedynie szacować. Maluchy zostały już odrobaczone i odpchlone, polecają się do adopcji :) Kontakt i więcej informacji pod numerem telefonu: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

28-06-2023
Shaggy z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu 🙂 Psiak mieszkał kiedyś w Kaszczorze, skąd został zabrany, ponieważ dotychczasowy właściciel nie mógł dłużej się nim zajmować. Shaggy żył w kojcu, nie wychodził z niego, dlatego w początkowym okresie pobytu u nas był lękliwy. Teraz jest już pewnym siebie psiakiem. Chętnie spaceruje zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Potrafi chodzić na smyczy 🙂 Shaggy poleca się do adopcji. Więcej informacji o psiaku pod numerem: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

08-06-2023
Nero z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Nero to duży samiec, ale niesamowicie łagodny. Uwielbia spacery, jest bardzo przyjazny. Akceptuje inne psy. Szybko uczy się nowych rzeczy, jest posłuszny i ułożony. Osobowościowo psi ideał :) Więcej informacji o psiaku pod numerem telefonu: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644. Zachęcamy do adopcji.

16-04-2023
Bąbel rozgląda się za właścicielem lub nowym domem 🙂 Psiak został znaleziony w okolicach mostu na Ruchockim Młynie. Jest raczej młody. Błąkał się razem z drugim psem. Psiaki nie odstępowały się na krok, ale w kojcu już nie do końca się dogadywały, więc nie ma pewności, że są z tego samego domu. Bąbel nie ma w sobie agresji, ale bardzo boi się człowieka, często chowa się do budy i podchodzi bliżej dopiero, gdy osoba nim zainteresowana nieco się oddali. Na pewno wymaga wiele cierpliwości i wyrozumiałości ze strony przyszłego właściciela. Po więcej informacji naszym Bąblu prosimy o kontakt telefoniczny: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

13-04-2023
Edek rozgląda się za właścicielem lub nowym domem 🙂 Psiak został znaleziony w okolicach mostu na Ruchockim Młynie. Jest raczej młody. Błąkał się razem z drugim psem. Psiaki nie odstępowały się na krok, ale w kojcu już nie do końca się dogadywały, więc nie ma pewności, że są z tego samego domu. Edek nie ma w sobie agresji, ale boi się człowieka, robi powoli postępy i podchodzi coraz bliżej. Na pewno wymaga wiele cierpliwości i wyrozumiałości ze strony przyszłego właściciela. Po więcej informacji naszym Edku prosimy o kontakt telefoniczny: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

10-04-2023
Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie. To samczyk. Biegał środkiem drogi z drugim bardzo podobnym psiakiem w Starej Dąbrowie. Przyjechał do nas 10 kwietnia 2023r. Jest bardzo, bardzo zadbany. Chipa i obroży niestety brak. Właściciela prosimy o kontakt: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

10-04-2023
Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie. To samczyk. Biegał środkiem drogi z drugim bardzo podobnym psiakiem w Starej Dąbrowie. Przyjechał do nas 10 kwietnia 2023r. Jest bardzo, bardzo zadbany. Chipa i obroży niestety brak. Właściciela prosimy o kontakt: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

06-04-2023
Nowy psiak w Przytulisku w Wolsztynie. To suczka, która od pewnego czasu błąkała się w Starym Widzimiu. Jest młodziutka, dostała od nas na imię Sonia. Psinka przyjechała do przytuliska 4 kwietnia 2023r. Ma bardzo dużo energii, ale strasznie płacze w kojcu. Właściciela prosimy o kontakt: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

02-04-2023
Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie. To psi senior, znaleziony 2 kwietnia 2023r. w Nowych Tłokach. Dostał od nas na imię Bruno. Psiak prawdopodobnie zerwał się z łańcucha, bo miał na sobie charakterystyczną metalową klamerkę oraz b. starą obrożę. Osoby, które kojarzą psiaka prosimy o kontakt: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

30-03-2023
Aza z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Suczka została znaleziona 22 stycznia 2023r. na Komorowie przy blokach, jednak nie zgłosił się po nią właściciel. Aza to starsza psina, bardzo grzeczna, ułożona. Utrzymuje czystość w domu. W stosunku do człowieka jest bardzo przyjazna. Jeśli ktoś chciałby zapewnić naszej Azie dom, prosimy o kontakt: IDZ- 533 307 454.

29-03-2023
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To suczka, dostała od nas na imię Gwiazda. Psinka została znaleziona na ulicy Kiełpińskiej w Wolsztynie późniejszym wieczorem 28 marca 2023r., gdzie atakowała inne psy. Gwiazda czeka na odbiór przez swojego właściciela. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454.

20-03-2023
Gucci z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu :) Psiak przyjechał do nas 23 lutego 2023r. z Karpicka, ale wcześniej był widziany również w Tuchorzy. Trafił do nas bardzo zadbany, jednak właściciel, jak dotąd nie zgłosił się po niego. Gucci jest młodziutkim, bardzo przyjaznym chłopakiem. Chętnie chodzi na spacery i spędza czas na zabawach na świeżym powietrzu. Gucci jest gotowy do adopcji :) Kontakt: IDZ- 533 307 454.

09-03-2023
Kochani, ponawiamy zdjęcia naszych chłopaków. To Pepe i Pedro. Są to nowe psy w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. Dwa samczyki, które przyjechały do nas 27 lutego 2023r. z Błocka. Psiaki mogą być również z terenu gminy Rakoniewice. Cały czas liczymy na to, że zgłosi się ich właściciel. Kontakt w sprawie psiaków: IDZ- 533 307 454.

07-03-2023
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To samczyk znaleziony w nocy z soboty na niedzielę (z 25 na 26 lutego) w okolicach Gościeszyna. Był zmarznięty i oszroniony. Daliśmy mu na imię Gacek. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela, prosimy o kontakt w jego sprawie pod numerem: IDZ- 533 307 454. Gacek może być też z terenu gminy Rakoniewice. Może ktoś rozpoznaje psiaka?

06-03-2023
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To suczka, jeszcze szczeniakowata, nadaliśmy jej imię Diana. Psiak przyjechał do nas 2 marca 2023r., dzień wcześniej biegał po Adamowie Piekiełku. Właściciela prosimy o kontakt: IDZ- 533 307 454. Wierzymy, że dziewczyna komuś uciekła.

16-02-2023
Nasz psi staruszek o imieniu Lucek szuka domu. Psiak został znaleziony 29.12.2022r. w Karpicku, gdzie błąkał się od kilku dni. Miał złamaną łapkę, prawdopodobnie był potrącony. Lucek to taki typowy dziadziuś, trochę żyje swoim życiem, ale za to uwielbia spacery 🙂 Do innych psiaków jest raczej obojętny. Poszukujemy również fundacji bądź stowarzyszenia, które zajmują się taki psimi seniorkami. Prosimy o udostępnienia, kontakt z nami pod numerem: IDZ- 533 307 454.

30-01-2023
Młoda kotka Tosia szuka domu :) Tosia lubi głaskanie. Korzysta z kuwety. Nie jest natrętna, jest grzeczna, prawdopodobnie chowana w domu. Kontakt w sprawie koteczki: 694 399 459.

29-01-2023
Króliczka Piotrunia szuka domu. Ma około rok, trafiła do nas ze starym złamaniem łapki, z którym już nic nie można było zrobić. Nie zdecydowaliśmy się na amputację łapki, króliczka radzi sobie dobrze. Ma jedynie problem z kicaniem po śliskich powierzchniach. Piotrunia jest zaszczepiona, wysterylizowana, gotowa do adopcji :) Kontakt w sprawie króliczki: IDZ- 533 307 454.

18-01-2023
!! Zniknął około rana 17.01. Wroniawy! Wabi się Jędrek, jest czarno-białym mieszańcem średniego wzrostu.Aktualnie ma szarą obroże. Jeśli ktoś go widział bardzo proszę o kontakt pod numer 665841301 lub 888 098 230!

05-11-2022
Felek z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu 🙂 Felek to samczyk w średnim wieku. Jest bardzo grzeczny, szybko uczy się nowych rzeczy. Bardzo lubi spacery z wolontariuszami. Widzimy, że potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Adopcja Felka jest możliwa wyłącznie w warunki domowe. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: IDZ- 533 307 454.

30-10-2022
Alek z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu :) Psiak został znaleziony 28 września 2022r. na stacji paliw w Niałku Wielkim, był zadbany, miał założoną czarną obrożę, jednak do tej pory właściciel nie zgłosił się po niego. Alek to przekochany, większy samiec. Lubi spacery, bardzo ładnie chodzi na smyczy. Ogólnie jest psem łagodnym, jednak do innych psów zdarza mu się mieć różny stosunek. Potrafi zaczepiać je szczekaniem. Osoby zainteresowane adopcją Alka prosimy o kontakt telefoniczny: IDZ- 533 307 454.

29-10-2022
Moopi z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Moopi to psiak większego rozmiaru, samczyk w średnim wieku z dłuższym włosem. Został znaleziony 1 lipca 2022r. w lesie w okolicach Świętna, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Moopi jest przyjaźnie nastawiony do człowieka, jednak ma swoje granice i nie lubi jak ktoś je przekracza. Lubi za to spacery i psie smakołyki. Może ktoś pokocha naszego włochatego chłopaka 🙂 Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

05-10-2022
Daga z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Suczka około 17 września 2022r. przybłąkała się na jedną z posesji w Kębłowie-Kolonia, następnie przyjechała do nas, jednak właściciel nie zgłosił się po nią. Daga była początkowo bardzo wystraszona. Nie chciała podchodzić do ludzi. Teraz widać już postęp. Będąc w kojcu cieszy się na widok człowieka i nieśmiało zaczyna wychodzić na pierwsze spacery. Chętnie biegnie za swoimi psimi kolegami. Przed Dagą jeszcze wiele pracy, ale przy cierpliwym i wyrozumiałym właścicielu na pewno osiągnie sukces. Osoby zainteresowane adopcją kudłatki prosimy o kontakt telefoniczny: IDZ- 533 307 454.

03-10-2022
Bolek z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Zanim trafił do nas, błąkał się od 6 września 2022r. po ul. Wczasowej w Karpicku, miał ubraną wtedy zieloną obrożę przeciwpchelną. Pomimo tej informacji, właściciel Bolka nie zgłosił się. Psiak jest już do adopcji. To młody, przyjazny, nieco szalony samczyk 🙂 Lubi zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jest bardzo aktywny na spacerach, pokonuje długie trasy, penetruje teren. Czasem zdarza mu się zawarczeć na inne psy, za to z suczkami chętnie się zaprzyjaźnia. Osoby zainteresowane Bolkiem prosimy o kontakt telefoniczny: IDZ- 533 307 454.

12-09-2022
Jerry z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Psiak został przywieziony do nas 31 sierpnia 2022r. z Wroniaw, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Jerry to starszy samczyk. Bardzo przyjazny dla otoczenia, na widok człowieka merda ogonkiem i całym sobą prosi o pieszczoty. Głasków domaga się również od dzieci 🙂 Ładnie chodzi na smyczy. Jerry jest gotowy do adopcji. Więcej informacji o psiaku pod numerem: IDZ- 533 307 454.

22-08-2022
Budyń z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Psiak przyjechał do nas 9 lipca 2022r. z Adamowa, gdzie został znaleziony. Budyń to około roczny samczyk, jeszcze lekko strachliwy, ale bardzo domagający się pieszczot. Jest bardzo przyjazny dla ludzi, w tym również dla dzieci, inne psy raczej omija łukiem. Będąc u nas nauczył się chodzić na smyczy i chętnie wychodzi na długie spacery. Budyń jest gotowy do adopcji 🙂 Więcej informacji pod numerem: IDZ- 533 307 454.

11-08-2022
KOTY, KOTECZKI DO ADOPCJI :) 8 kocich maluchów szuka domów. Są 3 rude, jeden kolorowy, reszta czarno-białe, płcie różne- są chłopaki i dziewczyny do wyboru :) Kotki przebywają w Świętnie. Kontakt w sprawie adopcji: 512 725 074.

10-08-2022
Nasz nowy podopieczny- maluch o imieniu Gacuś pilnie szuka domu tymczasowego lub stałego. Gacuś jest uroczym 2,5-miesięcznym samczykiem w typie terriera. Jest przyjaźnie nastawiony do innych zwierząt. Lubi się przytulać i głaskać. Gacuś czeka na oferty pod numerem telefonu: 536 560 466 🙂

25-07-2022
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. Przyszedł dziś, tj. 25 lipca 2022r. na teren jednej z firm w Niałku Wielkim. Był wyczerpany, otrzymał jedzenie i wodę, po czym zaraz zasnął. Psiak jest już u nas. Nazwaliśmy go Frodo. Właścicielu, odezwij się! Kontakt: IDZ- 533 307 454.

24-07-2022
Przedstawiamy wam Czarusia ❤ To młody samczyk, który przyjechał do nas 11 lipca 2022r. z Nowej Dąbrowy. Jak do tej pory, właściciel nie zgłosił się po niego, może nie wie, gdzie szukać, a Czarek sprawia wrażenie typowo domowego psa. Stara się utrzymywać czystość w kojcu, potrafi pięknie chodzić na smyczy, uwielbia spacery i lgnie do kontaktu z człowiekiem. Jeszcze nieśmiały i skromny, potrzebuje przytulenia. Skory do czułości również wobec dzieci. Czaruś szuka właściciela lub nowego domu ❤ Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454.

22-07-2022
Aggy z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu <3 Aggy to małego rozmiaru nieco starsza już suczka. Jest bardzo wesoła, uwielbia zabawy i długie spacery. Przyjazna w stosunku do dzieci i innych psów. Po prostu kochana psina, którą warto przygarnąć pod swój dach :) Aggy poleca się do adopcji. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454.

21-07-2022
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To suczka, która została znaleziona 21 lipca 2022r. w Adamowie. Nadaliśmy jej imię Łapka. Psinka jest bardzo przyjazna. Czeka na swojego właściciela. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454.

20-07-2022
Kolejne cztery łapki szukają swojego człowieka. Tola jest małym pieskiem, ma około 8-9 lat. Została znaleziona między Mochami a Nową Wsią, jednak jak dotąd właściciel nie zgłosił się po nią. Tola jest niezwykle przyjazna do wszystkich piesków i kotków, bardzo grzeczna, lubi dzieci. Została już wysterylizowana i zaszczepiona. Obecnie przebywa w hoteliku dla zwierząt. Ulubionym zajęciem Toli jest siedzenie na kolanach i przytulanie się. Adopcja tylko w warunki domowe. Zapraszamy do kontaktu: IDZ- 533 307 454.

15-07-2022
Przekochana Saba szuka domu, choćby tymczasowego. Suczka pięknie chodzi na smyczy, zachowuje czystość. Lubi wszystkie psiaki, dzieci, jest do nich bardzo pozytywnie nastawiona. To po prostu psi ideał <3 Saba została już wysterylizowana i zaszczepiona. Jest gotowa do adopcji :) Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454.

15-07-2022
Dziś, tj.15 lipca 2022r. na ulicy Poniatowskiego w Wolsztynie znaleziono psiaka widocznego na zdjęciu. To suczka w typie yorka. Przebywa u osoby, która ją znalazła. Pilnie poszukiwany właściciel. Nr kontaktowy: 604288452.

02-07-2022
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To młoda suczka, która została znaleziona 25 czerwca 2022r. na Ruchockim Młynie. Nadaliśmy jej imię Kama. Dziewczyna szuka nowego domu lub czeka na odzew swojego właściciela. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454.

30-06-2022
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To młoda suczka, która dziś (30.06.2022r.) do nas przyjechała z terenu przedszkola w Komorowie. Właścicielu, zgłoś się po swojego piesia! Kontakt: IDZ- 533 307 454.

29-06-2022
Do hurtowni Izomet w Niałku Wielkim przybłąkał się psiak widoczny na zdjęciu. Samczyk z dwoma obrożami, czerwoną i przeciwpchelną. Bardzo zadbany. Przyszedł znikąd, położył się i nie chciał odejść. Właściciel chłopaka pilnie poszukiwany! Kontakt: IDZ- 533 307 454.

20-06-2022
Shira z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie powoli rozgląda się za nowym domem. Shira to młoda suczka w typie owczarka niemieckiego. Długo błąkała się w Błocku, ciężko było ją złapać. Jeszcze bardzo boi się człowieka, jednak nie wykazuje agresji. Robi małe postępy, przed nią dużo pracy, ale już chcemy aby była zauważona. Więcej informacji o suczce: IDZ- 533 307 454.

20-06-2022
Hugo z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu ❤ Hugo to młody samczyk, bardzo przyjazny i pełny energii. Na widok człowieka zaraz zaczyna się cieszyć i zachęca do zabawy. Uwielbia spacery, bieganie za piłką, ale leżenie na kolanach człowieka też sprawia mu ogromną radość. Hugo jest gotowy do adopcji. Zachęcamy gorąco! Kontakt: IDZ- 533 307 454.

20-06-2022
Teodor z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu 🙂 Teodor jest jeszcze trochę strachliwy, ale z dnia na dzień staje się coraz odważniejszy, lubi spacery. Na ten moment przy dotyku człowieka paraliżuje go strach, ale robi systematyczne postępy. Psiak rozgląda się już za nowym domem 🙂 Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

25-02-2022
Świstak z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu ❤ Świstak nie widzi, mimo to radzi sobie świetnie. Chętnie wychodzi na spacery, jak tylko usłyszy człowieka od razu merda ogonkiem i czeka, aż się do niego podejdzie. Uwielbia smakołyki i pieszczoty. Jest naprawdę świetnym psem. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

25-02-2022
Saba z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu ❤ Saba ma około 10 miesięcy, jest przekochana. Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem, ciągle rozdaje buziaki, pcha się na kolana. Uwielbia zabawy, szybko się uczy. Bardzo ładnie chodzi na smyczy. Kontakt w sprawie adopcji Saby: IDZ- 533 307 454.

13-07-2020
Murzynek jest już starszym psiakiem. Mimo wieku ma w sobie mnóstwo energii i radości. Uwielbia spacery i pięknie chodzi na smyczy. Murzynek w swoim życiu nie jeden raz doznał krzywdy od człowieka. Jakiś czas temu został przez nas odebrany interwencyjnie, bardzo długo walczyliśmy o jego zdrowie, a chwilami nawet o życie. Gdy jego sytuacja zdrowotna się unormowała znalazł dom, w którym był bardzo szczęśliwy. Niestety w jego nowej rodzinie wydarzyła się sytuacja, przez którą Murzynek musiał wrócić do nas, jednak nie stracił wiary w ludzi, nadal pcha się na kolana, uwielbia głaskanie i cieszy się na widok człowieka. Jeśli chcesz dać szansę Murzynkowi, aby został Twoim przyjacielem, skontaktuj się z nami telefonicznie: IDZ- 533 307 454.

13-07-2020
Rudy z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Psiak trafił do nas 13 stycznia 2020r. Został złapany na terenie ośrodka wypoczynkowego w Karpicku, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Rudy to duży samiec rasy mieszanej w średnim wieku. Jest zadbany, na spacerach bardzo posłuszny, potrafi pięknie chodzić na smyczy. Psiak jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Na pewno będzie super kompanem. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

13-07-2020
Diego z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Psiak został znaleziony 7 maja 2020r. w Powodowie (teren graniczny z gminą Siedlec więc mógł być również z tamtych terenów), jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Diego jest średniej wielkości samcem rasy mieszanej. To bardzo młody, radosny psiak. Jest wpatrzony w człowieka, uwielbia pieszczoty, sam wskakuje na kolana i rozdaje buziaki. Na spacerach jest bardzo grzeczny, potrafi chodzić na smyczy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym chłopakiem 🙂 Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

01-06-2020
Oddam w dobre ręce pieska Tole. Wiek weterynarz określił na około 2 lata, waga 20 kilka kg. Bardzo żywy i energiczny, lubi ruch i zabawę. Wcześniej wzięliśmy go ze schroniska, ale niestety przeprowadzka do małego mieszkania zmusza nas do oddania suczki w mamy nadzieję dobre ręce. Pani ze schroniska zaopiniowała że to rasa jagdterier-pies z rasy myśliwskich. Niestety nie ma na to dokumentów, jednak wiele cech o jakich można poczytać w Internecie zgadza się z rzeczywistością. Pies lubi szukać, bawić się (także z dziećmi), lubi aportować, dobry stróż -słyszy każdy dźwięk, lubi spacery, lubi biegać. Co najważniejsze nie wykazuje żadnych objawów agresji. Dla nie mających czasu czy osób o leniwym usposobieniu odradzam. Jestem przekonany że włożony wysiłek w wychowanie czworonoga wróci z nawiązką. Piesek posiada książkę szczepień i chipa, którego zobowiązuje się przerejestrować w przypadku gdyby zapadła decyzja o adopcji. Zapraszam odpowiedzialne osoby do kontaktu. Więcej zdjęć pod adresem:

02-01-2020
Pigment z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Pigment to młody samiec rasy mieszanej. Jest niesamowicie przyjazny i bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Jak tylko zobaczy, że ktoś zbliża się do jego kojca, próbuje na wszelkie sposoby zwrócić na siebie uwagę. Wyciąga łapki, wspina się na kojcu, byle go ktoś zauważył. Uwielbia kontakt z dziećmi, jak tylko zobaczy malucha chce się z nim bawić i przytulać. Pięknie chodzi na smyczy, spacery z nim to sama przyjemność. Pigment, psi ideał szuka wspaniałego domu :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

02-01-2020
Kubuś z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Kubuś bardzo długo błąkał się po Wolsztynie i okolicach, nie dawał się złapać. Widząc, że ktoś próbuje do niego podejść od razu uciekał. Dzięki pomocy wielu osób w końcu się udało i Kubuś trafił do nas. Na początku był bardzo przerażony, patrzył na nas przestraszonym wzrokiem ze swojej budy. Z dnia na dzień robił coraz większe postępy, zaufał nam i przestał się bać. Okazało się, że Kubuś to typowa przylepa. Na nasz widok zaczyna piszczeć i niecierpliwie czeka na choć odrobinę uwagi i czułości. Uwielbia swoją piłeczkę, z którą rzadko się rozstaje. Czeka nas jeszcze trochę pracy z Kubusiem, ale już na tym etapie jesteśmy przekonani, że to co mu najbardziej potrzebne do szczęścia to człowiek :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

02-01-2020
KOT PRZEBYWA W DOMU TYMCZASOWYM! Kocurek Maciuś szuka domu. Maciuś jest bardzo grzeczny, bez problemu załatwia się do kuwety. Uwielbia kontakt z człowiekiem, potrzebuje dużo głaskania i przytulania. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Boberek z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Boberek to jeden z najbardziej pociesznych i wesołych psiaków wśród naszych podopiecznych. Wyciąga łapki przez kraty kojca, zachęca do zabrania go na spacer i do wspólnych zabaw. Uwielbia spacery, pięknie chodzi na smyczy. Psi ideał :) Boberek gorąco poleca się do adopcji. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Fiona z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Fiona to duża suczka, która została znaleziona 12 stycznia 2019r. w Świętnie. Niestety, ku naszemu zaskoczeniu, właściciel do tej pory się nie odezwał. Fiona jest psem młodym, wyjątkowej urody :) Pełna radości, energii, chęci do zabaw. Uczymy ją podstaw posłuszeństwa i zaobserwowaliśmy, że bardzo szybko się uczy. Doskonale wie co wolno, a czego nie. Pomimo, iż Fiona jest sporym psem, zdecydowanie wolelibyśmy, żeby zamieszkała w domu. Osoby zainteresowane adopcją suczki, proszone są o kontakt pod numerem: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Łatek z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Psiak przyjechał do nas razem z Kubusią (swoją mamą), po śmierci właściciela. Na początku był zdezorientowany, nie rozumiał co się stało, dlaczego nie ma jego ukochanego pana, a jest kojec i hałas. Jednak szybko udało nam się zdobyć jego zaufanie. Łatek uwielbia głaskanie po brzuchu, spacery i psie łakocie. Jest ułożony, posłuszny. Po prostu kochany psiaczek :) Nasz Łatek wygląda na zdjęciach na dużego psa. W rzeczywistości waży około 12 kg. Łatek poleca się do adopcji. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Fisia z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Fisia to młodziutka, małego rozmiaru suczka rasy mieszanej. Została znaleziona 26 listopada 2018r. w Wolsztynie, jednak właściciel nie zgłosił się po nią. Fisia jest wesołą, pełną energii psinką. Uwielbia kontakt z człowiekiem, często kładzie się na pleckach i czeka na głaskanie :) Boi się jeszcze trochę spacerów na smyczy, jednak jest to kwestia poświęcenia jej odrobiny czasu i na pewno szybko się przełamie. Fisia czeka na wspaniały dom w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Kazik z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Psiak przyjechał do nas 6 marca 2019r. z Nowego Widzimia, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Kazik to młody, energiczny i bardzo radosny samczyk rasy mieszanej. Potrzebuje dużo uwagi ze strony człowieka i wspólnych z nim zabaw. Zamknięty w kojcu strasznie cierpi, wyje, próbuje na wszystkie sposoby wydostać się z kojca do człowieka i być blisko niego. Na spacerach nasz Kazik jest grzeczny, szybko się uczy i robi postępy. To wyjątkowo rezolutny psiak :) Osoby zainteresowane adopcją Kazika proszone są o kontakt pod numerem telefonu: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Pilnie szukamy domu dla tego cudownego psiaka. Aktualnie żyje on w złych warunkach, a dodatkowo sprawę pogarsza fakt, że może on tam zostać tylko do końca maja. Psiaczek jest 3-letnim samczykiem rasy mieszanej. Jest bardzo przyjazny i ufny względem człowieka. Widząc nas po raz pierwszy, od razu do nas lgnął i prosił się o kontakt. Nie wykazywał żadnej agresji. Nasz podopieczny na pewno będzie potrzebował nauki chodzenia na smyczy, ale sądzimy, że nie będzie to dla niego problemem i szybko zdobędzie tę umiejętność. Psiak znajduje się pod opieką Stowarzyszenia Inicjatywa Dla Zwierząt Oddział w Wolsztynie. Bardzo prosimy choć o dom tymczasowy dla niego. Zapewniamy wszystkie potrzebne akcesoria oraz karmę i opiekę weterynaryjną. Osoby zainteresowane pieskiem proszone są o kontakt telefoniczny z nami: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Irys z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Irys to mały samczyk rasy mieszanej o wadze około 10 kg. Trafił do nas z miejscowości Obra 25 marca 2019r, gdzie błąkał się od kilku dni. Miał na sobie czerwoną obróżkę. Niestety, właściciel nie zgłosił się po Irysa. Irys to wesoły, bezproblemowy psiak. Uwielbia spacery, głaskanie i psie smaczki. Cały czas macha ogonkiem, nie ma sposobu, by go nie kochać. :) Jesteśmy przekonani, że będzie najlepszym przyjacielem przyszłego właściciela. Osoby zainteresowane adopcją naszego chłopaka, proszone są o kontakt pod numerem: IDZ- 533 307 454.

17-03-2019
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To mała suczka rasy mieszanej. Dostała na imię Łajka. Łajka błąkała się od jakiegoś czasu w Barłożni Gościeszyńskiej. Teraz jest już zabezpieczona w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym i czeka na odbiór przez swojego właściciela. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454.

15-01-2019
Alvin, będący pod opieką Stowarzyszenia Inicjatywa dla Zwierząt Oddział w Wolsztynie szuka domu. Alvin to starszy kocurek. Przez długi czas błąkał się przy jednym z bloków w Wolsztynie. Dobrzy ludzie zorganizowali mu schronienie z kartonu i dostęp do jedzenia. Jednak Alvin nie mógł zostać w tym miejscu z powodu niebezpieczeństw, jakie na niego czyhały. Trafił do weterynarza, gdzie okazało się, że został wcześniej postrzelony. W jego ciele znajdowało się kilka śrutów. Przeszedł zabieg i udało się część z nich usunąć. Następnie, Alvin został podleczony, wykastrowany i zaczipowany. Czekają go jeszcze szczepienia i usuwanie kamienia z zębów. Kocurek jest bardzo grzeczny w domu, przyjazny, cały czas "barankuje", bez zarzutu załatwia się do kuwety, w stosunku do psów i innych kotów jest przyjazny. Alvin szuka dobrego domu! Kontakt w sprawie adopcji kocurka: IDZ- 533 307 454.

15-01-2019
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To małego rozmiaru samczyk rasy mieszanej. Dostał na imię Nodi. Nodi został znaleziony 7 stycznia 2019r. w Wolsztynie na ulicy Fabrycznej. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454.

03-01-2019
Galeria Dodatkowe informacje Data przyjęcia: 14 / 12 / 2018 Rasa: w typie posokowca Płeć: pies Orientacyjny Wiek: 2 lat(a), Roki z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Roki to młody pies w typie posokowca bawarskiego. Został znaleziony 14 grudnia 2018r. na ulicy Słowackiego w Wolsztynie, jednak nie zgłosił się po niego właściciel. Roki potrzebuje domu aktywnego, który będzie mógł poświęcać mu dużo czasu na zabawy i inne aktywności. Do zadań nowych właścicieli będzie również należało nauczenie psiaka podstaw posłuszeństwa. Roki nadaje się do adopcji jedynie w warunki domowe, nie zgodzimy się, by brał udział w polowaniach. Najlepiej, aby nowi właściciele znali też specyfikę i wymagania rasy posokowca bawarskiego. Kontakt w sprawie adopcji psiaka pod numerem: IDZ- 533 307 454.

03-01-2019
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To starszy samczyk rasy mieszanej. Dostał na imię Sylwek. Sylwek został znaleziony 31 grudnia 2018r. na skrzyżowaniu w pobliżu sklepu Stokrotka w Wolsztynie. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt pod numerem: IDZ- 533 307 454.

30-12-2018
Nowy podopieczny Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie. To samczyk małego rozmiaru. Od około 22 grudnia 2018r. błąkał się w Obrze. Został zabezpieczony i aktualnie przebywa w domu tymczasowym, jeśli jednak nie zgłosi się jego właściciel to trafi do nas do Punktu. Właściciela prosimy o odzew. Kontakt pod numerem: IDZ- 533 307 454.

30-12-2018
28 grudnia 2018r. w piwnicy przy ulicy Spokojnej w Wolsztynie został znaleziony piesek. To mała suczka, wiek około roku lub starsza. Psinka została zabezpieczona i aktualnie przebywa w domu tymczasowym. Poszukiwany właściciel pieska. Być może uciekła komuś na spacerze z powodu wystrzału petard. Kontakt pod numerem: 601616127.

07-12-2018
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To młoda suczka w bardzo zaawansowanej ciąży. Dostała na imię Zuzia. Zuzia została znaleziona 7 grudnia 2018r. w miejscowości Świętno. Właściciela prosimy o pilny kontakt! Jednocześnie, w trybie natychmiastowym szukamy dla Zuzi DOMU TYMCZASOWEGO. Mamy obawę, że w każdej chwili może urodzić! Kontakt w sprawie psiaka: IDZ- 533 307 454.

23-11-2018
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. Znaleziony 23.11.2018r w rowie za Świętnem (w kierunku Wilcza). To samczyk średniej wielkości, dostał na imię Tofik. Kontakt w sprawie psiaka: 533 307 454.

22-11-2018
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To średniego rozmiaru, młody samiec rasy mieszanej. Został znaleziony 15 listopada 2018r. na ulicy Roberta Kocha w Wolsztynie. Dostał na imię Hipcio. Hipcio czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454.

22-11-2018
Uśmiechnięty Hugo z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie ponownie szuka domu... Chłopak powrócił z adopcji po około 4 miesiącach :( Oto, co wiemy o jego wcześniejszych losach: Hugo przyjechał do nas 29 marca 2018r. Wcześniej, przez kilka dni przebywał, u Pani, która go znalazła (znaleziony został w Wolsztynie), jednak nie zgłosił się po niego właściciel. Nasz kawaler to malutki, młodziutki samczyk rasy mieszanej. Z zachowania bardzo żywiołowy i energiczny, ciągle domaga się uwagi człowieka. Chętnie bawi się i spaceruje. Znów marzy o prawdziwym domu... Mały Hugo nie nadaje się do adopcji w warunki podwórkowe, np. do kojca. Zostanie wydany przyszłemu właścicielowi jedynie do domu. Kontakt w sprawie adopcji: 533 307 454.

22-11-2018
Piksel z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Piksel to małego rozmiaru samczyk w typie terriera. Został odłowiony 23 października 2017r. na ulicy Poznańskiej w Wolsztynie, jednak jego właściciel nie odnalazł się. Piksel jest młodym psiakiem, z charakteru typowym terrierem, a więc energicznym i żwawym chłopakiem. Uwielbia spacery i wszelkie inne aktywności. Nie lubi nudy :) Przyszłemu właścicielowi sugerujemy, że nasz podopieczny musi trafić do takiego domu, w którym przyszli właściciele będą gotowi poświęcić mu dużo czasu i zaangażowania. Piksel na pewno odwdzięczy się swoim dużym psim serduchem :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307

22-11-2018
Bongo z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Bongo to młody samczyk małego rozmiaru, nieco w typie rasy beagle. Psiak został znaleziony, gdy biegł 2 września 2018r. drogą pomiędzy miejscowościami: Barłożnia, Wolsztyn, jednak nie zgłosił się po niego właściciel. Bongo jest bardzo energicznym indywidualistą. Uwielbia ruch, węszenie i spacery w nowe miejsca. Dobrze czułby się u boku aktywnych właścicieli. Bongo czeka na fajny dom, który uwzględni jego temperament :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

22-11-2018
Gina z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Gina to młoda duża suczka, nieco w typie owczarka niemieckiego. Przyjechała do nas 19 października 2018r. z Chorzemina, jednak nie zgłosił się po nią właściciel. Gina jest psem spokojnym, przyjaznym i grzecznym. Bardzo szybko się uczy i nabywa nowe umiejętności. Lubi spacery i kontakt z człowiekiem. Szukamy dla niej domu, gdzie nowi właściciele będą jej poświęcać dużo uwagi, bo Gina bardzo tego potrzebuje. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

22-11-2018
Kortin z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Kortinek jest już starszym psiakiem, ale ma charakter szczeniaka :) Uwielbia pluszaki, piłeczki, tarzanie się w trawie i chodzenie po największym błocie. Niesamowicie chętnie chodzi na spacery, na których jest bardzo grzeczny. Naszemu Kortinowi zdarza się mieć problemy z uszkami i czasem potrafi się zezłościć przy ich czyszczeniu, czy też podawaniu leków, ale nie ma się co dziwić, bo już trochę bólu mu te uszy przysporzyły. Kortin szuka cierpliwego, wyrozumiałego domu. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

22-11-2018
Mamba z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Mamba to średniego rozmiaru, młoda suczka, nieco w typie labradora. Jest bardzo energiczna i aktywna. Lubi bieganie, długie spacery, zabawy i pływanie. Szuka więc domu aktywnego oraz takiego, gdzie zostanie nauczona podstawowych zasad posłuszeństwa. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

22-11-2018
Ogryzek z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Nasz Ogryzek to młody, przyjazny i posłuszny psiak. W kojcu próbuje zwrócić na siebie uwagę człowieka na wszystkie sposoby, ale gdy już wyjdzie na spacer jest bardzo grzeczny i pięknie chodzi na smyczy. Serdecznie zachęcamy do adopcji naszego podopiecznego. Kawał z niego psiaka, ale na pewno okaże się wspaniałym przyjacielem. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

24-10-2018
Dnia 23 października w okolicach Starej Dąbrowy znaleziono młodego kocurka. Ma około 3 lub 4 miesięcy. Nie boi się, jest przyjacielski. Kocurek przebywał z ludźmi dlatego szukam jego właściciela. Proszę o kontakt pod numerem 605 930 558.

22-10-2018
Dingo z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Dingo to średniej wielkości, młodziutki samczyk rasy mieszanej. Przyjechał do nas 4 czerwca 2018r. ze Świętna, jednak nie udało się znaleźć właściciela psiaka. Nasz podopieczny jest pełen energii, skoczny, zwinny młodzian :) Bardzo chętny do zabaw i psocenia oczywiście :) Aktualnie, jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy; robi postępy. Osoby chętne, by adoptować Dinga, proszone są o kontakt pod numerem: IDZ- 533 307 454. Zachęcamy gorąco!

17-09-2018
Wielkość:mały Data przyjęcia:02 / 11 / 2017 Rasa:mieszana Płeć:pies Orientacyjny Wiek: 4 lat(a), Cypisek z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie ponownie szuka domu. Chłopak został adoptowany w marcu tego roku, teraz powrócił z adopcji... Siedzi w kącie kojca, samotny i zalękniony. Bardzo się boi, nie rozumie sytuacji, w której się znalazł. Cypisek to około 4-letni samczyk małego rozmiaru, rasy mieszanej. Został odłowiony 2 listopada 2017r. w miejscowości Powodowo, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Cypisek zawsze był psiakiem bardzo przyjaznym. Uwielbiał się przytulać, cały czas chciał być noszony na rękach. Potrafił pięknie chodzić na smyczy, starał się utrzymywać czystość w kojcu. Cypisek szuka nowego domu, choćby tymczasowego. To dla jego psiej osobowości bardzo ważne! Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454.

17-09-2018
Wielkość:mały Data przyjęcia:28 / 08 / 2018 Rasa:mieszana Płeć:pies Orientacyjny Wiek: 0 lat(a), Nietoperek z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. To około 5-6-miesięczny szczeniak, samczyk rasy mieszanej. Nietoperek został znaleziony w Starej Dąbrowie, jednak nie zgłosił się po niego właściciel. Jest wesołym, przyjaznym psiakiem, jak na szczeniaka przystało :) Do adopcji nadaje się jedynie w warunki domowe. Pragnie bliskości i zainteresowania ze strony człowieka. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

17-09-2018
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To młody samczyk rasy mieszanej. Dostał na imię Forest. Forest został znaleziony 16 września 2018r. w miejscowości Wilcze. Był bardzo wychudzony, osłabiony i zapchlony. Teraz odpoczywa, dochodzi do siebie i nabiera sił. Forest już rozgląda się za swoim nowym właścicielem :) Czyje serce skradnie...? Kontakt w sprawie psiaka: IDZ- 533 307 454.

17-09-2018
Wielkość:mały Data przyjęcia:03 / 08 / 2018 Rasa:mieszana Orientacyjny Wiek: 1 lat(a), Lajkonik z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Lajkonik to młodziutki samczyk rasy mieszanej, małego rozmiaru. Został znaleziony 3 sierpnia 2018r. w Kębłowie przy ulicy Krętej, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Lajkonik jest niesamowitą przylepą :) Jego głaskanie zdaje się nie mieć końca, bo ciągle domaga się więcej pieszczot :) Jest przyjazny, wesoły i bardzo kontaktowy. Lajkonik nadaje się do adopcji tylko w warunki domowe. Bardzo ważna jest dla niego bliskość człowieka. Zapraszamy do zapoznania się z naszym chłopakiem. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

15-09-2018
Pilne! 14 września na ul.Niałeckiej znaleziono kotkę.Jest bardzo wychudzona.Pilnie szukam dla niej domu gdyż mam już w domu kota,który nie toleruje innych kotów. Proszę o kontakt pod nr tel.664721697

26-08-2018
Młody kotek znaleziony na terenie Brico Marche. Bardzo czysty i przyjacielski. Szukamy właściciela / nowego domu. 881912357

16-08-2018
EDYCJA OGŁOSZENIA: BELLA PRZEBYWA NA LECZENIU W KLINICE WETERYNARYJNEJ WE WROCŁAWIU. Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To starsza suczka rasy mieszanej. Została wyłapana we Wroniawach. Nazwaliśmy ją Bella. Psinka ma liczne zmiany zwyrodnieniowe na łapach, powstałe wskutek dawnych złamań. Czeka ją specjalistyczna opieka i wizyta u ortopedy. Nie znamy jej wcześniejszych losów. Właściciela psiaka lub osoby, które mogą kojarzyć miejsce zamieszkania Belli prosimy o kontakt pod numerem: IDZ- 533 307 454.

16-08-2018
Galeria Click to enlarge image IMG_0718.JPG Wielkość:mały Data przyjęcia:11 / 08 / 2018 Rasa:mieszana Płeć:pies Orientacyjny Wiek: 6 lat(a), Ajfon z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Ajfon to młodziutki samczyk rasy mieszanej, małego rozmiaru. Jest bardzo przyjazny, ogromnie i z wdzięcznością cieszy się na widok człowieka. Potrafi pięknie chodzić na smyczy. W kojcu natomiast utrzymuje czystość. Ajfon uwielbia zabawki, ciągle zachęca wszystkich do zabaw z nim. Jest przesympatyczny i niezmiernie wesoły. Ajfon szuka dobrego domu. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

16-08-2018
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To młody samczyk rasy mieszanej. Nadaliśmy mu imię Junior. Junior został znaleziony 12 sierpnia 2018r. w Parku Miejskim w Wolsztynie. Jest żywiołowy i pełen energii. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454.

13-08-2018
Kotek znaleziony w Wolsztynie nad jeziorem. Bardzo przyjacielski dachowiec tel. 504 039 308

13-08-2018
Dachowiec znaleziony w Wolsztynie nad jeziorem. Bardzo przyjacielski.

15-07-2018
Do oddania kotki sztuk 7. Są już samodzielne, mają 1,5 miesiąca. Kotki "dachowce" śpią na dworze (w budzie od psa) i raczej nie wchodzą do domu. Karmione suchą karmą lub z puszek KICIUŚ. Mieszkam blisko pól i koty są niezbędne, ale nie taka ilość :). Są szare, jeden czarny, jeden biało szary. Karpicko 606678071.

12-07-2018
Znaleziona mloda suczka !!! pilny wlasciciel i dom tymczasowy.tel 723 878 368

13-06-2018
Data przyjęcia:13 / 06 / 2018 Rasa:mieszana Płeć:suka Orientacyjny Wiek: 3 lat(a), Nowy psiak w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To małego rozmiaru suczka rasy mieszanej. Nadaliśmy jej imię Fela. Fela została przywieziona do nas z wtorku na środę w nocy (12/13 czerwiec 2018r.). Błąkała się po Wolsztynie, wyłapano ją przy ulicy Kusocińskiego. Fela czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454.

13-06-2018
Wielkość:mały Data przyjęcia:11 / 06 / 2018 Rasa:mieszana Płeć:pies Orientacyjny Wiek: 5 lat(a), Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. Został przywieziony z Nowej Obry 11 czerwca 2018r., jednak od około tygodnia był widywany również na parkingu leśnym między Obrą a Świętnem. Był bardzo przestraszony i głodny. Nadaliśmy mu imię Bakuś. Bakuś jest malutkim samczykiem rasy mieszanej. Cecha charakterystyczna- nie ma ogonka. Malutek czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jego sprawie: 533 307 454.

13-06-2018
Dodatkowe informacje Wielkość:mały Data przyjęcia:28 / 05 / 2018 Rasa:mieszana Płeć:suka Orientacyjny Wiek: 2 lat(a), Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To małych rozmiarów suczka (prawdopodobnie suczka, gdyż nie chciała jeszcze blisko podejść). Nazwaliśmy ją Pyśka. Pyśka została przywieziona 28 maja 2018r. z Nowych Tłok. Psinka czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454.

13-06-2018
Data przyjęcia:24 / 05 / 2018 Rasa:mieszana Płeć:pies Orientacyjny Wiek: 1 lat(a), Gonzo z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Gonzo to młodziutki samczyk rasy mieszanej. Jest dużym psiakiem. Do naszego Punktu został przywieziony 24 maja 2018r. z Obry. Widać było, że ogromnie tęskni za swoim opiekunem, jednak właściciel do tej pory nie zgłosił się po niego. Gonzo jest bardzo energiczny i wesoły. Kocha ludzi, lgnie do człowieka. Lubi ruch wszelaki, długie spacery i zabawy :) Psiak poleca się do adopcji, szczególnie osobom aktywnym i lubiącym ruch na świeżym powietrzu :) Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454.

13-06-2018
Galeria Click to enlarge image 31820678_1837737786247228_5650324877148684288_n.jpg Click to enlarge image 31907203_1837736842913989_8876763838150606848_n.jpg Dodatkowe informacje Wielkość:średni Data przyjęcia:26 / 05 / 2018 Rasa:mieszana Płeć:pies Orientacyjny Wiek: 0 lat(a), Edek z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Edek jest około 10-cio miesięcznym samczykiem. Został znaleziony w worku, niedaleko miejscowości Tłoki, bezdusznie porzucony... Pomimo wcześniejszych przykrych doświadczeń, Edek jest bardzo radosnym psiakiem. Na spacerach zaczepia do zabawy. Aktualnie, uczy się chodzić na smyczy. Umiejętność ta wychodzi mu coraz lepiej :) Edek szuka dobrego domu. Pragniemy, by w swoim dalszym psim życiu zaznał już tylko bezgranicznej miłości i ciepła domowego ogniska. Kontakt w sprawie adopcji psiaka: IDZ- 533 307 454.

17-05-2018
Bunia znaleziona pod koniec kwietnia 2018r. w miejscowości Adamowo nadal czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

17-05-2018
Słomka z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Słomka to mała suczka, niespełna roczna, w typie terriera. Została odebrana interwencyjnie z miejsca, gdzie nikt się nią dobrze nie zajmował. Sunieczka jest pełna energii, uwielbia bawić się zabawkami, chętnie wychodzi na spacery, jednak czasem przestraszy się jeszcze głośnych dźwięków lub przejeżdżających aut. Słomka szuka dobrego domu- takiego, gdzie nowy właściciel poświęci jej dużo uwagi i pokaże jej, że człowiek może być również ciepły i kochający. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454, MONIKA- 661 751 678.

17-05-2018
Witam serdecznie! Oddam w dobre ręce kotka ze zdjęcia. Korzysta z kuwety, lubi się bawić, możliwość zabrania w każdej chwili! Chętnych zapraszam do kontaktu - 722 313 822

17-05-2018
Witam serdecznie ! Oddam w dobre ręce kotka :) od zaraz. Potrafi załatwiać się w kuwete. Lubi się bawić jak inne kociaki. Chętnych proszę o kontakt - 722 313 822

17-05-2018
Witam serdecznie ! Oddam w dobre ręce kotka :) od zaraz. Potrafi załatwiać się w kuwete. Lubi się bawić jak inne kociaki. Chętnych proszę o kontakt - 722 313 822

30-04-2018
Orientacyjny Wiek: 2 lat(a), Nowy pies w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Przyjechał do nas 29 marca 2018r. Wcześniej, przez kilka dni przebywał, u Pani, która go znalazła (znaleziony został w Wolsztynie). Nazwaliśmy go Hugo. Hugo to prawdopodobnie młody samczyk rasy mieszanej. Ma założone dwie obroże. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

30-04-2018
Orientacyjny Wiek: 6 lat(a), Nowy pies w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. To średniej wielkości samczyk rasy mieszanej. Nazwaliśmy go Bakcyl. Bakcyl został znaleziony 5 kwietnia 2018r. na terenie działek w miejscowości Karpicko. Czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

30-04-2018
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To małej wielkości suczka, jeszcze szczeniakowata. Nazwaliśmy ją Bunia. Bunia została znaleziona pod koniec kwietnia 2018r. w miejscowości Adamowo. Czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

30-04-2018
Myszka z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Myszka to mała suczka, niespełna roczna, w typie terriera. Została odebrana interwencyjnie z miejsca, gdzie nikt się nią dobrze nie zajmował. Sunieczka jest energiczna, uwielbia bawić się zabawkami, coraz chętniej wychodzi na spacery, jednak czasem przestraszy się głośnych dźwięków lub przejeżdżających aut. Myszka szuka dobrego domu- takiego, gdzie nowy właściciel poświęci jej dużo uwagi i pokaże jej, że człowiek wcale nie jest zły. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454, MONIKA- 661 751 678.

24-03-2018
Staszek z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Staszek to średniej wielkości samczyk rasy mieszanej. Kilka tygodni temu został odłowiony w miejscowości Adamowo, gdzie błąkał się od dłuższego czasu, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Nasz Staszek jest prześliczny, łagodny, nie wykazuje cienia agresji. Na początku bał się całkowicie zaufać człowiekowi. Aktualnie, Staszek chętnie już spaceruje, ufa coraz szybciej nowym osobom. Szukamy mu ciepłego domu, gdzie jesteśmy pewni, szybko umocni wiarę w człowieka, zaufanie do kochających go właścicieli oraz reszty człowieczego świata :) Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

24-03-2018
Tuptuś z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Tuptuś to młodziutki, jeszcze szczeniakowaty samczyk rasy mieszanej. Został znaleziony 21 lutego 2018r. w okolicach zakładu MPGK. Biegał po ulicy. Właściciel szczeniaczka tej pory się nie odezwał, zatem szukamy już dla niego nowego domu. Tuptuś przebywa aktualnie w domu tymczasowym. Wypatruje domku stałego :) Zachowuje się jak słodki, typowy młodzieniaszek. Kontakt w sprawie adopcji Tuptusia: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

24-03-2018
Łatek odłowiony 5 marca 2018r. w miejscowości Kębłowo na ulicy Młyńskiej nadal czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454, MONIKA- 661 751 678.

24-03-2018
Elza znaleziona 11 marca 2018r. w miejscowości Stary nadal czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym (nie jest do adopcji). Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454, MONIKA- 661 751 678.

20-03-2018
Piękny 3 miesięczny szczeniak szuka domu. Piesek wychowuje się z innymi psami, ma także kontakt z dziećmi. Bardzo wesoły i skory do zabaw. Dobrze odnajdzie się w domu jak i pilnując domostwa. Polecam :) Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod nr tel 513180887

20-03-2018
Piękny 3 miesięczny szczeniaczek szuka domu. Piesek wychowuje się z innymi psami, ma także kontakt z dziećmi. Bardzo wesoły i skory do zabaw. Dobrze odnajdzie się w domu jak i pilnując domostwa. Polecam :)

22-02-2018
mam do oddania w dobre ręce za darmo kundelka suka bella 5lat bardzo dobrze pilnuje posesji lubi chodzic na spacery toleruje psy na podwórku a kotów nie jest wesoła przyjazna i mądra lubi byc w towarzystwie nie jest wybredna w jedzeniu ma szczepienia odbiór osobisty 697189124

22-02-2018
mam do oddania w dobre ręce za darmo kundelka suka bella 5lat bardzo dobrze pilnuje posesji lubi chodzic na spacery toleruje psy na podwórku a kotów nie jest wesoła przyjazna i mądra lubi byc w towarzystwie nie jest wybredna w jedzeniu ma szczepienia odbiór osobisty 697189124

22-02-2018
oddam w dobre teriera rosyjskiego ma 6 miesięcy posiada książeczkę zdrowia szczepienia jest łagodny wesoły musi mieć duzy wybieg itoleruje inne psy 697189124 odbiór tylko osobisty

20-02-2018
Nowy pies w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. To młodziutki, jeszcze szczeniakowaty samczyk rasy mieszanej. Nazwaliśmy go Aloś. Został znaleziony 13 lutego 2018r. w Wolsztynie w okolicach Shoguna. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

14-02-2018
Ładna i zadbana ,szara w prążki. Brzuszek i łapki białe i czyste . Kotek sprawia wrażenie , że był domownikem i lubi głaskanie . Znaleziono na początku lutego w okolicy ul. Dworcowej w Wolsztynie. Tel kontaktowy 601 068 137

09-02-2018
Brutus z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Brutus to dużego rozmiaru samiec rasy mieszanej, młody wiekiem. Został odłowiony 24 stycznia 2018r. w Niałku Wielkim, ale nie zgłosił się po niego właściciel. Brutus jest bardzo energicznym i wesołym psem. Na razie boi się smyczy i nie potrafi na niej chodzić, ale z czasem na pewno posiądzie tę umiejętność. Pomimo tego cieszy się na każdy spacer i możliwość kontaktu z człowiekiem :) Brutus czeka na dobry dom w kojcu wolsztyńskiego Punktu Adopcyjnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszym chłopakiem :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

09-02-2018
Nowy pies w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. To średniego rozmiaru suczka rasy mieszanej. Nazwaliśmy ją Freya. Suczka została znaleziona 3 lutego 2018r. na jednej z posesji w Nowych Tłokach. Do Punktu Adopcyjnego przyjechała 6 lutego. Trafiła do nas bardzo wychudzona, być może długo się błąkała. Miała założoną czerwoną obróżkę. Freya czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

09-02-2018
Orientacyjny Wiek: 4 lat(a), Nowy pies w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. To średniego rozmiaru samiec rasy mieszanej. Nazwaliśmy go Oski. Oski od około tygodnia błąkał się po miejscowości Tłoki. Był nieuchwytny, w końcu udało się go złapać do klatki żywołapki. Do Punktu Adopcyjnego przyjechał 6 lutego. Psiak jest jeszcze wystraszony, często chowa się do budy. Oski czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

09-02-2018
Orientacyjny Wiek: 2 lat(a), Zozol z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Zozol to młody, energiczny samczyk rasy mieszanej. Został znaleziony 25 grudnia 2017r. w miejscowości Powodowo na drodze w kierunku Siedlca, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Zozol jest bardzo żywotnym, chętnym do zabaw i do pieszczot psiakiem. Lubi długie spacery i bieganie. No i co najważniejsze, ma bardzo uroczego zeza :D Zozol szuka dobrego domu. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

09-02-2018
Orientacyjny Wiek: 1 lat(a), Zula z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Zula to młodziutka, średniego rozmiaru suczka rasy mieszanej. Została złapana 20 grudnia 2017r. w miejscowości Świętno, ale nikt sunieczki nie rozpoznał. Zula jest łagodna i wesoła. Cieszy się na widok człowieka, ale boi się jeszcze wychodzić na spacery, wciąż nie potrafi chodzić na smyczy. W stosunku do innych psów jest łagodna. Zulka została już wysterylizowana. Czeka w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym na dobry dom i cierpliwych właścicieli :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454, Monika- 661 751 678.

05-02-2018
Piesek jest rasy wyżeł wegierski - koloru rudego(moze z domieszką jakiejś innej rasy), z białym paskiem na pysku, między oczami. Ma czerwoną, skórzaną obrożę. Został znaleziony na prywatnej posesji w sobote 3.02.2018 w Nowych Tlokach, bardzo wychudzony, zziębały i z malymi ranami na grzbiecie. Po jednym dniu dokarmiania piesek zaczął się bawić i nabierać zaufania do nas. Piesek jest bardzo miły choc nadal ostrożny. Szukamy jego właściciela. Proszę o kontakt pod numer 504110534

05-01-2018
Witam serdecznie. Proszę o pomoc. Znalazłam kotka w Babimoście. Jest to samiec ok. 4 miesięcy. Jest odrobaczony, od pchlony i wykąpany. Grzeczny, załatwia się do kuwety. Tuli się, łasi non stop i jest bardzo przyjazny. Sama nie mogę go zatrzymać, bo mam już psa. Szukam dla niego domu. Kontakt 725 289 522. Pozdrawiam

03-01-2018
Witam, w Babimoście znalazłam małego kota. Mam psa więc nie bardzo mogę go zatrzymać. Tuli się i tęskni do ludzi. Może ktoś chciałby przygarnąć malucha. Proszę o kontakt 725289522

29-12-2017
Oddam dwie suczki oraz dwa pieski w dobre ręce ! Pieski bardzo przyjazne . Po ursnieciu pieski będą wielkości małego domowego psa , trochę większego od jamnika. Pieski do przygarnięcia od zaraz. Więcej informacji pod numerem telefonu 501312387

29-12-2017
Oddam dwie suczki oraz dwa pieski w dobre ręce ! Pieski są bardzo przyjazne

07-12-2017
Dzis tj 7.12.2017 trafila do przytuliska taka mala suczka. Znaleziona podobno Stary Widzim kolo mlyna.Szukamy wlasciciela!domu tymczasowego, nowego domu.Taki pies w kojcu!?>?tragedia.Mlodziutka, szczeniakowata.Info Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

05-12-2017
STASZEK-Mlody psiak odłowiony w miejscowości Adamowo 2.10.2017, gdzie błąkał się już od dłuższego czasu. To średniej wielkości, brązowy samczyk rasy mieszanej. Przesliczny, lagodny, nie wykazuje zadnej agresji, jednak ciagle boi się całkowicie zaufac człowiekowi. Szukamy mu cieplego domu, gdzie jesteśmy pewni szybko odzyska wiarę w człowieka. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

05-12-2017
Orientacyjny Wiek: 2 lat(a), Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie. To młody, średni samczyk rasy mieszanej, jeden z pary piesiów błąkających się przy drodze w Świętnie. Tam też został odłowiony. Miał na sobie nową obrożę widoczną na zdjęciu. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

05-12-2017
Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie. To samczyk w typie owczarka niemieckiego. Został odłowiony w nocy z 24/25 listopada 2017r. na ulicy Poznańskiej w Wolsztynie. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

05-12-2017
Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie. To średniej wielkości samczyk rasy mieszanej. Został odłowiony 21 listopada 2017r. w miejscowości Tłoki. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

05-12-2017
Orientacyjny Wiek: 4 lat(a), Cypisek z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Cypisek to około 4-letni samczyk małego rozmiaru, rasy mieszanej. Został odłowiony 2 listopada 2017r. w miejscowości Powodowo, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Cypisek jest psiakiem bardzo przyjaznym. Uwielbia się przytulać, cały czas chciałby być noszony na rękach :) Potrafi pięknie chodzić na smyczy, stara się utrzymywać czystość w kojcu. Cypisek może zostać adoptowany tylko w warunki domowe, w kojcu byłby nieszczęśliwy... Zachęcamy do zapoznania się z małym przytulasem w wolsztyńskim Przytulisku :) Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

05-12-2017
Tosiek z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Tosiek to malutkich rozmiarów, młodziutki samczyk rasy mieszanej. Przez dłuższy czas błąkał się po okolicy i nie dawał się złapać. Udało się z pomocą klatki łapki 19 października 2017r. w miejscowości Stara Dąbrowa, jednak nikt o naszego Tośka nie pytał. Nie wiadomo, czy psiak zagubił się właścicielowi, czy też jego los był zupełnie inny. Aktualnie, Tosiek boi się jeszcze bliskiego kontaktu z człowiekiem, ale powoli się przekonuje. Nie potrafi też chodzić na smyczy, paraliżuje go strach i boi się ruszyć. Zrobił jednak duże postępy od dnia kiedy przyjechał. Czasem pozwala się pogłaskać i cieszy się z daleka na widok człowieka. Tosiek musi się jeszcze nauczyć kilku rzeczy, ale już wypatruje domku i cierpliwego właściciela, który pomoże mu osiągnąć sukces i otoczy miłością. Tosiek na pewno ją odwzajemni :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

27-11-2017
Pies został znaleziony w miejscowości Nowa Dąbrowa w dniu 23.11.2017r.

23-11-2017
Piękny i dostojny Pedro o puchatym i miękkim futerku szuka domku. Pedro jest miziastym i przytulaśnym, około pięcioletnim, wykastrowanym kocurem. Jest kotem wychodzącym, ale potrafi się również załatwiać do kuwety.Musi znaleźć nowy dom, ponieważ kot-rezydent go nie akceptuje. Komu tygrysa?? tel. 788516239

21-11-2017
Oddam psa rasy miesznej. Piesek jest po mamie shih-tzu. 23.11 skonczy pol roku. Jest przekochany i ciezko bedzie nam sie z nim rozstac jednak okolicznosci nas do tego zmuszaja. Zalezy nam zeby trafil naprawde w najlepsze rece. Piesek jest po wszystkich szczepieniach. Posiada ksiazeczke zdrowia. Zdjecia moge wyslac mmsem Kontakt 798 468 968

09-11-2017
Śliczna około 2-miesięczna kotka do wydania w dobre ręce. Kociak jest zdrowy, oswojony, umie załatwiać się do kuwety. Kotka pełna energii i skora do zabawy. Zainteresowanych adopcją proszę o kontakt telefoniczny pod nr: 605 607 154

06-11-2017
Oddam psa rasy miesznej. Piesek jest po mamie shih-tzu. 23.11 skonczy pol roku. Jest przekochany i ciezko bedzie nam sie z nim rozstac jednak okolicznosci nas do tego zmuszaja. Zalezy nam zeby trafil naprawde w najlepsze rece. Piesek jest po wszystkich szczepieniach. Posiada ksiazeczke zdrowia i do nowego domku trafi z legowiskiem smycza szelkami i wszystkim tym co dla niego mamy. Zdjecia moge wyslac mmsem Kontakt 798 468 968

24-10-2017
Witam. W miejscowości Karpicko została znaleziona mała czarna kotka. Jest bardzo przyjazna, lubi sie tulić i jest bardzo grzeczna. Może komuś się zgubiła albo chciałby ktoś przygarnąć tę śliczną pannę? Niestety nie mogę jej zatrzymać, bo moje dwie kotki źle na nią reagują. Numery kontatkowe: 607 324 713 lub 887 353 907

20-10-2017
W miejscowości Tłoki dnia 20.10 kilka razy widziano pieska podobnego do owczarka niemieckiego, ale troszkę mniejszy. Udało nam się zapamiętać ze piesek miał charakterystyczny mokry długi ogon. Więcej informacji 723 878 417

19-10-2017
Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie. To średniej wielkości młody samczyk, nieco spanielowaty. Został znaleziony 18 października 2017r. Biegał po ulicy Fabrycznej w Wolsztynie. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

19-10-2017
Przywieziony 19.10 z Kęblowa.Czeka na własciciela!: IDZ- 533 307 454,MONIKA- 661 751 678.

17-10-2017
Po działkach na ulicy Żeromskiego błąka się kot. Może się komuś zgubił? Kontakt 503840850

12-10-2017
Wydam małe zdrowe kotki, czarne i szare z odmianami 511-727-801

23-09-2017
Znalezione koteczki szukaja kochajacego domku same jedza i korzystaja z kuwetki ,dwa czarne koty i szara kotka 80%. Ktos je wyrzucil, niestety u ludzi brak serca ale jest garstka ktora kocha zwierzaki i takich potrzeba dla tych maluszkow.kontakt 785-821-006

02-09-2017
Jestem małym chudym kocurkiem znalezionym na ulicy.Jestem odpchlony i odrobaczony swietnie korzystam z kuwety.Szukam dobrego domku bo obecnie przebywam tylko w tymczasowym.jestem milusinskim przytulaskiem.kontakt w sprawie kocurka 512248540.

29-08-2017
Piesek skończył rok jest grzeczny umie zalatwiac swoje potrzeby na dworze Niestety nie możemy go zatrzymać ponieważ jestesmy cały dzień poza domem nie ma kto się nim zaopiekować Kontakt 604596162

29-08-2017
Piesek skończył rok jest grzeczny umie zalatwiac swoje potrzeby na dworze Niestety nie możemy go zatrzymać ponieważ jestesmy cały dzień poza domem nie ma kto się nim zaopiekować

28-08-2017
Znaleziony kotek biało-rudy na Sosnowej w Karpicku. Kontakt 507 749 257

20-08-2017
Bojka z Przytuliska w Rakoniewicach szuka domu. Jej wcześniejsze losy nie były zbyt wesołe... Suczka wraz ze swoją towarzyszką, która już znalazła dom, została porzucona w lesie (prawdopodobnie wyrzucona z pędzącego auta). Psinka przyszła do wsi Gola i zamieszkała w opuszczonym gospodarstwie. Po pewnym czasie przyjechała do Przytuliska w Rakoniewicach. Dziewczyna jest piękna, taka mała łaciatka, radosna, żywiołowa. Wyjaśniając, Bojka otrzymała imię ze względu na swoje usposobienie. To jeszcze psiomłodzież. Zapewne nie ma jeszcze roku. Na początku troszkę wycofana, nabrała pewności, że od człowieka można zaznać również wiele dobrego. Suczka świetnie dogaduje się z innymi psiakami. Bojka szuka dobrego, odpowiedzialnego domu. Na pewno odwdzięczy się ogromem miłości swego psiego serducha :) Kontakt w sprawie adopcji: Ania- 691 224 621.

10-08-2017
Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie. To najprawdopodobniej samczyk, małego rozmiaru, rasy mieszanej. Przyjechał do nas bardzo chudy, poraniony na pyszczku. Miał na sobie obróżkę. Psiak został odłowiony 1 sierpnia 2017r. w miejscowości Gościeszyn. Piesek czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 67.

10-08-2017
Jogi z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Jogi to młody wiekiem, samczyk w typie rasy foksterier. Został odłowiony 6 lipca 2017r. w miejscowości Gościeszyn, jednak nikt go nie rozpoznał. Jogi to z charakteru typowy terrier. Lubi długie spacery i ruch, cieszy się z każdej aktywności :) Jest przyjazny w stosunku do dzieci i dorosłych. Lubi zabiegi pielęgnacyjne- chętnie daje się czesać. Jogi szuka dobrego domu i z radością oczekuje na telefony :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

10-08-2017
Młody samczyk, średniego rozmiaru, rasy mieszanej znaleziony w ostatnich dniach na terenie gminy Wolsztyn (nie znamy dokładnie miejscowości) nadal czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

26-07-2017
Biega po Nowych Tłokach taki piesek.Czy komuś zginął ? Tel do mnie 512435195

17-07-2017
Oddam kotke .Kotek został znaleziony,odchowany bardzo pogodny lubi się bawić umie korzystać z kuwety. tel 662659345

17-07-2017
Oddam kotke .Kotek został znaleziony,odchowany bardzo pogodny lubi się bawić umie korzystać z kuwety.

10-07-2017
Oddam suczkę, ma 8 tyg. Tel: 663 340 959

10-07-2017
Oddam suczkę, ma 8 tyg. Tel: 663 340 959

05-07-2017
Mama 2-miesięcznych kotek z dwóch poprzednich ogłoszeń. Kocia mama urodziła maluchy w dziupli w drzewie. Mieszkała tam z nimi około miesiąca. Maluchy udało się stamtąd wydostać z pomocą Straży Pożarnej. Są podopiecznymi wolsztyńskiego oddziału stowarzyszenia Inicjatywa Dla Zwierząt. Ich historię można przeczytać na profilu wolsztyńskiego Przytuliska Dla Zwierząt: https://www.facebook.com/pg/PrzytuliskoWolsztyn/photos/?tab=album&album_id=2018715091685145 Kotka obecnie przebywaja w domu tymczasowym w Rostarzewie. Korzysta z kuwety. Zostanie wysterylizowana. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt pod nr telefonu 785 157 022

05-07-2017
Około 2-miesięczna kotka (szara z białymi skarpetkami)szuka domu. Kocia mama urodziła maluchy w dziupli w drzewie. Mieszkała tam z nimi około miesiąca. Maluchy udało się stamtąd wydostać z pomocą Straży Pożarnej. Są podopiecznymi wolsztyńskiego oddziału stowarzyszenia Inicjatywa Dla Zwierząt. Ich historię można przeczytać na profilu wolsztyńskiego Przytuliska Dla Zwierząt: https://www.facebook.com/pg/PrzytuliskoWolsztyn/photos/?tab=album&album_id=2018715091685145 Kotki obecnie przebywają w domu tymczasowym w Rostarzewie. Same jedzą. Korzystają z kuwety. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt pod nr telefonu 785 157 022

05-07-2017
Około 2-miesięczna cała szara kotka szuka domu. Kocia mama urodziła maluchy w dziupli w drzewie. Mieszkała tam z nimi około miesiąca. Maluchy udało się stamtąd wydostać z pomocą Straży Pożarnej. Są podopiecznymi wolsztyńskiego oddziału stowarzyszenia Inicjatywa Dla Zwierząt. Ich historię można przeczytać na profilu wolsztyńskiego Przytuliska Dla Zwierząt: https://www.facebook.com/pg/PrzytuliskoWolsztyn/photos/?tab=album&album_id=2018715091685145 Kotki obecnie przebywają w domu tymczasowym w Rostarzewie. Same jedzą. Korzystają z kuwety. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt pod nr telefonu 785 157 022

02-07-2017
Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie. To suczka w typie rasy owczarek niemiecki, prawdopodobnie w średnim wieku. Suczka została znaleziona 18 czerwca 2017r. w miejscowości Błocko- Suszarnia. Psinka cały czas czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

02-07-2017
OGŁOSZENIE PRYWATNE-ZNALEZIONY PIES 1 lipca 2017r. w miejscowości Boruja znaleziono takiego psiaczka. Miał na sobie szeleczki. Zapewne zagubił się właścicielowi. Jeśli ktoś rozpoznaje psiaka, proszony jest o kontakt pod numerem: 726 961 974.

30-06-2017
Oddam suczkę :D Tel: 663 340 959

23-06-2017
ODDAM DWIE ŚLICZNE KOTKI W DOBRE RĘCE numer kontaktowy 512133208

23-06-2017
Dwie 6-tygodniowe, dobrze wychowane kotki szukają dobrych domów. Dziewczyny jedzą samodzielnie, są odrobaczone, korzystają z kuwety. Wychowane z dziećmi :) Kontakt: 502-36-24-77

21-06-2017
Mały z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Mały to około 5-letni samczyk średniej wielkości, rasy mieszanej. Przyjechał do naszego Przytuliska po śmierci swojej Pani. Mały bardzo mocno przeżył stratę swojej właścicielki. Z przyjaznego, znanego mu dobrze zacisza domowego musiał przeprowadzić się do przytuliskowego kojca. Jednak z dnia na dzień robi się coraz śmielszy i macha ogonkiem na widok wolontariuszy prosząc o spacer. Potrafi chodzić na smyczy, na spacerze podchodzi do człowieka i pozwala się głaskać. Mały świetnie zna życie w domu, potrafi zachować czystość i być grzecznym. Dlatego też psiak nadaje się do adopcji tylko w warunki domowe. Szukamy dla niego empatycznego i życzliwego mu całym sercem właściciela, z którym wesoło pomaszeruje w przyszłość :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

21-06-2017
Foxi z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Foxi jest około 2- letnią suczką w typie rasy foksterier. To charakterologicznie typowy terier więc jest psem aktywnym, skocznym i radosnym. Uwielbia spacery i dłuższe wyprawy. Zdecydowanie, musi mieć właściciela, który będzie z nią spędzał czas z energią i z zapałem. Mile widziane bedą również wszelkie zabawy, pieszczoty i dokazywanie :) Foxi szuka dobrego i odpowiedzialnego domu. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

21-06-2017
Blu z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Blu to średniej wielkości około 3- letni samczyk rasy mieszanej. Odłowiony został 27 maja 2017r. w miejscowości Powodowo, jednak nie zgłosił się po niego właściciel. Blu jest bardzo przyjazny i bardzo zadbany. To taka puchata kulka szczęścia, która uwielbia kontakt z człowiekiem, spacery i przytulanie. I choć psiak nie widzi na jedno oko, w niczym mu to nie przeszkadza, po prostu jest wpatrzony w człowieka tylko jednym oczkiem :) Blu szuka serdecznego, odpowiedzialnego domu. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678. Blu już podpatruje lewym oczkiem kto przychodzi do niego w odwiedzinki :)

12-06-2017
Witam brzybłąkał się do nas ten piesek może komuś uciekła?. 530088487

04-06-2017
Oddam kotki w dobre ręce. Koty 1 maja miały rok. Rudy kocur (wykastrowany) czarny kotka (wysterylizowana) kotki są rodzeństwem, od zawsze razem, są ze sobą bardzo zżyte dlatego nie jeśli nie trzeba nie chciałabym ich rozdzielać. Są kochane, ułożone i mądre. Niestety z powodu przeprowadzki nie możemy zabrać kotków ze sobą. Z wielkim smutkiem szukamy im dobrego domu, kogoś kto będzie je kochał tak jak my. Kotki wychowywane z dziećmi. Tel kont. 506189628

21-05-2017
Oddam w dobre ręce dwumiesięczne kotki. Zainteresowani proszę o kontakt tel.: 726 761 843

16-05-2017
Tobi z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Tobi to około 5-letni samczyk małego rozmiaru, rasy mieszanej. Jest bardzo wesołym i pociesznym maluchem. Łatwo jest sprawić mu przyjemność, bo cieszy się z każdego kontaktu z człowiekiem :) Zawsze wdzięczny za okazane mu zainteresowanie i zadowolony z proponowanych zabaw. Na wspólnych spacerach z innymi podopiecznymi Przytuliska zupełnie bezproblemowy- nie zwraca uwagi na inne psiaki i chętnie z nimi wędruje. Tobi szuka dobrego, odpowiedzialnego domu. Takiego, w którym jego otwartość, życzliwość i oddanie człowiekowi zostaną odwzajemnione duuuużym serduchem <3 Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

08-05-2017
Dwie śliczne suczki szukają domu. Mają obecnie około 7 tygodni. Nie będą dużego wzrostu. Są pełne energii , chętne do zabawy. Dziewczynki są bardzo grzeczne, nie sprawiają żadnych problemów. Kontakt: 602 710 894

18-04-2017
Szczeniak znalazł nowy dom.

27-03-2017
NOWY PIES W PRZYTULISKU W WOLSZTYNIE! To młodziutki samczyk małego rozmiaru, rasy mieszanej. Znaleziony został 19 marca 2017r. w miejscowości Powodowo. Psiak czeka na swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533307454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

26-03-2017
NOWY PIES W PRZYTULISKU W WOLSZTYNIE!BEJKON. To małego rozmiaru samczyk w średnim wieku, nieco jamnikowaty, dobrze odżywiony. Został odłowiony 21 marca 2017r. w Obrze na ulicy Nowej. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

26-03-2017
Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie! To małej wielkości samczyk rasy mieszanej. On z kolei odłowiony został 24 marca 2017r. w miejscowości Stary Widzim. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

26-03-2017
Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie! To średniej wielkości samczyk rasy mieszanej. Został odłowiony 24 marca 2017r. w okolicach Ruchockiego Młynu. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

26-03-2017
Nowy pies w Przytulisku w Wolsztynie! To kilkuletni samiec w typie owczarka niemieckiego. Odłowiony został 24 marca 2017r. w miejscowości Nowe Tłoki. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

09-03-2017
POSZUKIWANY WŁAŚCICIEL LUB NOWY DOM Dnia 10.01.2017 w Kębłowie na ulicy Wolsztyńskiej nieopodal stawku znaleziono potraconego kota. Kocur został zabrany do kliniki weterynarii w Widzimiu. Niestety w wyniku wypadku musial przejsc zabieg usuniecia oka. W drugim powstal krwiak ktory zszedl ale przez to kiepsko widzi na pozostale. Kocurek zostal także wykastrowany. W tej chwili znajduje sie w domu tymczasowym gdzie dochodzi do zdrowia. Poszukujemy wlasciciela zwierzaka lub kochajacego domu. Jurek bo tak zostal ochrzczony jest ok 2-4 letnim uroczym kocurem który uwielbia pieszczoty oraz towarzystwo ludzi. Oczekuje tylko troche ciepla a w zamian będzie wspaniałym towarzyszem życia

20-02-2017
Taki uroczy piesek błąka sie po Siedlcu. Jest bardzo przyjacielski i radosny na widok ludzi i innych psów. Wygląda na zadomowionego i zadbanego. Szukamy jego właściciela lub nowego opiekuna (piesek czesto ucieka ale wraca do mnie podejrzewam ze szuka domu). Proszę o kontakt 691 054 056.

10-02-2017
znaleziono w sobotę 11 lutego 2017 r. wieczorem w Strzyżewie...

05-02-2017
Kosmo z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Ten piękny młodzieniec przyjechał do Przytuliska 10 stycznia 2017r. Został odłowiony w miejscowości Świętno. Jak dotąd, nie zgłosił się po niego właściciel. Kosmo to młodziutki, zadbany samczyk rasy mieszanej, małego rozmiaru. W zasadzie można powiedzieć, że to szczeniaczek, bo nie ma on nawet roku... Jest energiczny, właśnie jak na szczeniaka przystało i uwielbia wszelkie zabawy i wygłupianko-przytulanki :) Jest straaaaszną przylepą :) Kosmo do adopcji będzie od 24 stycznia, ale chętnie wcześniej się dowie, że to właśnie w nim ktoś się bezgranicznie zakochał... Wszelkie szczegóły dotyczące adopcji pod numerami telefonów: IDZ- 533 307 454, JUSTYNA- 691 469 299, MONIKA- 661 751 678.

05-02-2017
Przytulisko dla zwierząt w Wolsztynie Opublikowane przez: Katarzyna Noskowicz Polubiono stronę · 10 styczeń · Gienio z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Psiak został znaleziony 12 grudnia 2016r. w Wolsztynie. Był wychudzony i przestraszony, musiał już długo się błąkać. Jak do tej pory, nikt chłopaka nie rozpoznał, właściciel nie zgłosił się po niego. A Genek wydobrzał i wypiękniał :) Gienio jest młodym samczykiem rasy mieszanej, średniego rozmiaru. Jednak jeśli spojrzy się na niego od przodu to wyglądem swym przypomina owczarka collie. Gienio jest uczuciowym psem, nie nadaje się do życia w kojcu, potrzebuje stałego kontaktu z człowiekiem, pieszczot i zainteresowania z jego strony. Bardzo ładnie zachowuje się także w kontaktach z dziećmi. Żwawo i chętnie chodzi na długie spacery więc osoby aktywne nie będą się z nim nudzić :) Gienio szuka dobrego, odpowiedzialnego domu. Kontakt w kwestii adopcji pod numerami: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

05-02-2017
Polar z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Psiak został znaleziony 7 stycznia 2017r. w godzinach wieczornych w okolicach sklepu Stokrotka w Wolsztynie. Jak do tej pory, nikt naszego białaska nie rozpoznał. Polar to bardzo młody samczyk średniego rozmiaru, rasy mieszanej. Będzie miał około roczku. Jest bardzo żywiołowy i aktywny, jak na młodzieniaszka przystało. Szczególnie można to zaobserwować ... Zobacz więcej

05-02-2017
Neo z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. To młody samczyk rasy mieszanej, dużego rozmiaru o pręgowanym umaszczeniu. Odłowiony został 11 stycznia 2017r. w Gościeszynie, gdzie błąkał się od kilku dni. Neo trafił do Przytuliska bardzo zadbany, miał na sobie obróżkę. Niestety, właściciel nie zgłosił się po niego, choć Neo cały czas cierpliwie na niego czeka. Neo jest psiakiem ułożonym i posłusznym, potrafi pięknie chodzić na smyczy. W stosunku do innych psów nie wykazuje agresji. Być może był tego wszystkiego nauczony przez swojego opiekuna. Neo będzie do adopcji od 25 stycznia, ale już można się dowiadywać o szczegóły przygarnięcia chłopaka pod swój dach :) Neo będzie bardzo wdzięczny za wszelkie okazane mu zainteresowanie. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

05-02-2017
Bazyl z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Bazyl jest samczykiem małego rozmiaru, rasy mieszanej. Nie wiemy dokładnie jakie były jego wcześniejsze losy, wiemy jednak, że czasowo przebywał w Tłokach, gdzie był dokarmiany przez pracowników jednej z firm. Tak więc Bazyl wędrował tu i tam po okolicznych miejscowościach, aktualnie jest już bezpieczny w naszym Przytulisku i chętnie pozna osobiście swojego przyszłego właściciela :) Bazyl jest kilkuletnim wesołym i energicznym psiakiem. Uwielbia zabawę, praktycznie nie rozstaje się ze swoja piłką. Jest w nią wpatrzony tak samo jak w człowieka. Bardzo lubi również spacerować- długi spacer, spacer z piłką to dopiero coś! Bazyl szuka dobrego domu. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

05-02-2017
KOCHANI, NASZ BUBU WRÓCIŁ Z ADOPCJI ZE WZGLĘDU NA ALERGIĘ DZIECKA :( Z CIEPŁEGO DOMU PRZYJECHAŁ DO PRZYTULISKA :( BARDZO, BARDZO PROSIMY O DOM DLA NIEGO, CHOĆBY TYMCZASOWY, BY NIE MUSIAŁ ZNÓW MIESZKAĆ W KOJCU. Psiak został odłowiony 17 listopada 2016r. w lesie w miejscowości Barłożnia, był zadbany, miał na sobie obróżkę, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Bubu jest samczykiem w typie rasy jamnik, około 1-no rocznym. Można go określić mianem małego, bezproblemowego piesia :) Fajny, wesoły, przyjazny... Pięknie chodzi na smyczy i utrzymuje czystość w kojcu, prawdopodobnie mieszkał wcześniej w domu. Z innymi psiakami jest raczej zgodny. Długo można by wymieniać jego zalety. Jedyne do czego Bubu jeszcze się nie przekonał to branie go na ręce, ale to rezolutny psiak więc zapewne się wyedukuje :) Bubu szuka nowego, odpowiedzialnego domu (adopcja tylko w warunki domowe). Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

05-02-2017
NOWY PIES W PRZYTULISKU W WOLSZTYNIE! To samczyk dużego rozmiaru, rasy mieszanej. Został odłowiony 1 lutego 2017r. w miejscowości Chorzemin. Ważną informacją jest to, że psiak posiada chip, jednak dane z niego nie są wprowadzone do bazy i nie są czytelne. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

05-02-2017
NOWY PIES W PRZYTULISKU W WOLSZTYNIE! To samczyk małego rozmiaru, rasy mieszanej, który ma problem z oczkami. Został odłowiony 1 lutego 2017r. w miejscowości Chorzemin. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

15-01-2017
W dniu 14.01.2017r. na parkingu NETTO na ulicy Komorowskiej w Wolsztynie znaleziono kotkę, bardzo ufną, głodną i totalnie zdezorientowaną. Właściciela proszę o kontakt 880 748 029

13-01-2017
Przed Świętami Bożego Narodzenia w miejscowości Jaromierz (teren gminy Siedlec) został znaleziony taki psiaczek. Pani, która go znalazła najpierw szukała właściciela a potem domu stałego, jednak nikt się nie zgłosił. Nie może go dłużej zatrzymać u siebie. Jutro ten piękniś zostanie zgłoszony do Urzędu Gminy w Siedlcu i trafi do gminnego kojca. Będzie mu bardzo trudno :( Tym bardziej, że aura nie sprzyja. Pilnie szukamy domu dla tego przystojniaka! Jest to samczyk, ma około 4lat. Bardzo lubi przebywać na dworze, ale nadaje się również do mieszkania w domu. Uwielbia zabawy i towarzystwo ludzi. Po znalezieniu został zaszczepiony i odrobaczony. Kontakt w sprawie piesia: 609145489.

07-01-2017
Nowe psiaki z Przytuliska w Rakoniewicach tęsknią za dobrymi, odpowiedzialnymi domami... Kropkato niewielkich rozmiarów wesoła suczka, ktora wraz z druga suczką Łatką (prawdopodobnie matka i córka)przybłąkały się do jednego z gospodarstw w Jabłonnie. Są bardzo towarzyskie, spragnione kontaktu z człowiekiem. Świetnie dogadują się z innymi psiakami. Psiaki liczą na dobre serducha ludzi. Kontakt w sprawie adopcji piesków: Ania - 691 224 621.

07-01-2017
Nowe psiaki z Przytuliska w Rakoniewicach tęsknią za dobrymi, odpowiedzialnymi domami... Łatka to niewielkich rozmiarów wesoła suczka ktora wraz z druga suczka Kropką (prawdopodobnie matka i córka)przybłąkały się do jednego z gospodarstw w Jabłonnie. Są bardzo towarzyskie, spragnione kontaktu z człowiekiem. Świetnie dogadują się z innymi psiakami. Psiaki liczą na dobre serducha ludzi. Kontakt w sprawie adopcji piesków: Ania - 691 224 621.

07-01-2017
Beryl Beryl... jego sytuacja jeszcze mniej ciekawa. Nie wygląda na młodzieńca, choć ząbki ma na piątkę z plusem. Jego właścicielka, starsza Pani zmarła i nikt z rodziny nie podjął się opieki nad osamotnionym psiakiem. Beryl z początku wycofany, oswajał się przez kraty kojca. Teraz chętnie spaceruje na smyczy, domaga się pieszczot. Świetnie dogaduje się z suczkami. Psiaki liczą na dobre serducha ludzi. Kontakt w sprawie adopcji piesków: Ania - 691 224 621.

07-01-2017
UDOSTĘPNIAMY!!! Rostarzewo i okoliczne miejscowości! Takie cudne psisko trafiło wczoraj (tj. 05.01) do Przytuliska w Rakoniewicach. To starszy samczyk, który ma problemy ze wzrokiem. Jest bardzo łagodny. Ma nową skórzaną obrożę. Wierzę, że jest kolejną ofiarą sylwestrowej zabawy i ktoś go poszukuje... Kontakt: Ania - 691 22 46 21

07-01-2017
UDOSTĘPNIAMY!!! Rostarzewo i okoliczne miejscowości! Takie cudne psisko trafiło wczoraj (tj. 05.01) do Przytuliska w Rakoniewicach. To starszy samczyk, który ma problemy ze wzrokiem. Jest bardzo łagodny. Ma nową skórzaną obrożę. Wierzę, że jest kolejną ofiarą sylwestrowej zabawy i ktoś go poszukuje... Kontakt: Ania - 691 22 46 21

04-01-2017
Znaleziono w Rostarzewie Pieska.Jezeli ktos poznaje kogo moze to byc pies prosze o kontakt.Wiecej info pod numerem telefonu 798014258 lub 503048791 !

03-01-2017
Rakoniewice i okoliczne miejscowości! Czyja zguba? To młody, choć dorosły już pies w typie owczarka długowłosego. Jest łagodny w stosunku do ludzi, nie przepada jednak za innymi czworonogami. Został odłowiony dziś (tj.03.01) w Rakoniewicach. Nie ma obroży. Na jego karku widnieje "przetarcie" w postaci plamy po białej farbie. Pies przebywa aktualnie na terenie ZUK w Rakoniewicach. Może ktoś z Was go rozpoznaje? Kontakt: Ania - 691 22 46 21.

03-01-2017
Rakoniewice i okoliczne miejscowości! Czyja zguba? To młody, choć dorosły już pies w typie owczarka długowłosego. Jest łagodny w stosunku do ludzi, nie przepada jednak za innymi czworonogami. Został odłowiony dziś (tj.03.01) w Rakoniewicach. Nie ma obroży. Na jego karku widnieje "przetarcie" w postaci plamy po białej farbie. Pies przebywa aktualnie na terenie ZUK w Rakoniewicach. Może ktoś z Was go rozpoznaje? Kontakt: Ania - 691 22 46 21.

18-12-2016
Oddam suczkę i pieska w dobre ręce. Szczenięta mają 2 miesiące i nie będą duże. Kontakt: 606708435

18-12-2016
Taki kocik przyszedł pod drzwi jednej z podwolsztyńskich posesji. Wyziębiony, wystraszony i bardzo wychudzony. Biedak rzucał się na jedzenie jakby nigdy nie jadł... Na chwile obecną jest odrobaczony, podkarmiony. Jak widać miziak przyjazny i megaśnie mruczący :) Ma maksymalnie 4 miesiące. Szukamy najlepszego domku, adopcja tylko w warunki domowe. Więcej informacji pod numerem telefonu: 691469299.

06-12-2016
Kocurek BUBU szuka domu. Ma 3-4 miesiace. Znaleziony w Wolsztynie. Korzysta z kuwety. Został odpchlony i odrobaczony. Dobrze dogaduje się z psem. Proszę o udostępnianie.Obecnie przebywa w domu tymczasowym. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt pod nr telefonu 785 157 022.

06-12-2016
Kocurek BUBU szuka domu. Ma 3-4 miesiace. Znaleziony w Wolsztynie. Korzysta z kuwety. Został odpchlony i odrobaczony. Dobrze dogaduje się z psem. Proszę o udostępnianie.Obecnie przebywa w domu tymczasowym. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt pod nr telefonu 785 157 022.

01-12-2016
30.11.2016 w okolicach ulicy garbarskiej w Wolsztynie znaleziono czarnego ok3 mies kotka z białymi znaczeniami i jaśniejszym podszerstkiem. Kotek jest przyjazny i zadbsny.może komuś uciekł.szukamy właściciela lub nowego domu.u nas może zostać tymczasowo.oddamy tylko w troskliwe ręce.kotek wydaje się,że pachniał papierosami.pewnie uciekł z mieszkania w którym palono lub go wyrzucono....tel kontaktowy 502681327

30-11-2016
Psinek znaleziony w Barłożni nadal czeka na swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt: IDZ- 533 307 454, JUSTYNA- 691 469 299, MONIKA- 661 751 678.Strasznie znosi pobyt w zimnym kojcu!

20-11-2016
Pilnie oddam śliczną kotkę...ma dwa miesiące ..chętnie zostałaby w naszym domu ale mam silną alergię...czego nie przewidziałam..proszę pomóżcie może znajdzie sie dla niej jakiś dom...jest mądra korzysta z kuwety i lubi dzieci..numer tel 608 845 973

07-11-2016
Ta oto ślicznotka szuka kogoś kto się nią zaopiekuje. To młoda 5 miesięczna kotka jest drobna ,delikatna i bardzo lubi się przytulać . Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel. 695896917 Beata

06-11-2016
Taka ślicznota z Przytuliska w Rakoniewicach poleca się do adopcji <3 Kontakt: Ania- 691 224 621.

06-11-2016
Kto przygarnie tego pana...? Izi szuka domu! Kontakt: IDZ- 533 307 454.

06-11-2016
NOWY PIES W PRZYTULISKU W WOLSZTYNIE! To młody samczyk rasy mieszanej, średniego rozmiaru, ale na wyższych łapkach. Został odłowiony 25.10.2016r. w Nowej Obrze. Psiak czeka na swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

02-11-2016
A to młody kocurek ma dwa miesiące lubi leżeć na kolanach. Kotek nie wychodził jeszcze na zewnątrz i tak jak jego siostra korzysta z kuwety. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr 695896917

02-11-2016
Oddam w dobre ręce mała kotkę ma dwa miesiące ,nie wychodziła jeszcze na zewnątrz umie korzystac z kuwety. Proszę o kontakt pod nr 695896917

02-11-2016
Poszukuję domu dla czwórki szczeniąt, w którym zostaną one otoczone troskliwą opieką i miłością :) Szalona czwórka to trzy suczki i jeden piesek.Szczenięta urodziły się 5 września dlatego też będzie można je zabrać do siebie po 7 listopada w Wolsztynie :) Z uwagi na fakt, iż "dziewczyny" mają bardzo dużo energii i kochają chwytać za nogawki nasz rodzynek trzyma się nieco na dystans :) Z powodu psiego szaleństwa na widok ludzi, nogawek i butów, na które można poskakać nie udało się zrobić profesjonalnych zdjęć naszym łobuzom :) Poniżej wstawiam zdjęcia, najpierw prezentują się dziewczyny a na końcu nasz przystojniak :) Osoby, które zechcą przygarnąć pod swój dach małą istotkę albo nawet całą czwórkę istotek, które potrafią obdarzyć człowieka wielką miłością, zaufaniem i doprowadzają do dzikiego szaleństwa na ich punkcie, proszone są o kontakt :)

02-11-2016
Witam to ja Mruczek młody kocurek ,szukam miłych i dobrych opiekunów do których będę mógł się przytulać i im mruczeć . Zainteresowanych proszę dzwonić pod nr 695896917 Beata

28-10-2016
Witam, mam do oddania dwie słodkie suczki połączenie beagla z kundelkiem. Zainteresowanych proszę o kontakt 601 784 294.

28-10-2016
Straż Miejska w Wolsztynie informuję, że dniu 28 października 2016 roku w rejonie cmentarza przy ulicy Lipowej w Wolsztynie znaleziono węża najprawdopodobniej \" wąż zbożowy \". Właściciela proszę o kontakt tel. 602754271

19-10-2016
ZNALEZIONY na terenie gminy GRODZISK WLKP. Nikt się po niego nie zglosil:( Ala lablador, kilkumiesięczny szczeniak, ma jeszcze pojedyńcze zęby mleczne. Bardzo fajny, śliczny chłopak. Nie radzi sobie samotny w smutnym kojcu. Chłopak przebywa w przechowalni w Grodzisku Wlkp. Może ktoś szuka albo zechciałby podarować nowy domek zanim skończy w innej budzie lub na łańcuchu? PROSZĘ!!! zalatwie formalnosci, zawiozę , przywiozę...694 399 459

19-10-2016
Oddam kotki w dobre ręce, wiecej informacji pod numerem 539944370

11-10-2016
Pimpek szuka właściciela lub nowego, dobrego domu. Pimpek jest młodziutkim samczykiem średniego rozmiaru, rasy mieszanej. Odłowiony został 30 września 2016 r. Pimpek jest psiakiem bardzo łagodnym, lgnie do ludzi, pragnie kontaktu z człowiekiem. Bardzo źle znosi pobyt w kojcu, wyciąga łapki, skomli, chce się bawić, przytulać. Pimpek również bardzo lubi dzieci, całym sobą zaprasza je do zabawy. Jeśli ktoś Pimpka rozpoznaje lub chciałby dać mu nowy, odpowiedzialny dom, proszony jest o kontakt pod numerem: Kasia- 602 450 702.

09-10-2016
Oddam pięć małych kotków. Kotki są śliczne, mieszkają w domu i korzystają z kuwety. Kolory kociakow: Rudo-bialy, czarno-bialy, czarny z białym krawatem, szaro-bialy, trzykolorowy rudo-bialy czarny. Do oddania już teraz w miejscowości Stary Widzim. Tel. 532 512 528 Kinga.

06-10-2016
Witam, Oddam dwa małe kociaki. Mają 4,5 tygodnia, żywią się samodzielnie. Prawdopodobnie to dwa chłopaki. Głośno mruczą, lubią się bawić. Zapraszam do kontaktu i odbioru osobistego w Błońsku k/ Wolsztyna, Pozdrawiam, Lidia. tel. 665 295 453

02-10-2016
Ta mała śliczna kotka szuka swojego kochającego człowieka. Ma cztery białe skarpetki i brzuszek. Zgadza się z pieskami i innymi kotkami. Wie już co to kuweta, więc dba o czystość. Zostań jej człowiekiem! 734 104 554

01-10-2016
Młody kocurek Hassan szuka domu (może to być dom wychodzący). Hassan jest niesamowicie przytulaśny i na widok człowieka włącza już swój traktorek :) Mruczy, przymila się, całym sobą pragnie mieć swojego opiekuna. Potrafi korzystać z kuwety. Kontakt w sprawie koteczka: 533 307 454.

30-09-2016
Oddam w dobre ręce pręgowanego kocurka. Wiek około 4-5 miesięcy. Nauczony życia w domu. Przybłakał się i pomimo ogłoszeń nie zgłosił się właściciel. Ja niestety nie mogę go przygarnąć więc szukam dla niego nowego domu. Telefon kontaktowy: 785 157 022.

28-09-2016
Oddam do dobrej adopcji 6 szczeniaków (4suczki , 2pieski).Pieski maja 2 miesiace. Psy do oddania tylko w odpowiedzialne ręce. KONtakt 781 424 620

26-09-2016
z ciezkim sercem szukam wlasciciela dla mojego psa Puszka.Psiak ma juz 12 lat, jest troche niesforny ,ale wesoly, cieszy sie jak ktos przyjdzie, jest przyjazny dla dzieci, lubi sie bawic i skakac!! wyjezdzam z mezem do pracy za granice i nie mam mozliwosci go zabrac. Rowniez tutaj nie mam nikogo komu moglabym go oddac :( prosze o kontakt

25-09-2016
W sobotę 24.09 na ulicy Polnej w Rostarzewie znaleziono młodego szarego pręgowanego kocurka. Oswojony, prawdopodobnie przebywał w domu. Wiek około 4-5 miesięcy. Szukam właściciela lub, jeśli właściciel się nie znajdzie, osoby która chciałaby go zaadoptować. Kontakt pod nr telefonu 785 157 022. Proszę o udostępnianie ogłoszenia.

20-09-2016
Hugo z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Hugo to małych rozmiarów samczyk rasy mieszanej. Odłowiony został 29 sierpnia 2016r. w Gościeszynie, ale właściciel nie zgłosił się po niego. Hugo utrzymuje czystość w kojcu, pięknie potrafi chodzić na smyczy, to typowy psiak do zamieszkania w domu. Hugo jest również psiakiem bardzo pozytywnym z charakteru- ma przyjazny stosunek zarówno do innych zwierząt, jak i do dzieci. Nasz podopieczny z ogromem zalet poleca się do adopcji :) Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

15-09-2016
Potter został znaleziony 20 lipca 2016r. na ulicy Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie. Do tej pory nikt go nie rozpoznał. To małych rozmiarów młody samczyk. Mógłby być atrybutem każdej damy, bo zmieściłby się w damskiej torebce ;) Potter jest psiakiem bardzo kochanym, uwielbia pieszczoty, przytulanie, sam wskakuje na kolana. Świetnie dogaduje się z dziećmi. To właśnie dzieci znalazły Pottera, a gdy czekały pod Przytuliskiem, on spał im na kolanach. Potter bardzo lubi spacery, na smyczy chodzi pięknie i dumnie, zawsze z podniesionym ogonkiem :) W kojcu utrzymuje czystość. Potter szuka dobrego domu (adopcja tylko w warunki domowe, nie nadaje się do zamieszkania "na podwórku"), jest człowiekowi bardzo oddany. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533307454, JUSTYNA- 691 469 299, MONIKA- 661 751 678.

15-09-2016
Ciapek z Przytuliska w Rakoniewicach szuka domu. Psiak został znaleziony 30 sierpnia 2016r. na terenie gminy Rakoniewice z drutem na szyi i sznurkiem (!). Prawdopodobnie zerwał się z uwięzi, na której miał zakończyć swe młode życie... Ciapek jest młodym samczykiem małych rozmiarów, rasy mieszanej. Przyjaźnie reaguje na inne psy oraz dzieci. Jest skory do zabaw. Ciapek jest zdezorientowany sytuacją, która go spotkała. Próbuje po swojemu się w niej odnaleźć... Potrzebuje prawdziwego domu i człowieka, który poświęci mu swój czas. Kontakt w sprawie Ciapka: Ania- 691 224 621.

15-09-2016
Lisa z Przytuliska w Rakoniewicach szuka domu. Lisa jest małych rozmiarów suczką rasy mieszanej.Idealna kieszonkowa. Została znaleziona w Terespolu, ale jak dotąd właściciel nie zgłosił się po nią. Lisa uwielbia towarzystwo innych psiaków. Chętnie też spaceruje bez smyczy. Lisa szuka dobrego domu, zasługuje na wszystko, co najlepsze. Kontakt w sprawie adopcji: Ania- 691 224 621.

15-09-2016
Dinek z Przytuliska w Rakoniewicach szuka domu. Dinek jest małych rozmiarów samczykiem rasy mieszanej. Znaleziony został w Wiosce, ale jak do tej pory nikt go nie rozpoznał. Dinek nie jest już pierwszej młodości i kuleje na przednią łapkę, ale daje sobie radę w każdych warunkach. Świetnie dogaduje się zarówno z innymi psiakami, jak i suczkami. Ładnie chodzi na smyczy i jest szalenie spragniony kontaktu z człowiekiem. Dinek poleca się do adopcji jako przyjaciel na dobre i złe <3 Kontakt w jego sprawie: Ania- 691 224 621.

15-09-2016
Przesliczna mlodziutka suczka Fionka szuka pilnie odpowiedzialnego domu. TRagicznie znosi pobyt w przytulisku. IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

09-09-2016
Przyszedł do mnie 08.09.2016, kontakt nr 661 229 699.

01-09-2016
Do oddania śliczna trzymiesięczna koteczka w kolorze czarnym. Kicia została uratowana, niestety tylko ją udało się wyrwać ze szpon śmierci. Furia nauczona jest czystości, została odpchlona, odrobaczona. Chętnie bawi się i dokazuje, a w nocy śpi w łóżku :) Karmiona jest mięsem i suchą karmą dla kociąt. Przyzwyczajona do obecności psów i innych kotów. Szukamy dla Furii najlepszego domu, to wyjątkowa kotka! Pomożemy w sterylizacji. Koteczka znajduje się w miejscowości Kolsko. Zapraszamy chętnych do kontaktu :) Tel. 788516229

01-09-2016
Kaja - to niewielka suczka w typie krótkowłosego teriera niemieckiego - jagterier. Kaja w momencie znalezienia miała na sobie czerwoną obrożę. Sunia jest młoda, najwyżej kilkuletnia, niezwykle proludzka, akceptuje również dzieci w wieku 5+, z młodszymi obecnie nie miała kontaktu. Z suczkami raczej się nie dogaduje, z psami tak. Podczas spacerów jest bardzo aktywna, uwielbia aportować. Na smyczy początkowo ciągnie, później się uspokaja. Puszczona luzem wraca na wołanie, ale ze względu na krew płynącą w jej żyłach zdarza się jej pobiec za zwierzyną. Szukamy właściciela lub osoby chętnej adoptować Kaję. Tel. 788-516-229 Zapraszamy do kontaktu, można przyjechać i poznać suczkę :)

28-08-2016
NOWY PIES W PRZYTULISKU W WOLSZTYNIE! To młoda suczka rasy mieszanej, średniego rozmiaru. Została odłowiona 27 sierpnia 2016r. w miejscowości OBRA. Prawdopodobnie topiła się w jeziorze. Psinka czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Przytulisku. Kontakt w jej sprawie: IDZ- 533 307 454,JUSTYNA- 691 469 299,MONIKA- 661 751 678.

28-08-2016
Znaleziono psa, w okolicy Babimostu (oczyszczalnia ścieków). Pies błąkał się po ulicy i o mały włos nie został potrącony przez jadące drogą samochody. Wydaje się być młodym pieskiem, trochę wystraszonym, wychudzonym i brudnym, ale nie wykazuje agresji i jest przyjaźnie nastawiony. Prawdopodobnie się zgubił albo ktoś go wyrzucił (nie ma obroży). Był tak zmęczony, że zasnął w aucie. Aktualnie przebywa u mnie w Zielonej Górze, ponieważ bałam się, że może go ktoś tam przejechać, ale niestety nie mam warunków żeby go zatrzymać. Szukam właściciela, a jeśli ten się nie znajdzie, to kochającego domu. Kontakt: 603128289.

28-08-2016
Witam! Oddam kotkę w dobre ręce. Kicia ma ok 2 miesiące, znalazłam ją na ulicy, miała koci katar, który już jest wyleczony. Kotek jest bardzo kochany, lubi się bawić, ale większość dnia śpi ;) Kontakt w sprawie kotka - 518502021 (tylko sms, w razie potrzemy oddzwonię)

23-08-2016
oddam kotki w dobre rece najlepiej cala trojke ktos podrzucil na posesje jest to mama z kotka i kocurkiem nie mam serca ich rozdzielac wiec wolalabym zeby poszly do jednego domu moze gdzies na wies na gospodarstwo 789286436

22-08-2016
22.08 o godzinie 15.00 w Rostarzewie przy firmach Brigo i Grześkowiak znaleziono psa rasy mieszanej. Biegał po ulicy między samochodami. Jest to suczka. Jeśli właściciel nie znajdzie się do jutra pies trafi do przytuliska w rakoniewickiej komunalce. Tel. kontaktowy: 785 157 022.

22-08-2016
Pilnie szukam domu dla tej małej uroczej kupki nieszczęścia znalezionej dzisiaj na ulicy. Niestety nie może zostać u mnie w domu, ponieważ mój pies nie akceptuje kotów. Informacje pod nr tel. 531556151.

18-08-2016
Podzielę się z wami moją historią... Takim moim psim smutkiem... Dalszej przeszłości nie miałem zbyt wesołej, ale nie chcę już do tego wracać. Jakiś czas temu zostałem adoptowany z Przytuliska w Wolsztynie. I tak bardzo się ucieszyłem! Wszystko wskazywało na to, że będzie dobrze, jakoś wreszcie moje psie życie zaczęło się układać. A dziś, po raz kolejny spotkała mnie bardzo przykra niespodzianka. Oddali mnie... Nie wiem czemu tak do końca. Jestem zdezorientowany, bardzo płaczę, gdy zostaję sam w kojcu, no bo przecież wcześniej mieszkałem w domu, w takim prawdziwym. Jestem przepięknym, dużym, włochatym psiakiem w średnim wieku. Kocham ludzi, bardzo lubię spacerować z nimi (najładniej to ja spaceruję w szelkach), przyjmować od nich głaski, a w kojcu zachowuję czystość. Szukam dobrego, odpowiedzialnego domu. Nie chcę już więcej czuć się zawiedziony, niekochany... Kontakt w mojej sprawie: IDZ- 533307454, JUSTYNA- 691 469 299, MONIKA- 661 751 678.

18-08-2016
NOWY PIES W PRZYTULISKU W WOLSZTYNIE! To młodziutka suczka małych rozmiarów, bardzo przyjazna. Została odłowiona 17 sierpnia 2016r. w NOWYM WIDZIMIU. Psinka czeka na odbiór przez właściciela w wolsztyńskim Przytulisku! Kontakt w jej sprawie: AGATA- 533 307 454 JUSTYNA- 691 469 299 MONIKA- 661 751 678.

18-08-2016
Nowy pies w Przytulisku w Rakoniewicach. To samczyk w średnim wieku i średniego rozmiaru. Został odłowiony 17 sierpnia 2016r. w miejscowości BŁOŃSKO. Psiak czeka na odbiór przez swojego właściciela w Przytulisku w Rakoniewicach. Kontakt w jego sprawie: Ania- 691 224 621.

18-08-2016
Abi została adoptowana jakiś czas temu. Miało być dobrze. To znaczy, nic nie wskazywało na to, że będzie źle... Abi pełna radości i zaufania pojechała do swojego domu. Tego wymarzonego i wytęsknionego zza krat przytuliskowego kojca. Pomieszkała tam trochę, ale przyszedł czas na odwiedziny u naszej dziewczyny, czyli planowaną wizytę poadopcyjną. No i smutne wieści od naszej Abi... Wisi na łańcuchu przy budzie na tyłach działki za domem, nie widząc świata :( Nie może tam zostać, ale też na ten moment nie możemy jej odebrać. Wszystkie Przytuliska są teraz pełne :( Abi szuka nowego, dobrego i odpowiedzialnego domu. Jest młodą suczką rasy mieszanej. Kochaną, przyjazną. Uwielbia się przytulać i domaga się pieszczot. Liczymy na was! Osoby chętne, by dać nowy dom Abi proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 533 307 454.

18-08-2016
Kochani, wakacje to ciężki czas dla zwierzaków... Przytuliska pełne a nadchodzą kolejne zgłoszenia. W Przytulisku w Rakoniewicach mieszka mała Madlin. Choć rozmiarem niewielka to pyszczkiem i umaszczeniem przypomina spanielka. Niewesoła jej sytuacja... Madlin miała właścicieli, którzy zostali eksmitowani z mieszkania, psinka nie mogła dłużej z nimi zostać. Madlin szuka DOMU TYMCZASOWEGO LUB DOMU STAŁEGO. Ciężko jej się żyje w warunkach przytuliskowego kojca... Madlin bardzo prosi o dom a my liczymy na waszą pomoc. Kontakt w jej sprawie: Ania- 691 224 621.

18-08-2016
Oddam w dobre ręce 3 kotki. Od lewej kotka i dwa kocurki. Kotki mieszkają w Adamowie koło Wolsztyna. Kontakt telefoniczny: 792 235 567

17-08-2016
Oddam 2 letnia suczkę kolor czarna z szarym , piesek bardzo miły nie agresywny wychowana z dziećmi. Z powodu przeprowadzki musze oddać, gdyż mam jeszcze jedną suczkę jej siostrę. Mieszkam w bloku i nie mam miejsca na kojec.info pod nr telefonu 503685701

07-08-2016
Witam. Z żalem serca jestem zmuszony oddać w odpowiednie ręcę moją kotkę, gdyz dziecko ma uczulenie i nie moge narażać go na dalsze objawy. Lekarze za wizyte żądają po 200zł i stwierdzili że to przez mojego ukochanego sierściucha. Jest niewielka chodz ma juz ok 2lat. Zostala wysterizowana po pierwszym mocie. Lubi bardzo się łasić do człowieka i potrafi poinformować gdy ma swoje potrzeby. Gdyby nie zainstała sytuacja nigdy w życiu bym jej nie oddał. POLECAM GORĄCO POMAGAJMY ZWIERZĘTĄ

06-08-2016
Rico szuka domu.Bez rodowodu spaniel angielski... Wychowany na podwórku bardzo ruchliwy.

04-08-2016
pieska znaleziono w okolicy ul. Powstańców Wlkp. w Wolsztynie niedaleko ogrodów działkowych nr 1 dnia 03 sierpnia 2016 r ok godz. 16-tej. Piesek ma założoną obrożę w kolorze czarno białym oraz tkz. szelki koloru czerwonego do których był przywiązany sznurek.

31-07-2016
Oddam w dobre ręce. Kot znajduje się w Rostarzewie. Kontakt telefoniczny: 784 191 460.

31-07-2016
Oddam w dobre ręce. Kotki znajdują się w Rostarzewie. Kontakt telefoniczny: 784 191 460.

19-07-2016
Około 6-7-tygodniowa kotka pilnie szuka domu tymczasowego lub domu stałego. Kocinka została znaleziona 18 lipca 2016r. w podwolsztyńskim lesie. Była sama. Bardzo płakała. Koteczka jest zdrowa, została już odrobaczona. Lgnie do człowieka, przytula się, mruczy. Pięknie potrafi korzystać z kuwety. Z wyglądu to mała szarutka z białymi skarpetkami. Osoby chcące przygarnąć kocinkę proszone są o kontakt z wolontariuszką Justyną: 691 469 299.

18-07-2016
Misia z Przytuliska w Siedlcu szuka domu! Misia jest suczką małego rozmiaru, trochę sznaucerkowatą, w średnim wieku. Została odłowiona w nocy z piątku na sobotę (8/9 lipiec 2016r.) na niezamieszkałym terenie za miejscowością REKLIN, ale właściciel nie zgłosił się po nią. Sunia jest przyjazna, bardzo cieszy się na widok człowieka. Przez kraty kojca wystawia główkę żeby nałożyć jej obróżkę. Chętnie spaceruje, potrafi chodzić na smyczy. Po powrocie do kojca jeszcze długo w nim szczeka i piszczy nawołując człowieka... Szukamy dla Misi dobrego domu. Kontakt w sprawie dziewczyny: Kasia-602 450 702.

15-07-2016
Kotek PILNIE szuka kochającego domu! Nauczony załatwiania się do kuwety, bardzo energiczny, chętny do zabawy, WYSTERYLIZOWANY! Ma trzy łapki, sporo przeszedł gdy był mały. TYLKO POWAŻNIE ZAINTERESOWANI! email: reikonakadai@poczta.fm tel: 603913833

15-07-2016
Do oddania małe kotki, rude, pręgowane, biało- bure. Kotki bedą odrobaczone i odpchlone. Kontakt Renata: 788-516-229, Agata: 661-256-605

15-07-2016
Oddam w dobre ręce czarnego kocurka po długowłosej matce, tel 667-342-941

15-07-2016
Oddam w dobre ręce pręgowanego kocurka po długowłosej mamie, tel. 667-342-941

15-07-2016
Do oddania małe kotki, różne kolorki, pilnie! Tel, 661-256-605

10-07-2016
Mam do oddania 2 śliczne kotki. Tygrysek jest kocurkiem a czarny to kotka. Kotki są oswojone. Aktualnie mają ponad dwa miesiące. Kotki rosną na duże. Więcej informacji pod numerem telefonu: 783 960 902

08-07-2016
Kochani, wyjątkowa sytuacja!!! 11 SZCZENIĄT W NASZYM PRZYTULISKU :( NA CITO POTRZEBNA KARMA TYPU JUNIOR, DOMY TYMCZASOWE, DOMY STAŁE! Maluchy zostały porzucone w kartonie przy drodze w miejscowości POWODOWO. Wszystkie osoby chcące nas wesprzeć lub adoptować psiaki, proszone są o kontakt z wolontariuszką Agatą: 782 985 235. Z góry dziękujemy, bez was nie damy sobie rady... Zdjęcie użytkownika Przytulisko dla zwierząt w Wolsztynie.

08-07-2016
Pędzel z Przytuliska w Siedlcu szuka domu! To młodziutki samczyk małych rozmiarów, w typie jamnika długowłosego. Pędzel początkowo nieufny, teraz z zainteresowaniem spogląda, kto przyszedł go odwiedzić. Jest spragniony kontaktu z człowiekiem, lubi być głaskany, przytulany, zaczepia łapką <3 Pędzel czeka na nowy, dobry dom. Kontakt w sprawie psiaka: Kasia- 602 450 702 (obowiązuje umowa adopcyjna z gminą Siedlec- załatwimy wszelkie formalności).

08-07-2016
Pamiętacie naszą wyrzuconą z auta, skołtunioną Popi? Dziś odwiedziła psiego fryzjera i prezentuje się znakomicie! Popi jest średniej wielkości, łagodną suczką, spragnioną kontaktu z człowiekiem. Poniżej przypominamy jej historię: Popi to średniej wielkości około 3-4 letnia suczka. Została wyrzucona z auta, lecz nie możemy namierzyć sprawcy przestępstwa. Jest bardzo przyjazna i otwarta w kontakcie z człowiekiem. Chętnie spaceruje, domaga się pieszczot. Prawdopodobnie wcześniej mieszkała na łańcuchu. Nie znamy jej stosunku do innych psów i dzieci. Popi poleca się do adopcji! Idealnym rozwiązaniem dla niej byłyby warunki domowe, ale będzie mogła również zamieszkać w kojcu z ocieplaną budą i możliwością porządnego wyhasania się. Kontakt w sprawie adopcji: Ania - 691 224 621.

08-07-2016
NESKA- to większa, silna i energiczna sunia, która ma około 5 lat. Została odłowiona w miejscowości Łąkie, ale jej właściciel nie odnalazł się. Sunia jest przyjazna, ale nieco zlękniona, akceptuje dzieci, świetnie dogaduje się też z innymi psami (nie suczkami). Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, ale potrzebuje czasu, by mu zaufać. Źle znosi samotność w kojcu, pozostawiona w nim sama sobie po prostu wyje. Neska jest dużym i skocznym psiakiem, przeskakuje przez niższe płoty, robi podkopy. Idealnym miejscem do zamieszkania dla niej byłby dom z dużą działką ogrodzoną betonowym płotem, na której mogłaby swobodnie się wybiegać. Spokojnie mogłaby też nocować w ocieplanej budzie. Neska uwielbia spacery, bieganie, będzie więc idealnym psem dla osób aktywnych, lubiących ruch na świeżym powietrzu. Sądzimy, że sprawdziłaby się również jako pies pilnujący terenu firmy. Neska zamieszkuje aktualnie w Przytulisku w Rakoniewicach- zatem obowiązuje umowa adopcyjna z gminą Rakoniewice, ale z naszej s

03-07-2016
Kocik On szuka domu.664 721 697

03-07-2016
Mala kotka szuka domu.664 721 697

03-07-2016
Poszukuję domku dla dwóch małych kotków, jeden czarno biały, a drugi szaro biały. Kotki mają 9 tygodni i już samodzielnie jedzą.

01-07-2016
Oddam w dobre ręce cztery czarne kotki. Jedzą i piją same są wprost urocze. Sprawa jest pilna gdyż są same bez Mamy a drugi nasz kot zachowuje sie agresywnie wobec maluchów. Jeśliby chcieli Państwo kotka chetnie zawiozę w promieniu 25 km od Wolsztyna. Poprostu chcemy dla Nich nowego domku i kochającej rodzinki :-) Więcej informacji pod nr tel. 601423633

01-07-2016
WITAM:) ODDAM W DOBRE RECE PIESKI KUNDELKI.WIECEJ INFORMACJI POD NUMEREM TEL.663171980.

23-06-2016
Nowy psiak w Przytulisku w Rakoniewicach. To około 5-cio letnia suczka w typie Owczarka Collie. Jest łagodna, przyjazna, ale nieco zlękniona. Została odłowiona w Ruchocicach. Szukamy jej właściciela. Kontakt w sprawie psiaka - Ania: 691 22 46 21.

18-06-2016
Budyń to młody samczyk średniego rozmiaru, rasy mieszanej. Został znaleziony na początku czerwca na ulicy 5-go Stycznia w Wolsztynie i choć jest charakterystyczny to niestety właściciel nie zgłosił się po niego. Budyń jest spokojnym i przyjaznym psiakiem. Potrafi pięknie chodzić na smyczy. Wychodząc z Przytuliska, nie zwraca uwagi na inne psy. Chętnie spaceruje i podbiega po należną mu porcję głasków :) Budyń szuka dobrego domu! Kontakt w sprawie psiaka: Agata- 782 985 235.

16-06-2016
Do oddania 4y małe kotki. Ich mama zginęła pod kołami auta - na szczęście wychowała je inna kotka. Do wyboru dwa całe czarne kocurki, jeden z białymi skarpetkami i białymi wąsami i taka sama kotka. Kotki odrobaczone i odpchlone Tel. 788-516-229

13-06-2016
Oddam w dobre ręce, piękne zdrowe silne szczeniaczki. tel. 667 128 390

06-06-2016
Witam wszystkich serdecznie. Poszukuję osób które chętnie przygarna 3 male śliczne kotki.Jeden jest czarno biały i dwa szaro białe. Kotki same jedzą i korzystają z kuwety.

05-06-2016
Oddam w dobre ręcę 2-miesięczną sunię. Jest żywym pieskiem uwielbia zabawy z dziećmi. Kontakt: 669 363 861

05-06-2016
Oddam w dobre ręce 11-tygodniową kotkę o imieniu Mysia. Była chowana przy matce. Ma puszyste, stalowo-szare futerko w wąskie grafitowe prążki, białe łapki i biały brzuszek. Oczy skośne, bursztynowe, z czarną obwódką, nosek - różowo-czarny. Mysia uwielbia się bawić, jest szybka. Potrafi załatwiać się do kuwety. Je samodzielnie. Ma założoną książeczkę u weterynarza. tel. 508 376 091 - proszę dzwonić po 20:00

03-06-2016
PILNE! ZNALEZIONO PSA, BIEGAŁ PO ULICY 5 STYCZNIA, BRĄZOWA OBROŻA, MŁODY, WYSTRASZONY, . Kontakt tel. 504004553

01-06-2016
Kochani, prosimy o pomoc w sprawie porzuconej psiej rodziny... W miejscowości Jaromierz (teren gminy Siedlec) przez płot na ogród- teren prywatnej posesji, ktoś przerzucił mamę i jej trójkę dzieci :( Pilnie szukamy dla nich domów! Szczeniaczki są już samodzielne, ładnie same jedzą. Suczka jest młodą, piękną psinką, kocha człowieka. Psiakami zajęła się dobra dusza, ale nie mogą u niej długo pozostać. Wiadomo, że żadne gminne Przytulisko nie zapewni odpowiednich warunków dla maluchów. Jeśli nie znajdą domów, będą musiały wyjechać do przepełnionego Schroniska. O wszelkie szczegóły w sprawie psiaków prosimy pytać Panią Dorotę, która się nimi opiekuje: tel. 667 946 023. Pani Dorota prosi o kontakt poprzez smsy, gdyż w pracy nie może mieć przy sobie telefonu. Potem będzie oddzwaniać. (wszystkie psiaki obowiązuje umowa adopcyjna z gminą Siedlec- formalności zostaną załatwione na miejscu w momencie adopcji psa).

01-06-2016
Kochani, prosimy o pomoc w sprawie porzuconej psiej rodziny... W miejscowości Jaromierz (teren gminy Siedlec) przez płot na ogród- teren prywatnej posesji, ktoś przerzucił mamę i jej trójkę dzieci :( Pilnie szukamy dla nich domów! Szczeniaczki są już samodzielne, ładnie same jedzą. Suczka jest młodą, piękną psinką, kocha człowieka. Psiakami zajęła się dobra dusza, ale nie mogą u niej długo pozostać. Wiadomo, że żadne gminne Przytulisko nie zapewni odpowiednich warunków dla maluchów. Jeśli nie znajdą domów, będą musiały wyjechać do przepełnionego Schroniska. O wszelkie szczegóły w sprawie psiaków prosimy pytać Panią Dorotę, która się nimi opiekuje: tel. 667 946 023. Pani Dorota prosi o kontakt poprzez smsy, gdyż w pracy nie może mieć przy sobie telefonu. Potem będzie oddzwaniać. (wszystkie psiaki obowiązuje umowa adopcyjna z gminą Siedlec- formalności zostaną załatwione na miejscu w momencie adopcji psa).

30-05-2016
MEGI Z PRZYTULISKA W WOLSZTYNIE SZUKA DOMU! Megi jest młodą suczką małych rozmiarów rasy mieszanej. Została znaleziona w miejscowości Wilcze, ale jak dotąd właściciel nie zgłosił się po nią. Megi jest kochanym, sympatycznym i przyjaznym psiakiem. Uwielbia spacery i zabawę z małymi i dużymi ludźmi :) Chętnie też poddaje się głaskom. Megi szuka dobrego domu- w domu Megi potrafi zachować czystość, a rano obudzić domowników, by zasygnalizować im swoje potrzeby. Nie wydajemy Megi do kojca- nie dla niej buda i życie na dworze. Kontakt w sprawie psiaka: Agata- 782 985 235.

30-05-2016
Oddam w dobre rece Sliczna okolo roczna wysterylizowana bezdomna kotke.Kotka obecnie po zabigu strylizacji przebywa w domu tymczasowym.jest sliczna grzeczna i bardzo milusinska.Jest odpchlona i odrobaczona,korzysta z kuwety.Jest to typowo domowy kotek choc wychowana na dworze.Pilnie szukamy dobrego domu bo kotek na niego zasluguje.Telefon kont,512 248 540.

27-05-2016
Pilnie oddam w dobre ręce 4 szczeniaczki mają miesiąc niestety ich mama zagineła i teraz 3 pieski i jedna sunia pilnie poszukuja kochajacych domów wiem ze tu sa ludzie o wielkich sercach wiec i te szczeniaczki które beda niewielkie znajda swoje kochajace domy umiemy juz jesc same tak ze naturalne ze beda jeszcze tesknic za mamą i piszczec ale sa juz samodzielne kontakt pod tel 507655272 po godz 16tej

28-04-2016
KUBUŚ Jestem około 5-letnim samczykiem rasy mieszanej i małych rozmiarów. Do Przytuliska przyjechałem 2 tygodnie temu. Nie byłem w najlepszym stanie- brudny, zaniedbany, bez obroży, za to z kawałkiem łańcucha. Nie dbano o mnie niestety. Ale teraz jestem już piękny- czysty i pachnący. I jestem już do adopcji! Bardzo garnę się do ludzi i pragnę kontaktu z człowiekiem. Energia mnie rozpiera a szczekanie wychodzi mi rewelacyjnie! Mogę zamieszkać na dworze (w kojcu z ocieplaną budą lub swobodnie biegając), jednak zimą musiałbym mieć ciepły kąt do spania ze względu na moje krótkie futro. Zapraszam wszystkich do zapoznania się ze mną w Przytulisku!782 985 235

28-04-2016
Nuka, 2-letnia suczka w typie rasy bokser pilnie szuka Domu Tymczasowego lub Domu Stałego! Od 5-go tygodnia życia mieszkała w domu, teraz trafiła do przytuliskowego kojca. Strasznie w nim płacze... Nie rozumie sytuacji, w której się znalazła- nie zna kojca, budy... Nuka kocha ludzi, na przywitanie liże i przytula się. Jest bardzo żywiołowym i energicznym psiakiem, musi mieć aktywnych właścicieli, którzy nauczą ją zostawania samej w domu, chodzenia na smyczy, nie skakania na ludzi i też trochę ją wyciszą. Nuka jest psem zdrowym i zadbanym. Jest wysterylizowana, zachipowana i ma aktualne szczepienia. Nie znamy jeszcze jej stosunku do innych psów. Nuka szuka mądrego i odpowiedzialnego domu, nie nadaje się na podwórko lub do kojca.782985235

28-04-2016
JESTEM KODI Odłowiony zostałem w Sylwestra w Barłożni Gościeszyńskiej. Jestem młodym psiakiem, samczykiem rasy mieszanej. Wychodzę ładnie na spacery z kojca, cieszę się na widok człowieka i na propozycję wszelkich zabaw. Grzecznie zachowuję się również na spacerach z dziećmi. Szczekam odważnie w kojcu i podskakuję, zwracam na siebie uwagę, nie przejdziesz już obok mnie obojętnie... Jestem oczywiście do adopcji i serdecznie zapraszam do obejrzenia mnie w Przytulisku.

26-04-2016
Oddam dwumiesiecznego szczeniaka w dobre ręce. Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń pod nr: 608 109 755.

26-04-2016
Oddam szczeniaka w dobre ręce. Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń pod numer: 608 109 755.

20-04-2016
Oddam szczeniaka (6 tygodni) w dobre ręce telefon kontaktowy 608109755

20-04-2016
Oddam szczeniaka (6 tygodni) w dobre ręce telefon kontaktowy 608109755

10-04-2016
Około 6-miesięczny kocurek Zyzio szuka domu. Zyzio ma koci katar, który będzie leczony. Daje się głaskać i głośno przy tym mruczy. Jednak potrzebuje jeszcze trochę czasu, aby do końca zaufać człowiekowi. Przy adopcji kociak będzie odpchlony, odrobaczony i dostanie mały zapas karmy. Kontakt: 782985235 lub 533307454

24-03-2016
Kochani, po miejscowości BELĘCIN błąka się taka młoda suczka rasy mieszanej (jutro wstawimy lepsze jakościowo zdjęcia suczki). Kręci się w okolicy bloków mieszkalnych, gdzie jest dokarmiana. Sunia jest milusińska i przyjazna i pilnie szuka SWOJEGO WŁAŚCICIELA lub NOWEGO, DOBREGO DOMU. Jeśli nikt jej nie przygarnie to psinka zostanie zgłoszona do gm. Siedlec, gdzie niestety aktualnie jest przepełnienie w kojcach Emotikon frown Sunieczka czeka na odzew!tel 602 450 702

23-03-2016
Znaleziono kotę Szukamy właściciela zguby lub nowego domu tel. 883936966

21-03-2016
oddam w dobre rece kotke wiek okolo 1 roku.kotka jest bezdomna-wysterylizowana,odrobaczona i odpchlona.Obecnie przebywa w domu tymczasowym.Jest przyjazna milusinska.Korzysta z kuwety.Toleruje inne koty i psy.Szukamy naprawde dobrego domku bo kotek na taki zasluguje.

20-03-2016
Piesek odnalazł się dzięki naszej stronie.

20-03-2016
Znaleziony mały, około czteromiesięczny kotek - kocurek szuka domu. Kotek został odrobaczony, odpchlony, załatwia się do kuwety. Jest przyjacielski, mruczący, nie boi się psów, może też mieszkać z innymi kotami. Do wzięcia od zaraz. Tel. 788-516-229

17-03-2016
NOWY PIES W PRZYTULISKU W WOLSZTYNIE. To BARDZO MŁODA SUCZKA RASY MIESZANEJ, rozmiarem jest na pograniczu MAŁEGO/ŚREDNIEGO psiaka. Została odłowiona 10.03.2016 r. w ŚWIĘTNIE, gdzie błąkała się przez kilka dni z innym psem. SZUKAMY WŁAŚCICIELA SUCZKI! Kontakt w sprawie psiaka: AGATA- 782 985 235 AGNIESZKA- 667 803 691

17-03-2016
JESTEM RIKO/Siedlec Odłowiony zostałem 19.01.2016 r. w Mariankowie (tam błąkałem się około tygodnia). Jestem młodym samczykiem rasy mieszanej i niedużych rozmiarów. Wyglądem przypominam trochę jamnika szorstkowłosego. Nadaję się więc idealnie również do zamieszkania w bloku. Bardzo cieszę się na widok człowieka, jestem przyjaźnie nastawiony, zaraz chcę się przytulać i rozdawać buziaki. Nie brakuje mi również energii, będę świetnym towarzyszem zabaw i spacerów. Rzadko tu spaceruję na smyczy, ale to tylko kwestia wprawy dla mnie. Jestem do adopcji i bardzo, bardzo proszę o przygarnięcie mnie, bo mam taką obawę, że zostanę w tym gminnym kojcu zapomniany... Kontakt w sprawie Riko: KASIA- 602 450 702 AGNIESZKA- 667 803 691

16-03-2016
TOPIK został odłowiony 04.03.2016 r. w okolicach Zajazdu Baszta w Żodyniu. To małych rozmiarów samczyk w typie ratlerka. Ma około 8-10 lat. Trafił do gminnego Przytuliska w Siedlcu. Topik jest wystraszony całą sytuacją, trzęsie się ze strachu i z zimna, potrzebuje chwili, aby zaufać człowiekowi. Nie dla niego mieszkanie na dworze i buda. Topik nie poradzi sobie w gminnym Przytulisku. Nie pożyje tu zbyt długo...Właściciel jak dotąd się nie zgłosił. Błagamy o jakiś ciepły, domowy kąt dla Topika i trochę serca dla starszego już psiaka... Kontakt w sprawie pieska: KASIA- 602 450 702 AGNIESZKA- 667 803 691

10-03-2016
NOWY PIES W PRZYTULISKU W WOLSZTYNIE. To młody samczyk rasy mieszanej, średniej wielkości. Odłowiony został 10.03.2016 r. w KĘBŁOWIE, gdzie podszedł pod szkołę i lgnął do dzieci. Psiak jest zadbany, z ładną sierścią. Raczej spokojny, potrafi chodzić na smyczy. SZUKAMY WŁAŚCICIELA! Kontakt w sprawie pieska: AGATA- 782 985 235, AGNIESZKA- 667 803 691

09-03-2016
Czyj jestem??????znaleziono mnie dzis w Chobienicach podobno pare dni tam sie krecilem. Jakas mila Pani zauwazyla mnie skulonego przy drodze i wziela do ciepelka.Jestem zadbany,mam obroze skad sie tam wzialem? A jeszcze cos.... bardzo slabo widze:( ale jestem dzielny. Czy ktos mnie juz nie chcial?czy za daleko wybieglem?694399459

08-03-2016
Oddam w dobre ręce dwuletnią suczkę rasy owczarek niemiecki. Piesek jest przyjazny, bardzo lubi zabawę i spacery. Potrzebuje miejsca do biegania, za co odwdzięczy się pilnując terenu. Posiada książeczkę zdrowia, jest szczepiona. Niestety nie zgadza się z innym moim zwierzakiem, dlatego szukam dla niej dobrego domu. Telefon 693738828.

06-03-2016
Kocurek, ma ok roku, czarny z bialymi łapkami, ma też biale pod bródką i wokół noska. Znaleziony na osiedlu w Starym Widzimiu. Miał obróżkę parcianą, kolorową. Kotek ułożony i przyjazny. Tel. 606 167 884

01-03-2016
SABA- to niewielka, bardzo młoda suczka. Może mieć ok. 4-ech miesięcy- ma jeszcze mleczne ząbki. Jest czysta i zadbana. Ma dużo energii i bardzo tęskni za człowiekiem. Została znaleziona bez obroży. Szukamy dla dziewczyny nowego, dobrego domu! Kontakt w sprawie pieska: Ania - 691 22 46 21.

01-03-2016
W Konotopie, woj lubuskie odłowiono dorosłego, niebieskookiego psa rasy husky. Nie jest wykastrowany. Pies miał założone zielone, parciane szelki. Nie posiada chipa. Poszukiwany właściciel lub osoba chcąca go adoptować. Tel. 788-516-229

28-02-2016
Młody, co najwyżej kilkuletni pies w typie jamnika. Miał na sobie czerwoną, podniszczoną obrożę. Pies jest wychudzony, ma liczne strupy najprawdopodobniej po pogryzieniu i dziurę w uchu. Pies bardzo skomli, zapewne za kimś tęskni. Psiak ma pogodne usposobienie, potrafi chodzić na smyczy, idealny do mieszkania! Poszukujemy właściciela lub osoby chętnej się nim zaopiekować. 788-516-229

25-02-2016
NOWY PIES W PRZYTULISKU W SIEDLCU To średniej wielkości młody samczyk rasy mieszanej. Psiak jest wesolutki, sympatyczny i uwielbia kontakt z człowiekiem. Bardzo lgnie do dzieci- przybłąkał się właśnie do dzieciaków pod szkołą w TUCHORZY, gdzie został odłowiony 24.02.2016 r. PSIAK CZEKA NA SWOJEGO WŁAŚCICIELA W GMINNYM KOJCU W SIEDLCU. Kontakt w sprawie psiaka: KASIA- 602 450 702 AGNIESZKA- 667 803 691

25-02-2016
NOWY PIES W PRZYTULISKU W WOLSZTYNIE! To młody samczyk rasy mieszanej. Odłowiony został w miejscowości OBRA. Psiaczek jest zadbany, z kolorową obróżką, wygląda jak domowy. CHŁOPAK CZEKA NA ODBIÓR PRZEZ WŁAŚCICIELA. Kontakt w sprawie psiaka: AGATA- 782 985 235 AGNIESZKA- 667 803 691

22-02-2016
NESKA- to większa sunia, która ma ok 3-4 lat. Została odłowiona w miejscowości Łąkie. Sunia jest przyjazna, ale nieco zlękniona. Źle znosi samotność, lubi towarzystwo człowieka. Neska liczy na odzew właściciela lub na nowy, spokojny dom. Neska może zamieszkać w kojcu z ocieplaną budą (obowiązuje umowa adopcyjna z gminą Rakoniewice- załatwimy wszelkie formalności). Kontakt : Ania 691 22 46 21

22-02-2016
TIGA- to większa suczka około 3-4 letnia, energiczna i chętna do zabaw. Przyjazna i otwarta w kontakcie z człowiekiem. Lubi dzieci! Idealna do domu z ogrodem. To większy psiak więc sprawdzi się również w roli stróża. Tiga może zamieszkać w kojcu z ocieplaną budą (obowiązuje umowa adopcyjna z gminą Rakoniewice- załatwimy wszelkie formalności). Kontakt: Ania 691 22 46 21

22-02-2016
FIDO - to niewielki młody samczyk. Bardzo przyjazny, lecz zlękniony, boi się gwałtownych ruchów. Źle znosi samotność w kojcu. Bardzo tęskni za człowiekiem. Ładnie, spokojnie chodzi na smyczy. Dogaduje się z suczkami. Fido poleca się do adopcji (obowiązuje umowa adopcyjna z gminą Rakoniewice- załatwimy wszelkie formalnosci Kontakt: Ania 691 22 46 21.

20-02-2016
Mlodziutki piesek-kilka miesiecy znaleziony dzis 20 lutego w Tlokach. Zadbany, najedzony.Uciekł komuś czy został porzucony?Przez 2 tygodnie szukamy wlasciciela,a jesli sie nie znajdzie odpowiedniego domku dla tego słodziaka.694 399 459

18-02-2016
Kora z Przytuliska w Siedlcu szuka domu. Psinka została odłowiona 17.02.2016r. w Chobienicach. Przybłąkała się do jednego z domów. To młoda suczka średnich rozmiarów, na żywo wygląda jak mała wersja owczarka niemieckiego. Jest piękna i zna komendy: siad, podaj łapę. Poza tym uwielbia głaskanie, przytulanie, pieszczoty. Jest łagodnym, ciepłym psem. Serce się kraje widząc ją w gminnym kojcu... Może ktoś zechce zaoferować psince dobry dom... Kora na pewno odwdzięczy się ogromem pozytywnych uczuć. Wierzy w ludzi i jest spragniona kontaktu z człowiekiem. Kontakt w sprawie psinki: KASIA- 602 450 702 AGNIESZKA- 667 803 691

11-02-2016
Dzis przyjechal do nas taki malutki szczeniaczek znaleziony miedzy Starym a Nowym Widzimiem na polu. Uciekl?Czy ktos sie go pozbył?694 399 459

11-02-2016
NOWY PIES W PRZYTULISKU W RAKONIEWICACH. To dość młody, potężny pies w typie owczarka. Został odłowiony w Rostarzewie. Miał na sobie brązową skórzaną obrożę. Czyja zguba? Kontakt w sprawie psa: Ania - 691 22 46 21.

30-01-2016
ODDAM PIESKA W DOBRE RĘCE ! ROCZNY MIESZANIEC, KOCHA DZIECI. NIE JEST AGRESYWNY. UWIELBIA SPACERY I GŁASKANIE. NIE SPRAWIA ŻADNYCH PROBLEMÓW. UWIELBIA ZABAWY Z DZIEĆMI. NIE GRYZIE. BAWI SIĘ Z INNYMI ZWIERZĘTAMI. UWIELBIA SPAĆ NA PLECACH I KĄPAĆ SIĘ. SZCZEPIONY, KSIĄŻECZKA ZDROWIA. ZA darmo ! *miejscowość Żywiec-możliwość dojazdu

23-01-2016
W Nowych Tlokach znaleziono takiego pieska 22stycznia/wlasciciela prosimy o pilny kontakt.694 399 459

19-01-2016
NOWY PIES W PRZYTULISKU W WOLSZTYNIE. To młoda suczka rasy mieszanej (tu na zdjęciu wygląda na dużego psa, w rzeczywistości jest średniego wzrostu). Została dziś wyłapana za Powodowem, w kierunku Siedlca. Czuje się jeszcze trochę niepewnie, ale już merda ogonem na widok człowieka. Psinka jest przyjazna, sympatyczna, ma dużo energii i łatwo nawiązuje kontakt z człowiekiem. CZEKA NA WŁAŚCICIELA W WOLSZTYŃSKIM PRZYTULISKU a za dwa tyg na nowy dom 694 399 459

19-01-2016
Kika dzis pojechala do domu.23styczen :)

12-01-2016
Dwie przepiękne 4- miesięczne koteczki szukają dobrych domów. Zostały odrobaczone i odpchlone. Kontakt w sprawie panienek: 691 512 271

08-01-2016
Dnia 6.01.2015 w Rostarzewie na ul.Gościeszyńskiej błąkał się pies rasy mieszanej, umaszczenie biszkoptowe. Pies nie boi się ludzi, prawdopodobnie mieszkał w domu. Możliwe ze komuś uciekł. Obecnie przebywa w domu tymczasowym. Kontakt w sprawie piesia: 505 648 809

05-01-2016
Taka biedna psina trafila do naszego przytuliska dzis 4.01.2016. Suczka , zapewne bardzo mloda biegala od paru dni w okolicacj Starej Dąbrowy.Jest strasznie przerazona sytuacją.Moze ktos ja kojarzy??jest charakterystyczna>>>??694 399 459

03-01-2016
Mlody samczyk trafil do przechowalni w Rakoniewicach z miejscowosci Tarnowa. Mlodziutki i zadbany.Czyja zguba???tak strasznie teskni i gramoli się na kolana.ANIA kontakt 691 224 621

03-01-2016
Na jedną z posesji w RAKONIEWICACH przybłąkała się taka psina. To duża suczka, owczarkowata, ale szczuplutka. Bardzo przyjazna. Krwawiła z łapki. Jutro psinka zostanie zgłoszona do Gminy w Rakoniewicach i trafi do Przytuliska w Rakoniewicach. MOŻE KTOŚ JĄ ROZPOZNAJE, DZIEWCZYNA PILNIE SZUKA WŁAŚCICIELA!694 399 459

02-01-2016
Zaginela w sylwestra a po paru dniach sie znalazla:)Pusia

31-12-2015
Wally to terrierkowaty samczyk, wiek na razie nieznany. Znaleziony został 22.12.2015 r. w Wolsztynie, błąkał się po Parku Miejskim, w okolicach Molo, SP Nr 1 w Wolsztynie. Przyjechał do nas brudny i głodny- być może błąkał się już jakiś czas w niesprzyjającej pogodzie. SZUKAMY WŁAŚCICIELA!694 399 459

30-12-2015
29.12.2015 r. w okolicy SP5 w Wolsztynie zaginął piesek! Wabi się Amelka. Jeśli ktoś widział, proszę o kontakt pod numer: 600 655 133 Bardzo za nim tęsknimy.

28-12-2015
Ta piękna psinka błąkała się kilka dni po Kębłowie. To młodziutka, prawdopodobnie około 3-miesięczna suczka. Być może komuś zaginęła i ktoś ją rozpozna, a jeśli nie to szukamy chętnego, by ślicznotę zaadoptować :) Kontakt w sprawie pieska: Monika tel. 661 751678

20-12-2015
ARES...Smutny jego los..Czeka juz pare lat na łańcuchu.Tak kocha ludzi, dzieci...,a ciągle nie ma tego jedynego. Ma około 5 lat.Jest łagodny, na pierwszy raz napotkanego 6latka ciszy się jakby go znał od lat. Może zamieszkać w kojcu z ocieplaną budą. Obecnie przebywa pod opieką gminy Siedlec.Chcesz go adoptować, bedzie wdzięczny do konca swoich dni.Umowa adopcyjna z gminą Siedlec.Pomozemy w adopcji.694 399 459

20-12-2015
JESTEM BADER Większy ze mnie psiak, ale młodziutki, taki około 2-letni. Mam umaszczenie czarne. Jestem przyjacielski wobec ludzi, lecz nie zawsze potrafię zaakceptować dziecko, ładnie chodzę na smyczy, pozytywnie reaguję na inne psy. Potrzebuję chwili czasu, żeby się przekonać do nowo poznanej osoby. Uwielbiam psie smakołyki i zabawę. Szukam doświadczonego opiekuna, który zapewni mi odpowiednie warunki i będzie się mną dobrze opiekował. Aktualnie przebywam w Schronisku w Zielonej Górze.694 399 459

20-12-2015
SZORSTEK- a w oczach tylko smutek.... Samczyk, w wieku około 3 lat. Większy psiak, w typie sznaucera. Przypomina sobie jak prawidłowo chodzić na smyczy, lubi spacery. Ładnie pilnuje terenu i stróżuje. Może zamieszkać w kojcu z ocieplaną budą. Piesek od okolo 2 lat, albo i wiecej czeka na dom w kojcu w gminie Siedlec.Adopcja przez gminę Siedlec.Spodobał Ci się Szorstek dzwon, pomożemy i załatwimy formalności.694 399 459

17-12-2015
Piesek znaleziony w Wolsztynie ul Powstańców Wielkopolskich - kontakt Straż Miejska 602 754 271

07-12-2015
Dnia 4.12.Znaleziono kota na parkingu koło Netto przy ulicy spacerowej. Jest to kocurek w wieku 5 lub 6 miesięcy. Kotek umie korzystać z kuwety Zachowuje się jak kotek domowy,możliwe że miał wcześniej dom. Prawdopodobnie przyjechał pod maską samochodu. Po wizycie u weterynarz, kotek jest zdrowy,został profilaktycznie odrobaczony, posiada książeczkę zdrowia. Szukamy właściciela zguby lub nowego domu dla kocurka Tel. 601616127

04-12-2015
Elvis Młody samczyk rasy mieszanej, towarzysz psiaka, który ostatnio do nas przyjechał. Pieski błąkały się razem po wsiach: Wroniawy, Adamowo, Stara Dąbrowa. Czy ktoś kojarzy? SZUKAMY WŁAŚCICIELA!694 399 459

24-11-2015
Owczarkowaty Maniek szuka domu.694 399 459

24-11-2015
Wroniawy??Adamowo??Skad jestem?Trafiłem 20listopada do przytuliska.Tęsknię za domem, właścicielem...Jestem mlodym samczykiem, mam rok moze dwa. Blakalem sie we Wroniawach kolo szkoly, gdzie lgnalem do dzieci.Bylem zadbany, jakbym zszedl z kanapy.694 399 459

24-11-2015
NA IMIĘ MAM GONZO-WITAM PONOWNIE Mam około 2-3 lat, reprezentuję rasę mieszaną, wzrostem sięgam do kolan i potrafię ładnie dogadać się z innymi psami. A co najlepsze to kocham ludzi! No i pięknie chodzę na smyczy. Zachęcam wszystkich do poznania mnie!694 399 459

07-11-2015
wszystkie pieski mają nowych właścicieli...

06-11-2015
jESTEM ŚNIEŻKA Od dziś goszczę w Wolsztynie. Jestem około 3-4 letnią suczką rasy mieszanej (niewielkich rozmiarów). Przyjazna ze mnie dziewczyna i sympatyczna. Ładnie chodzę na smyczy, utrzymuję czystość w kojcu. Trochę jednak nie lubię innych suczek. Jestem spragniona kontaktu z człowiekiem. Bardzo lubię dzieci i zabawę z nimi. Chciałabym mieszkać w prawdziwym domu... Z niecierpliwością czekam na swojego człowieczego przyjaciela Kontakt - Ania 691 22 46 21

06-11-2015
NESKA- to większa sunia, która ma ok 3-4 lat. Została odłowiona w miejscowości Łąkie. Sunia jest przyjazna, ale nieco zlękniona. Źle znosi samotność w kojcu. Może ktoś jej szuka... lub chciałby dziewczynę przygarnąć. Kontakt - Ania 691 22 46 21

06-11-2015
NA IMIĘ MAM BOB Jestem szczeniakowatym (około rocznym) samczykiem rasy mieszanej. Zostałem odłowiony w Obrze, ale jak do tej pory nikt się po mnie nie zgłosił. Staję się coraz odważniejszy, już szczekam i zaczepiam do zabawy. Bardzo chciałbym do domu, na kolana...Przytulisko zimą to nie miejsce dla mnie... Może ktoś mnie pokocha...694 399 459

23-10-2015
Wczoraj 22 . 10 2015 w kielpinach wybiegł nasz piesek Rambo . To rozbrykany czarny 10 miesięczny labrador w czerwonej obroży . Nie jest groźny i bardzo kocha ludzi . My też go bardzo kochamy i liczymy na to że się odnajdzie . Wierzymy w uczciwych ludzi ze powiadomia nas jeśli gdziekolwiek był widziany . 883914614

12-10-2015
NOWY PIESEK W NASZYM PRZYTULISKU. To około 7-miesięczna suczka, rasa: owczarek niemiecki. Jakiś czas temu prawdopodobnie widywana była w okolicach Starej Tuchorzy. Odłowiona została w lasach otaczających Karpicko. Psiak jest przyjazny, pozytywnie nastawiony zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci. Trochę jeszcze przeszkadza jej towarzystwo innych psiaków. Nasz owczarek spogląda na auta jakby kogoś szukał. Być może został wyrzucony z jakiegoś samochodu. Jeżeli macie jakąś informację o naszej dziewczynie to czekamy na odzew a jeśli nikt się po nią nie zgłosi to za 2 tygodnie będzie do adopcji.694 399 459

12-10-2015
NOWY PIESEK W PRZYTULISKU W RAKONIEWICACH - To niewielki około 4- letni samczyk. Bardzo przyjazny, lecz zlękniony. Źle znosi samotność w kojcu. Rozpoznaje ktoś biedaka?? Proszę o udostępnianie postu. Kontakt: Ania - 691 22 46 21.

12-10-2015
Przesympatyczny, kochany, lgnący do ludzi ok 1,5 roczny , czyli mlodziutki Czarek pilnie szuka domu. Samotnosc go strasznie meczy.Szukamy mu nowego domu.inf.694 399 459

11-10-2015
Oddam w dobre ręce kotkę o imieniu Strzałka. Ma 9 tygodni. Jest figlarna, urocza, szybka, lubi wspinać się na drzewa. Ma srebrnoszare ubarwienie futerka i zielone oczy. Samodzielnie je, korzysta z kuwety. Uwielbia mleko. Sprawi właścicielowi dużo radości. Kontakt: 513 336 898 lub 508 376 091.

07-10-2015
dzis trafily do naszego przytuliska.informacja 694 399 459

07-10-2015
Mała Jagódka szuka domu! Ma około 3-4 tygodnie, potrafi juz sama pić. Jest uczona korzystania z kuwety i bardzo dobrze jej to wychodzi!:) Do adopcji wydana bedzie z malutkim "wyposażeniem" :) kontakt: 782985235

06-10-2015
MALUTKA CZARNA SUNIA jako jedyna ze szczeniaków z Przytuliska w Rakoniewicach jeszcze nie zarezerwowana. Psinka może już pojechać do domu. Wzrostem nie powinna być wyższa niż do kolan. To mały psotnik, który uwielbia zabawy. Kochani, gorąco zachęcamy do adopcji dziewczynki. Kontakt w sprawie psinki: Ania 691 22 46 21

17-09-2015
Dzis 17 wrzesnia trafila do przytuliska ta zadbana suczka.Ma pomaranczowa obroze .wlasciciela prosimy o kontakt 694 399 459

17-09-2015
8tygodniowa kotka Lula szuka domu.Jest pod opieka kliniki weterynaryjnej.Kotka z powodu bardzo powaznego zlamania nogi musiala miec amputowaną tylną łapkę. Jest kotkiem domowym, cudownym przytulasem, chodzacym za czlowiekiem krok w krok.Jesli chcesz zostac jej wlascicielem 694 399 459.Koty po rekonwalescencji radzą sobie swietnie mimo tak duzego okaleczenia nie musisz sie tego obawiac,

15-09-2015
Szukam pilnie domku dla tego kocika.Zagubił sie maluch albo ktoś podrzucił mi na posesje.To jeszcze koci dzieciak,ma około2,5-max 3miesiace.Nie jest dzikuskiem ale sie boi zwyczajnie zbliżyć ,dlatego nie znam jeszcze płci ale myśle,że szybko sie oswoi.Do moich dorosłych kotów próbuje sie łasić:) ale one nie akceptują maluszka i psiaki również nie! Zależy mi bardzo by kocik miał swoje miejsce ,swojego człowieka,który da opieke i schronienie.Pomóżcie prosze tel:691-469-299

12-09-2015
Tola szuka pilnie domu.694 399 459

10-09-2015
Oddam w dobre ręce Pudelka,( nie sprzedam!!! Tylko ODDAM!!!). Piesek z czerwca 2014 telefon 730957616

07-09-2015
Mucha- suczka około 2-3 letnia w typie owczarka niemieckiego. Błąkała się w okolicy ogródków działkowych w Kuźnicy Zbąskiej. Jest spokojna, łagodna i wdzięczna człowiekowi za opiekę. Trochę nieśmiała, ale bardzo pozytywna. Uwielbia dzieci! Bardzo przyjazna, chętna do zabaw i spacerów. Czeka na swojego człowieczego przyjaciela. 691 22 46 21

01-09-2015
Suczka urodzona 12 maja 2015 szuka domu stałego. Została skontrolowana przez weterynarza, odrobaczona, posiada własną książeczkę zdrowia. Chętna do psot i zabaw, również ze swoim psim bratem. Kontakt w sprawie piesia: Monika 601 616 127

01-09-2015
Samczyk urodzony 12 maja 2015 szuka domu stałego. w koncu ma dom

01-09-2015
Około 3-miesięczna piękna suczka SZILA szuka DOMU STAŁEGO, mile widziany byłby również DOM TYMCZASOWY. Kontakt w sprawie pieska: 512 490 811.

29-08-2015
Dwa nowe pieski w naszym Przytulisku (przepraszamy za jakość zdjęć, gdy będzie jasno, zrobimy nowe). To psiaki niewielkich rozmiarów, dziś zostały odłowione razem na terenie Karpicka. Są bardzo, ale to bardzo wystraszone. Może komuś uciekły... Czekamy na odzew właściciela 694 399 459

29-08-2015
Dwa nowe pieski w naszym Przytulisku (przepraszamy za jakość zdjęć, gdy będzie jasno, zrobimy nowe). To psiaki niewielkich rozmiarów, dziś zostały odłowione razem na terenie Karpicka. Są bardzo, ale to bardzo wystraszone. Może komuś uciekły... Czekamy na odzew właściciela 694 399 459

29-08-2015
Dziś przyjechał do nas piękny około 3-letni samczyk foksterierek o imieniu Foks. Jest u nas gościem Emotikon smile W naszym gminnym Przytulisku przebywa na pobycie tymczasowym. Foks jest kochanym, spokojnym, przyjaznym psiakiem. Garnie się do ludzi, bardzo lubi dzieci i inne psiaki. Ładnie chodzi na smyczy, nauczony jest również jazdy samochodem (siedzi sobie spokojnie, nie boi się). Foksik już jest do adopcji! Zapraszamy serdecznie (obowiązuje umowa adopcyjna z Urzędem Gminy w Siedlcu).

29-08-2015
Kotka podrzucona wraz z siostra na posesje domu w Wolsztynie.Kotki spokojne zadbane czekaja pilnie na adopcje.Moze uda im sie razem? 694 399 459

29-08-2015
Podrzucona na posesje w Wolsztynie kotka pilnie szuka domu.Zostala podrzucona wraz z siostra. Swietnie jakby dwie znalazly dom razem:/.694 399 459

26-08-2015
Podrzucona Koteczka szuka odpowiedzialnego domu.694 399 459

26-08-2015
M

26-08-2015
Witam mam do oddania fajnego pieska rasy Labrador. Piesek ma 4 lata jest szczepiony, ma chipa. Oddam w dobre ręce z powodu przeprowadzki. Pies większość czasu spędza na dworze. W domu niczego nie zniszczył. Nie jest agresywny. Bawi się z dziećmi. Oddam za przysłowiową złotówkę. Nr tel. 663-692-982

23-08-2015
Od kilku dni piesek widywany w Niałku Wielkim k/Wolsztyna. Piesek z wyglądu około 10/12 lat zadbany z obróżką przeciw pchłom, widać, że nie boi sie ludzi,reaguje na przywołanie. Słabo chyba widzi.Może komuś uciekł albo został porzucony ??????,bo stary ??!!!!!

23-08-2015
Taki zadbany kocik szedł za mną ulica Komorowską na wysokości działek. Brzuszek ma pełen, ludzi zna...Czyja zguba???694 399 459 Liczę na własciciela a jak nie bedzie do dobrej adopcji...z bólem serca, bo jest cudny.

21-08-2015
Dwa porzucone około 4-5 letnie malutkie (ok 5- 6 kg) psiaki szukają domu lub choćby domu tymczasowego. Nel przeszła już zabieg sterylizacji. Staś został wykąpany, wyczesany, powycinałam mu kołtuny z sierści. Zostały również odrobaczone i odpchlone. Oba psiaki są niezwykle grzeczne i towarzyskie. Akceptują inne psy, lubią towarzystwo dzieci. Koty wzbudzają w nich ciekawość, ale naszych domowych nie ruszają. Są ze sobą bardzo zżyte i dlatego do adopcji muszą iść razem. Jeśli chcesz poznać te cudowne psiaki, dzwoń Renata, 788-516-229

17-08-2015
Już od ponad miesiąca przebywa u nas pies-samiec przybłęda. Spodziewaliśmy się, że ktoś zacznie go szukać, pies wyglądał na zadbanego, reaguje na komendy, aportuje, lubi towarzystwo dorosłych. Może ktoś go poszukuje lub chciałby stworzyć mu dom, my mamy już dwie suczki. Pies przebywa na terenie miejscowości Łąkie. Kontakt 63231141

14-08-2015
Oddam kotkę w dobre ręce! Ma może kilka miesięcy, jest bardzo potulna i przyjazna. Niestety nie mogę jej zatrzymać, mam już w domu kotkę i psa.. Zainteresowanych proszę o szybki kontakt ! nr 721268176

14-08-2015
Dnia 14.08.2015r. o godz 9 rano zaginął w okolicy Starego Jaromierza pies rasy mieszanej wielkości około 30cm. Możliwe, że pies jest rany. Ma wszczepiony czip. W razie jakichkolwiek informacji o zgubie proszę o kontakt telefoniczny 669331026.

10-08-2015
Znaleziony w Rostarzewie 10.08. Nie ma jednej tylniej łapki poniżej kolana ale nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. Został zbadany przez weterynarza i odrobaczony. Nie może u mnie zostać ponieważ mam już 4 koty :/ Kociak na chwilę obecną jest zbyt młody żeby na 100% określić płeć ale prawdopodobnie jest to kotka. Osoby zainteresowane adopcją proszę o kontakt pod nr telefonu: 785 157 022.

08-08-2015
Czarus ma dom:)

08-08-2015
Kto pokocha pieknego przytuilasa? 8.06.trafil do przytuliska ten piekny, ulozony pies,biegal na trasie Świętno-Kęblowo 694 399 459 Dostal imie Diego i czeka na dom...juz dlugo czeka...

08-08-2015
Lolek ten rudy ze zdjecia juz tak dlugo u nas czeka.Przeszedl metamorfoze stal sie kochanym psem , wczesniej byl wycofany.Takl bardzo potrzebuje kontaktu z czlowiekiem. 694 399 459

08-08-2015
Nasz Tolko znaleziony w Błocku niestety nie radzi sobie w Przytulisku... Chce uciekać, wyje, gryzie kraty, cały się trzęsie... Potrzebny domek tymczasowy dla niego, a najlepiej stały. To naprawdę wartościowy psiak choć nie jest już szczeniakiem. Pomagajcie, opowiadajcie o Tolku, może i jego spotka szczęście...694 399 459

30-07-2015
30.07.2015 na ulicy Lipowej został wyłapany jasny labrador. Miał brązową obrożę przeciwpchelną. Obecnie przebywa w Przytulisku w Wolsztynie.

28-07-2015
Szukam pilnie domu stałego lub tymczasowego dla tej młodej kotki znalazłam ją na ulicy jest już odpchlona i odrobaczona u mnie długo już nie może zostać korzysta z kuwety je sama jest grzecznym kotem kontakt w sprawie adopcji 538122178

28-07-2015
szukamy pilnie domu tym uroczym szczeniakom 694 399 459

28-07-2015
pieski znalezione w Siedlcu zostaly adoptowane

28-07-2015
Czy ktoś kojarzy może tego psiaka? To młody samczyk w typie beagla. Kilka tygodni temu został odłowiony w Reklinie (Gmina Siedlec). Obecnie przebywa w Schronisku dla Zwierząt w Przyborówku. Liczymy na to, że jeszcze zgłosi się właściciel....Każda informacja mile widziana 694 399 459

28-07-2015
Dwa nowe psiaki w Przytulisku. Dziś przyjechały. To dwie suczki: matka i córka. Znalezione na drodze Kębłowo-Stary Widzim. Bardzo ze sobą zżyte, sympatyczne, przekochane. Właścicielu, odezwij się, dziewczyny czekają! 694 399 459 druga suczka na zdjeciu nizej

28-07-2015
Dwa nowe psiaki w Przytulisku. Dziś przyjechały. To dwie suczki: matka i córka. Znalezione na drodze Kębłowo-Stary Widzim. Bardzo ze sobą zżyte, sympatyczne, przekochane. Właścicielu, odezwij się, dziewczyny czekają! 694 399 459 druga suczka na zdjeciu wyzej

25-07-2015
Szukam pilnie domu dla tego słodziaka znalazłam go na ulicy to młody kotek nie znam płci pilnie szuka domu proszę o kontakt pod numer telefonu 538122178

20-07-2015
Strusia to młoda, najwyżej kilkuletnia kotka, która kiedyś zapewne miała swój dom i swoje miejsce na ziemi. Została porzucona w jednej z letniskowych miejscowości. Zaszła w ciążę i dzielnie odchowała 11 pociech, którym znaleźliśmy dobre domy. Kotkę poddaliśmy zabiegowi sterylizacji i szukamy dla niej cichego, spokojnego, odpowiedzialnego domu. Strusia jest nieufna wobec obcych, boi się psów, nie lubi hałasu, ale myślę że dogadałaby się z innymi kotami. Po bliższym zapoznaniu kotka okazuje się być bardzo mramruśną pieszczochą, lubi być głaskana i czuć bliskość człowieka. Idealna towarzyszka dla osoby starszej i cierpliwej. Załatwia się tylko do kuwety i jest niezwykle czysta. Strusia jest odrobaczona, odpchlona, zachipowana. Jeśli chcesz poznać kotkę bliżej, dzwoń Renata 788-516-229!!

18-07-2015
Oddam śliczną małą kotkę w dobre ręce. Kotek jest zdrowy, wesoły i lubi zabawy z dziećmi. Dla zainteresowanych tel: 661 801 308

14-07-2015
Wczoraj w Rostarzewie znaleziono pieska. Miał jasnobrązową obrożę. Psiak szuka właściciela. Kontakt ze znalazcą: 785-191-847

13-07-2015
Straż Miejska informuję, psa znaleziono 13 lipca 2015 roku w miejscowości Błocko. Tel. kontaktowy 602 754 271

10-07-2015
Mam do oddania trzy pieski za darmo. Pieski są różne, wybór należy już do ciebie którego wybierasz. Są 2 pieski i jedna suczka na zdjęciu to ta łaciata. nr tel 663340959 lub 663496399

08-07-2015
Oddam kocurka, wyłącznie w dobre ręce. Do końca tygodnia dostałam czas, by znaleźć dom dla kota. Bardzo proszę pomóżcie znaleźć mi dom dla Tubka. Tubek to kocurek, nie za duży, zaginął tydzień temu w drodze do weterynarza. Dzięki dobrym ludziom odnalazł się wczoraj. Jednak w miejscu, gdzie dotychczas mieszkał, jego obecność zaczęła przeszkadzać. Dziś usłyszałam: kot ma zniknąć. Tubek jest przeuroczym, niekłopotliwym kotem. Lubi głaskanie, mizianie, jest wdzięczny za uwagę i spragniony kontaktu z człowiekiem. Jest cichutki, pomiaukuje tylko jak chce jeść. Najlepszy byłby dom z ogródkiem bo Tubek wychodzi za potrzebą, jednak jestem pewna, że nauczyłby się korzystać z kuwety, to bardzo mądry kociak. Jutro zabieram go do weterynarza bo ma rankę na szyi. Kot zostanie przy okazji odrobaczony i zaszczepiony. Jestem gotowa pomagać finansowo, będę kupować karmę, pokryję koszty kastracji, jeśli przyszły właściciel będzie chciał przeprowadzić tego typu zabieg.

04-07-2015
Oddam psa. Znaleziony. Z prywatnych przyczyn nie mogę go zatrzymać. ..mam już kota. Oddam w dobre ręce. Na moje ma ok 6 miesięcy

04-07-2015
Oddam w dobre ręce małą Milkę. Ma skonczone 7 tygodni i jest odrobaczywiona i zaszczepiona. Jest wesołą i miłą sunią, która szuka dobrego opiekuna, który zapewni jej dom. Pieska można odebrać po uprzednim umówieniu się pod nr.tel. 696330250

01-07-2015
Suczka znaleziona w miejscowości Głodno. Łagodna, ładnie chodzi na smyczy, zgodna z innymi psami. Szukamy właściciela. Więcej informacji pod numerem telefonu: 514 100 950.

28-06-2015
Śliczne, kochane, malutkie kotki szukają nowych domów ! Dwa szare, dwa bialo-czarno-rude i jeden bialo-rudy. Korki chętnie się bawią i szukają domu pełnego miłości. Kontakt: 608 675 326.

27-06-2015
Szukamy nowego domu dla kotka. Został tylko jeden. Więcej informacji: 602-439-032.

25-06-2015
We wtorek 23.06 znalazłam tego uroczego psiaka w połowie drogi między Mochami a Świętnem, w okolicy mostu. Piesek jest stary, trochę przestraszony, ale szybko się przyzwyczaja do ludzi i można go pogłaskać. Tel. 516-228-988 lub 65-549-05-95 E-mail kaska.mirecka@wp.pl

15-06-2015
Oddam w dobre ręce 7 kotków (6 tygodniowych) tel. 519 176 846

11-06-2015
Dnia 10 czerwca w Kębłowie przy zakładzie kamieniarskim znaleziono psa. Pod szyją ma białą plamkę, ma wytartą sierść od obroży. Piesek znajduje się na terenie zakładu i czeka na swojego Pana. Właściciela proszę o kontakt 668177276

09-06-2015
Toffinka-Cudna , mala, przerazona suczka trafila do nas z Błocka .Pilnie szukamy jej spokojnego domu.Nie radzi sobie w przytulisku., 694 399 459

07-06-2015
Kot wabi się Tolek ma niebieską obroże z niebieskim dzwoneczkiem. Tolek jest kotem strachliwym. On jak wącha kwiaty i jak go się woła to nie przyjdzie.Jak ktoś go znajdzie proszę o kontakt pod numer 691559803 proszę nie dzwonić w godzinach od 8.00 do 14.35

01-06-2015
Bolek.Cudowny wygladem i charakterem psiak.JESt mlodziutki ok 2 lat, a tyle juz przeszedl. Niestety z powodu przepelnienia w okresie wakacyjnym musial opuscic nasze przytulisko i trafil do SCHRONISKA W ZIELONEJ GORZE.Mimo, ze wyjechal ciagle jest nasz. Szukamy my odpowiedzialnego wlasciciela.Pomozemy w adopcji.Przywieziemy go. 694 399 459

01-06-2015
Nowe pieski w Przytulisku- owczarki. Mniejsza to suczka, może mieć około 6 miesięcy. Większy to samczyk, nie ma więcej niż 1 rok. Zostały znalezione w Powodowie na działkach. Psiaki bardzo przyjazne, energiczne, ruchliwe. Szukamy właściciela! 694 399 459

29-05-2015
suczka ok 6tyg w prawie adopcji dzownic Ania: 691 22 46 21

29-05-2015
samczyk ok 4 tyg Ania: 691 22 46 21 w sprawie adopcji

29-05-2015
Ania: 691 22 46 21 dzwonic w sprawie adopcji

28-05-2015
Klopsik szuka odpowiedzialnego domu.Bedzie pieskiem sredniej wielkosci.694 399 459

24-05-2015
oddam w dobre ręce 4 małe kocięta. nr.tel. 783803361

20-05-2015
Szukam domu dla tego malutkiego szczeniaka.694 399 459

14-05-2015
13 MAJA zaginęła suczka yorka stalowo złota` jeśli ktoś ją widział bardzo proszę o kontakt 697-655-217

12-05-2015
Przyjechal 10.05.2015 do nas z Dabrowy Nowej.Tam spał juz pare nocy. Szukamy wlasciciela/domu.694 399 459

12-05-2015
Zwany przez nas Bobikiem.Znaleziony na trasie Obra -Świetno 9.03.2015.Czeka na dom.694 399 459

11-05-2015
Na Berzynie znaleziono wczoraj tj 11.05.2015 tego pieknego psiaka.Szukamy wlasciciela piesek strasznie teskni.694 399 459

01-05-2015
Zneleziony w Blocku.Szukamy wlasciciela!!694 399 459

30-04-2015
W miejscowosci Jablonna znaleziono tego pieknego psa.Szukamy wlasciciela.694 399 459

25-04-2015
Dzis trafila do przytuliska.694 399 459

21-04-2015
Kilka dni temu przybłąkał się do nas taki oto szary kocurek, kot jest po przejściach ale strasznie łasi sie do człowieka i szuka kontaktu. Szukamy właściciela bądź kogoś kto by kotka wziął do siebie, ponieważ nie mogę go u siebie zatrzymać. Kontakt pod nr tel 503057265

20-04-2015
Sliczny psiak z czerwona chustą.Caly dzien czekal-na co na kogo przy drodze w okolicach Kuznicy.Wlascicielu>>>???694 399 459

20-04-2015
JESTEM TAJFUN Jestem młodym samczykiem i reprezentuję rasę mieszaną. Bardzo lubię się zaprzyjaźniać i sam szukam kontaktu z człowiekiem. I chociaż moje oczka trochę się popsuły i niewiele widzę, świetnie radzę sobie w każdej sytuacji i zawsze umiem się odnaleźć. Czekam z niecierpliwością na swojego człowieczego przyjaciela.694 399 459

20-04-2015
Trafil 17go kwietnia do naszego przytuliska.Znaleziony okolice Swietna.

20-04-2015
Straż Miejska w Wolsztynie informuję, że w dniu 20 kwietnia 2015r. w Karpicku na ul. Jeziornej znaleziono psa - telefon kontaktowy do Urzędu Miejskiego 68 3474541.

17-04-2015
psa znaleziono na trasie obra świętno . Pies ma kolczatkę, bandamę i obrożę przeciw pchłom .pies znajduje sie w schronisku komorowo wolsztyn

15-04-2015
Straż Miejska w Wolsztynie informuję, że w dniu 15 kwietnia 2015r. w Wolsztynie na Rynku znaleziono psa - telefon kontaktowy do Urzędu Miejskiego 68 3474541.

05-04-2015
W Komorowie znaleziono dziś tego oto pieska, jest to suczka około 3 msc, ma czerwoną obrożę więc myślimy że komuś zaginęła. Właściciela lub osoby chętne by suczkę zaadoptowacprosimy o kontakt pod nr tel 782985235

03-04-2015
znaleziona w Powodowie suczka rasy mieszanej znalazla dom:)

29-03-2015
Oddam w dobre ręce kundelki. Mają 5 tygodni, są pełne energii i radosne. Bardzo lubią się bawic. Są przyjazne. Pieski szukają ciepłego i pełnego miłości domu. Więcej szczegółowych informacji pod numerem telefonu. Pieski będą wdzięczne. Nr. Tel.691054056

25-03-2015
Dwie młode koteczki uratowane przed smutnym losem, mają około 7dmiu miesięcy, obie są pręgowane, przytulaśne i miziaste. Bez problemu korzystają z kuwety, szybko nauczyły się też do czego służy łóżko. Kotki zostały wysterylizowane, będą także odpchlone i odrobaczone. Kotki mogą zostać adoptowane razem lub osobno. Tylko do kochania i tylko w domowe warunki Tel. 788-516-229

10-03-2015
Straż Miejska w Wolsztynie informuję, że w dniu 10 marca 2015r.w miejscowości Adamowo znaleziono psa - nie ma chipa.Telefon kontaktowy do Urzędu Miejskiego 683474541.

09-03-2015
znaleziony na trasie Obra Swietno moze jednak ktos go szuka???

05-03-2015
Piesek wyłapany przy drodze Obra - Świętno przewieziony do przytuliska w Wolsztynie.

05-03-2015
Pilnie szukamy spokojnego domu dla osamotnionej 3letniej suczki Toli.694 399 459

05-03-2015
Przywieona z Widzimia mloda spokojna suczka szuka wlasciciela albo nowego domu.694 399 459

05-03-2015
Piesek wyłapany w bloku nr20 przy ul Żeromskiego w Wolsztynie przewieziony do przytuliska.

26-02-2015
Straż Miejska w Wolsztynie informuję,że w dniu 25 luty 2015r. koło drogi pomiędzy miejscowościami Świętno-Mochy znaleziono psa, który nie posiada chipa.Kontakt telefoniczny 602754271.

26-02-2015
Oddam w dobre ręce cztery szczeniaki niespełna dwumiesięczne. Telefon kontaktowy 68 38 40 831. Pieski do odbioru w Kopanicy.

26-02-2015
Straż Miejska w Wolsztynie informuje : że w dniu 25 lutego 2015 r. w miejscowości Stary Widzim znaleziono psa. Kontakt : tel. 68 347 45 41, 68 347 45 60 lub 602 754 271

23-02-2015
Oddam psa za darmomieszaniec kokiel triwer 1,5 roczny pies nauczony mieszkania w bloku oraz umie pilnowac domu gdyz na poczatku mieszkal w domu wolnostojacym a obecnie mieszka w bloku pies mily lub sie bawic, broic, lecz nie lubi jak ktos mu przeszkadza w jedzeniu... wymaga systemacznego trzesnia. wiecej informacji pod telefonem prosze dzwonic po 15. 783 486 933

21-02-2015
Pilna adopcja tej bialej suczki.694 399 459

21-02-2015
Piesek znaleziony na terenie gm Siedlec.Ktos go szuka>?PIlna adopcja piesek juz dlugo przebywa w zakmnieciu.694 399 459

21-02-2015
Misiek duza przytulanka szuka domu.694 399 459

20-02-2015
Znaleziony w gm.Siedlec szukamy wlasciciela byc moze z Grojca??piekny i strasznie znosi pobyt w kojcu.694 399 459

18-02-2015
Piesek wyłapany w miejscowości Obra przy ul.Łąkowej przewieziony do przytuliska w Wolsztynie.

17-02-2015
Nowy piesek w przytulisku.Znaleziony na wolsztynskim Rynku.694 399 459

12-02-2015
Psa znaleziono w miejscowości Wola Dąbrowiecka. kontakt 68 347 45 60 lub 602 754 271.trafil do wlasciciela

10-02-2015
czeka na wlasciciela 694 399 459

10-02-2015
czeka na wlasciciela 694 399 459

10-02-2015
czekaja na wlasciciela 694 399 459

10-02-2015
Psa znaleziono w miejscowości Wilcze. kontakt 68 347 45 60 lub 602 754 271

10-02-2015
Psa znaleziono w miejscowości Wilcze. Informacje - tel 68 347 45 60 lub 602 754 271

08-02-2015
Witam. Oddam pieska w dobre ręce za darmo. Obecnie ma 3,5 m-ca. Jest przyjazny dla dzieci, wychowywany dotychczas w domku. Więcej inform.pod nr tel. 783-486-116 lub 663-063-590 .

03-02-2015
Szarka nasza kochana suczka znowu szuka domu.Pilny dom dla Szarki potrzebny,Za duzo juz przeszla.694 399 459 Ma dom:)

03-02-2015
Nowy piesek w przytulisku.Znaleziony w Nowych Tolkach.Bardzo wystraszony i zagubiony.694 399 459

02-02-2015
oddam pieska w dobre ręce , niestety nie mogę się nią zajmować ze względów zdrowotnych , bardzo proszę o kontakt kogoś kto chciałby jej zapewnić dach nad głową . proszę o kontakt : 669-611-415

23-01-2015
Owczarka niemieckiego znalazłem w pobliżu Chorzemina. Jak ktoś odnalazł do zgłoszenie to telefon do mnie 457395983. Jest pod dobrą ochroną.

17-01-2015
Rudzik.Maly rudy piesek.Bardzo przyjacielski.Szuka domu. 694 399 459

16-01-2015
Nowy piesek w Przytulisku. Suczka, mieszaniec foksteriera, około 6-cio miesięczna. Przyjazna, lubi się przytulać, choć jest jeszcze mocno wystraszona. Gdy okaże się jej trochę miłości, nabierze pewności siebie. Pilnie szuka domku!

16-01-2015
Kajtus ma swoj dom:))))

14-01-2015
Wyrzucona mała suczka, zabrana z ulicy. Ma około 6 tygodni, je samodzielnie, trzeba ją nauczyć czystości w domu, póki co sika na podkłady. Sunia została odpchlona i odrobaczona. Jak każde szczenię lubi bawić się i dokazywać. Docelowo będzie małym pieskiem. Szukamy odpowiedzialnych właścicieli, tylko w warunki domowe. W odpowiednim wieku będzie można przeprowadzić sterylizację na koszt Gminy. Obowiązuje umowa adopcyjna. Suczka przebywa w Kolsku, więcej info 788-516-229 znalazla domek:)

09-01-2015
Szukamy wlasciciela owczarka znalezionego w Stodolsku.Piesek szuka wlasciciela,Obecnie przebywa w DT.Jesli wlasciciel sie nie znajdzie szukamy mu odpowiedzialnego domu.694 399 459 Znalazl sie wlasciciel owczarka:)))

09-01-2015
Znaleziony 8.01 w Karpicku.694 399 459

09-01-2015
Znaleziona w Goscieszynie suczka ma dom:)

09-01-2015
Wrocil 5 raz do domu:)

03-01-2015
Znaleziono tego mlodziutkiego pieska.wlasciciela lub osobe ktora kojarzy tego malucha prosze o kontakt.694 399 459 znalazl sie wlasciciel:))))

01-01-2015
W noc sylwestrową w ŁĄKIEM zaginęła mała czarna suczka jest bardzo przyjazna wabi się Stefcia jeżeli ktoś ją widział lub się nią zaopiekował proszę o kontakt 609642453 Znalazla się :))))))

31-12-2014
Ma domek:)

25-12-2014
Piesek trafil do wlasciciela

16-12-2014
2 miesięczne szczeniaki do adopcji. Obecnie przebywają w domu tymczasowym. Nie będą duże. Szczeniaki będą zaszczepione, obecnie zostały odrobaczone i odpchlone. Zapewniona bezpłatna sterylizacja/kastracja. 2 suczki i 2 pieski Telefon MOnika 501 190 964

15-12-2014
Cudowny labrador z czerwona obrozą znaleziony kolo basenu czeka na wlasciciela!!! 694 399 459 Znalazl sie wlasciciel:)

14-12-2014
14.12.2014 ok. godziny 21 w okolicach Pubu Oranż na ul. Garbarskiej przyplątał się do mnie złoto-kremowy piesek rasy shih tzu. Był brudny i wygłodniały, więc istnieje możliwość, że jest z całkiem innej części miasta. Pies ma obróżkę, niestety bez adresówki... Właścicieli proszę o kontakt pod numerem 791-809-272

10-12-2014
W sobotę 6.12.2014r. w Tuchorzy wieczorem zaginął Dyziek. To mały czarny, "podpalany" kundelek z czerwoną obrożą i sklapniętym prawym uszkiem. Siedmioletnia dziewczynka prosi o kontakt osoby, które widziały jej Dyzia i mogą pomóc w jego odnalezieniu. Telefon 605 83 80 84 Dziękujemy za wszelką pomoc!!!!! Dyziek znaleziony cudowniie w Wolsztynie :)

05-12-2014
Na ul Różanej przybłąkał się młody kotek (podobno kocur) proszę o kontakt 508168107 Widac ze jest zadbany więc komuś uciekł!!!!!!!!!!

04-12-2014
Dnia 3.12.2014 trafil do naszego przytuliska ten smutny piesek.KOntakt 694 399 459

04-12-2014
trafil dzis 4.12.2014 zadbany owczarek.KOntakt 694 399 459

01-12-2014
Oddam małego kotka w dobre ręce, został znaleziony ma małą rankę na łapce. Został nauczony korzystać z kuwety jest bardzo przyjazny bardzo cieszy się z kontaktu z ludźmi. Niestety nie może zostań on u mnie w domu ponieważ mam już dwa koty i psa, które nie tolerują nowych zwierząt. Kontakt pod numerem tel: 668-191-878 lub 785-323-221

01-12-2014
Do oddania, dwie małe 9 tygodniowe kotki. Nauczone korzystania z kuwety i drapaka, odpchlone, odrobaczone, zdrowe - gotowe do adopcji. Kotki wychowane w domu, niezwykle przyjacielskie i miziaste. Tylko w dobre ręce. Tel. 788-516- 229

19-11-2014
Uwaga!!! Zaginął piesek Bruder w Rakoniewicach, jesli ktoś go widział prośba o kontakt pod nr tel. 510 864 702 Piesek wrocvil do wlascicieli!!!

12-11-2014
Bajka ma dom....:)

12-11-2014
Diorka ma dom...

08-11-2014
Egon okolo 5letni piesek,ktorego historia podobnie jak Tynki od dzis nie jest kolorowa.Dotychczas spal na kanapie,dzis spi w simnym kojcu z Tynką.Oddany z powodu choroby starszych wlascicieli musial zostac z Tynką u nas.Pieski pilnowaly podworka swoich wlascicieli,spaly w domu.Lubia ludzi.Swietnie pilnują.Pragniemy by pieski znalazly dom jak najszybciej,bo dzisiejszy dzien i to przerazenie w ich oczach ciągle widzimy.Cudownie byloby jakby pieski znalazly dom razem.Kontakt w sparwie adopcji i informacji 694 399 459

08-11-2014
TYnce sie udalo wrocila do swojego domu..

08-11-2014
Dzeki ma dom...

07-11-2014
Oddam śliczne, małe kociaki. Dwa szare mocno prążkowane, mają białe skarpetki na łapkach, dwa czarne z domieszką rudego. Kotki bardzo lubią bawić się z dzieciakami, są czyściutkie i korzystają z kuwetek. KONTAKT 532 512 528

27-10-2014
Straż Miejska w Wolsztynie informuję,że w dniu 27.10.2014r. w Wolsztynie na Promenadzie znaleziono psa, kontakt tel. do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie 68 3474541. znalazla sie wlascicielka")

25-10-2014
Nasz Nero ma dom:)

25-10-2014
Nasz Kedziorek zostal znaleziny przez Wlasciciela!Jupii

25-10-2014
23.10.2014r. ktoś podrzucił nam małego Kotka. Z miłą chęcią bym go zostawiła ale w domu mam już dwa koty które nie akceptują nowych zwierząt. Więc ja teraz dla tego małego malca szukam nowego domku. Widać że kociak jest oswojony. Jeżeli chcecie wiedzieć coś więcej proszę się ze mną skontaktować na nr 724135228. Pozdrawiam.

23-10-2014
Misia Ma dom:)

23-10-2014
Nasz ulubieniec ma cudowny dom:)

23-10-2014
Malutkie, prześliczne i niezwykle słodkie szczeniaczki szukają własnego domu :) (2 pieski, 1 suczka) Kontakt: 508713702

13-10-2014
Szarka nasz choruszka przyjechala z Rudna.Od 10..10.2014 nasza choruszka ma dom!!!:)

13-10-2014
MIKI I SERDUSZKO maja dom!!!jestesmy bardzo szczesliwi :)

13-10-2014
Kora ma od dzis dom!!!:)

09-10-2014
Do oddania piękne maluchy z dwóch miotów. Kocięta są różnej płci i umaszczenia - każdy znajdzie coś dla siebie. Kotki będą odpchlone, odrobaczone, korzystające z kuwety. Szukają odpowiedzialnego domu. Tel. 788-516-229

07-10-2014
Oddam w dobre ręce śliczne kocięta (z domieszką krwi kota perskiego). Kontakt 698-814-214

01-10-2014
Odnalazł się właściciel

30-09-2014
Piesek znalazl nowy dom:)

29-09-2014
Pusia ma cudowny dom!dziekujemy!!

29-09-2014
Dwa rozkoszne 4-tygodniowe kociaki poszukują domu - odrobina ciepła i miska mleka sprawią, że będą najszczęśliwsze na świecie. Kocięta uwielbiają towarzystwo, są odchowane i zdrowe. Jeden w całości czarny, a drugi łaciaty, czaro-biały. Błagam pomóżcie bo naprawdę nie mam się gdzie z nimi podziać!!!!!!! PAWEŁ 609696350

28-09-2014
Kotek znalazł nowy dom

28-09-2014
Jesteśmy szaloną gromadką 7 szczeniaczków. Dwóch chłopczyków i pięć dziewczynek. Szukamy nowego domu gdzie damy radość swoim właścicielom. Za dobre serce, ciepły kąt i pełną miskę odwdzięczymy się napewno:)telefon 509 072 079

27-09-2014
Malinka sie odnalazla:)

22-09-2014
Borys znalazł cudowny dom w stolicy:)

22-09-2014
znalazł dom

20-09-2014
Nasza kochana owczarka zznalazla dom:)wraz z Kudlaczem :)

15-09-2014
Kochani śliczna koteczka szuka pilnie domku stałego.Ma około 6 tygodni,jest przyjazna,miziasta,wskakuje na kolana.Lubi ludzi i inne koty:)Zna kuwete i super sobie z nią juz radzi.Koteczka oswojona,kochana bardzo.Jeśli kotusia mała urzekła kogos i ktoś zechce dać jej opieke dobrą i domek to prosze o kontak kom:660486478

13-09-2014
CUDEM uratowane kociaki szukamy im domu.Znalezione dzis rano W LESIE W ZAMKNIETYM WORKU w okolicach BOREK.694 399 459 KOciaki szybko znalazly dom!!!!!!!!!Mozna pytac nie trzeba wyrzucac jak smieci do lasu!!!!!

12-09-2014
Biały pudelek, znaleziony we wsi Chorzemin, dnia 12 września 2014r. ok. godz. 18:00. Właścicieli proszę o kontakt pod nr tel. 783 892 360.

11-09-2014
Pies znaleziony przy drodze Wroniawy-Borki, przewieziony do przytuliska. Mial chipa.Odnalazl sie jego wlasciciel.Niestety pies po interwencji Stowarzyszenia IDZ zostal przewieozny do schroniska w Zielonej Gorze .tam czeka bardzo na odpowiedni dom,ktorego nigdy nie mial :(

09-09-2014
Oddam w dobre ręce kotka w wieku około 3 msc. Kotek się przybłąkał ale nie może u mnie zostać. Jest bardzo miziasty, szuka kontaktu z człowiekiem. Ma bardzo oryginalną szylkretową sierść, będzie pięknym kotem :)Chętnych, badź właścicieli proszę o kontakt pod nr tel 503057265

07-09-2014
W sobotę 06.09.2014 r. ok. 23 w okolicach ulic Wschowskiej i Powstańców Wielkopolskich w Wolsztynie znaleziono psa rasy Yorkshire Terrier. Umaszczenie złoto - stalowe. Właścicieli proszę o kontakt pod nr 791-809-272 ODEBRAL MNIE WLASCICIEL

06-09-2014
Piesek uciekl i odnalazl sie dzieki jednemu telefonowi!:)dziekujemy

03-09-2014
NASZA KIZIA BO TAK JA NAZYWAMY PRZESZLA BARDZO WIELE.GROZILA JEJ AMPUACJA LAPKI, ALE W KLINICE W ZIELONEJ GORZE URATOWALI JEJ LAPKE:) TERAZ JAKIS CZAS MAMY DLA NIEJ DOM TYMCZASOWY ALE NADAL NIE MAMY DOMU STAŁEGO. MARZYMY BY KIZIA ZAMIESZKALA W CIEPLYM DOMKU, TU CZUJE SIE NAJLEPIEJ I NA TO ZASLUGUJE. PRZESZŁA TAK WIELE I TYLE SIE NACIERPIAŁA. UDOSTEPNIJ, PYTAJ, OPOWIADAJ O NASZEJ KIZI........ KOTKA JESZCZE 2 TYGODNIE BEDZIE MIALA OPATRUNEK, KTORY CODZIENNIE MUSIMY ZMIENIAC.POTEM MOZE TRAFIC WRESZCIE DO NOWEGO WLASCICIELA.KOTKA BEDZIE STERYLIZOWANA.694 399 459 KIZIA zostala u naszej kochanej Kasi:)

03-09-2014
Kot znaleziony 2 września około północy przy obwodnicy na wysokości kościoła na murku dźwiękochłonnym. Kot mały szuka właściciela lub domu. Dziś zostanie obejrzany przez weterynarza. Niestety w moim domu zostać nie może z powodu psa. Proszę o pilny kontakt właściciela lub chętnego do adopcji tel Mateusz 662 226 729

02-09-2014
Znaleziono małą kotkę w Karpicku na ośrodkach wypoczynkowych. Kotka jest oswojona i ufna w stosunku do ludzi. Jest bardzo przyjazna i łagodna. Osoby chętne zapewnić jej ciepły dom proszone są o kontakt pod nr: 697963541

31-08-2014
Piesek ma dom:)

30-08-2014
Nowy sliczny, mlody piesek w przytulisku.Wlascicelu??nie tesknisz za swoim przyjacielem?Jesli wlasciciel sie nie znajdzie szukamy mu domku!694 399 459

27-08-2014
Kolejny psiak na wydanie. Suczka ok. 5 lat, odrobaczona i odpchlona, bardzo przyjazna, lubi dzieci ale psy omija :) Informacje pod numerem: 608-380-498

26-08-2014
Tego cudnego pieska znaleziono w parku.Piesek teskni za wlascicielami!A jak sie nie znajdą szukamy mu domu!!!694 399 459

22-08-2014
SUczka z Barozni ma juz domek:)

18-08-2014
Znajdka znalazla domek:)

17-08-2014
Witam serdecznie! Mam do oddania małe cudowne kociaki. Są czarno białe, potrafią same jeść, a także załatwiać swoje potrzeby w kuwecie. ODDAM W DOBRE RĘCE! :) Kontakt 722 313 822

13-08-2014
Oddam pieski mam jamniczek tat kundelek pieskin maja 3,5 ty. wiecej informacji pod nr 782169896

13-08-2014
Znaleziono małą kotke. Jest oswojona i nie boi się ludzi. Oddam ją pilnie w dobre ręce. tel.665227003

08-08-2014
W Kolsku znaleziono niewielką suczkę, bardzo zadbaną. Pilnie poszukiwany jest właściciel bądź osoba, która chciałaby ją adoptować. Suczka jest psem domowym- zachowuje czystość, lubi dzieci, inne psy i koty. Kontakt 788-516-229

31-07-2014
Terrierka sliczna, energiczna czeka na nowy dom. 694 399 459

31-07-2014
LOczek ma w koncu ekstra dom:)

22-07-2014
Przytuliskowy Aresik w koncu znalazl ukochany dom!!

22-07-2014
Piesek znaleziony w Wolsztynie na Rynku .Od dzis Piszczalek Ma dom Jagoda Dawid.!!Dziekujemy!!Bardzo odpowiedzialni wlasciciele!!!

22-07-2014
Frugo :)) Piesek trafił 15.07 do Przytuliska z Tłok. Był chudy i przestraszony, ale szybko wrocil do formy. Niedawno znalazl nowy dom!!! :))))))))

22-07-2014
Piesek znaleziony na plaży w Karpicku 14.07 znalazl nowy domek :)))))))

18-07-2014
Znaleźliśmy na przystanku w Łąkiem malutką młodziutką suczkę.Szukamy dla niej domu. Nie możemy jej zatrzymać ponieważ nasza wiekowa Funia i terier Ignac nie chcą jej zaakceptować:( psinka jest naprawdę bardzo przyjazna i bardzo garnie się do ludzi nr kontaktowy 609 64 24 53

18-07-2014
Oddam kotki w dobre ręce. Dwie kotki szare, kocurki czarny i czarny z "białymi skarpetkami", oraz szary. Jest też jeszcze starsza kotka która ma 1,5 miesiąca. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel 513145817

16-07-2014
14 lipca w pobliżu Netto na ul. Dworcowej znaleziono kotkę. Mała ma ok 2-3 miesięcy, widać że miała kontakt z człowiekiem, nie boi się, potrafi korzystać z kuwety, jest zadbana,skora do zabawy i czysta. Obecnie przebywa w domu w którym może zostać tylko tymczasowo. Pilnie poszukiwany dom na stałe. Kontakt tel. 512-248-540

14-07-2014
znalazl dom :)

12-07-2014
Oddam kotki w dobre ręce. Kotka rudo biała, kocurek biało czarny. Są też jeszcze dwa starsze kotki które mają 3 msc do wzięcia od zaraz. Chętnych by wziąć kotka do sebie proszę o kontakt pod nr tel 503057265

07-07-2014
Szczeniaki znalazly nowe domy!!:)

06-07-2014
maja domki!

03-07-2014
znalazły dom

02-07-2014
Witam, oddam śliczną kotkę, urodziła się 16 kwietnia, jest bystra, mieszka w domu ale wychodzi też na dwór, umie załatwiać się w kuwecie, jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany dzwoń: 600 581 664.

02-07-2014
Oddam kotki w dobre ręce. Więcej informacji 727-54-56-58

01-07-2014
Od ok 2 tygodni w Rakoniewicach błąka się śliczny piesek. Szukamy mu domu, chociażby tymczasowego. Piesek jest dokarmiany przez jednych ludzi, przez innych przeganiany i rzucany kamieniami ;/ tel kontaktowy 793 023 045

25-06-2014
Znaleziono czarnego kotka, w Wolsztynie przy torach kolejowych. Nie boi się ludzi, jest ciekawski i przyjazny. Bardzo żywy :) jest tak kochany i słodki. Szukamy właściciela bądź nowego domu dla malucha ! Kotek na pewno odpłaci się miłością i pieszczotami. Jest zadbany. Proszę o kontakt mailowy ismena.knoll@gmail.com lub telefoniczny 608675326.

25-06-2014
Znaleziono czarnego kotka, w Wolsztynie przy torach kolejowych. Nie boi się ludzi, jest ciekawski i przyjazny. Bardzo żywy :) jest tak kochany i słodki. Szukamy właściciela bądź nowego domu dla malucha ! Kotek na pewno odpłaci się miłością i pieszczotami. Jest zadbany. Proszę o kontakt mailowy ismena.knoll@gmail.com lub telefoniczny 608675326.

23-06-2014
oddam pilnie dwa male kundelki jeden(czarny) prawdopodobnie jamnik oba maja po 3 miesiace wiecej el 530033484

19-06-2014
Znalazły dom

16-06-2014
Piesek odnalazł się

16-06-2014
znalazly domy:)

16-06-2014
znalazł się właściciel :)

09-06-2014
Oddam w dobre ręce szczenięta (3 pieski, 2 suczki). Matka jest mieszańcem jamnika, a ojciec kundelek, również nieduży. Do odbioru za ok 2 tygodnie. Tel.: 785 206 936.

06-06-2014
pieski znalazly domki

03-06-2014
Znalazł się właściciel

27-05-2014
znalazła dom :)

27-05-2014
Znalazła nowy dom

27-05-2014
Znalazł nowy dom

26-05-2014
Straż Miejska informuje, że w dniu 23 maja 2014r. w miejscowości Powodowo znaleziono psa-informacja w Urzędzie Miejskim w Wolsztynie nr tel. 683474541.Piesek zostal u pani ktora go znalazla.Dziekujemy.

22-05-2014
Znalazł dom

22-05-2014
Znalazł nowy dom

21-05-2014
Oddam w dobre ręce szczeniaka. Urodził się 26 lutego, ma za sobą pierwsze szczepienia. OJCIEC :owczarek belgijski, MATKA : mieszaniec. Piesek jest bardzo przyjazny i skory do zabawy :) Więcej informacji pod nr telefonu : 660786693

20-05-2014
Witam :) Oddam kotki w dobre ręce, dwa czarne, jeden czarno-biały :) Więcej informacji udzielę pod nr 601948095. Pozdrawiam

16-05-2014
Znalazł dom

14-05-2014
Witam! Mam do oddania 3 małe czarne kotki. Są pełne energii, gdzie nie spojrzeć tam i one są. Dlatego tak trudno było zrobić im zdjęcie, bo jak poczują zew natury to już to wykorzystują :D Chcę je oddać w dobre ręce! :) Kontakt: 722 313 822

13-05-2014
suczka przywieziona 13.05.2014 do przytuliska ze Świętna

11-05-2014
oddam w dobre ręce samica ma ona 7 tygodni więcej info pod numerem 608 827 997

08-05-2014
Witam! Oddam w dobre ręce dwie śliczne kotki! Kotka o czarnej sierści wabi się Lila, kotka o szarej Grisza. Obie są bardzo grzeczne, kochane i oddaje je z wielką przykrością. Kontakt telefoniczny: 665946064 (prosiłbym o powiadomienie sms - oddzwonię)

08-05-2014
Witam! Oddam w dobre ręce dwie śliczne kotki! Kotka o czarnej sierści wabi się Lila, kotka o szarej Grisza. Obie są bardzo grzeczne, kochane i oddaje je z wielką przykrością.

06-05-2014
Pilnie szukamy domu dla tej ślicznej suczki:) Aktualnie przebywa w Cichej Gorze k. Nowego Tomyśla. Informacje pod telefonem: 608-380-498.

04-05-2014
w dniu 3 maja w miejscowości Stara Tuchorza znaleziono psa rasy Rotwailer, pies jest bardzo przyjazny. Właściciela psa proszę o pilny kontakt 506 775 602

03-05-2014
znalazła dom

30-04-2014
W dniu 30.04.2014 r. w miejscowości Siedlec na ul. Topolowej schwytano psa rasy mieszanej, koloru czarnego, płci żeńskiej. Pies jest bardzo spokojny i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Osoby, które byłyby chętne się nim zaopiekować proszone są o kontakt pod numerem telefonu: (68) 384-85-21 wew. 24 lub mail: h.nowak@op.pl

29-04-2014
Straż Miejska informuje, że w dniu 15 kwietnia 2014r. na ulicy Słowackiego w Wolsztynie znaleziono psa-informacja w Urzędzie Miejskim w Wolsztynie nr tel. 683474541.

28-04-2014
NR.KONTAKTOWY 614443190 JABŁONNA

25-04-2014
Znalazła dom

23-04-2014
Oddam pieski w dobre ręce 2 czarne to suczki i 1 jasno rudy to samiec pieski mają 5 tyg. więcej informacji pod nr 608827997

18-04-2014
piesek trafił 17.04.2014r do przytuliska, znaleziony na osiedlu niedaleko ulicy Słowackiego w Wolsztynie

12-04-2014
Znalazła dom

10-04-2014
znalazł dom

09-04-2014
Oddam (tylko w dobre ręce) dwa kotki. Jeden jest cały rudy , brzuszek i dół łapek białe, drugi szary-prążkowany, brzuszek i łapki również białe. Kotki od małego wychowane z dziećmi, psem i dwoma innymi kotami więc nie boją się niczego ani nikogo. Będą do oddania po 30 kwietnia , teraz mają 5 tygodni. Chętnych proszę o kontakt 608 576 631 - Kinga (Stary Widzim). Pytania lub zapytanie o więcej zdjęć można wysyłać na biuro@cateringdip.pl

09-04-2014
Kudlacz tak nazwany przez nas.Pokochany takim jakim jest.Przebywal u nas bardzo dlugo .A pare dni temu wraz z koelzanką znalazl dom.Jestesmy szczesliwe bardzo:)

09-04-2014
Znalazł dom

09-04-2014
Znalazł dom

09-04-2014
znalazła dom

09-04-2014
Znalazła dom

03-04-2014
Kulek ma dom byl w schronisku w Ruscu

03-04-2014
Piesek odnalazł się

29-03-2014
UNOma dom:))))))))

29-03-2014
Znalazły dom

28-03-2014
Pilnie szukamy fajnego domku dla malej kotki Kitki.694 399 459

26-03-2014
Czarny to czteroletni pies, który stracił właściciela i szuka nowego, który się nim zaopiekuje. Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 504006092.

26-03-2014
Mała to roczna suczka, straciła właściciela i szuka nowego, który zapewni jej przede wszystkim dobre serce! Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel 504006092.

23-03-2014
Znaleziono Wolsztyn. 667 105 373

22-03-2014
Drodzy Państwo, w związku ze zmianą miejsca zamieszkania właścicieli pilnie szukamy dobrego domu dla tego miłego stworka! Pies (!) o imieniu NUNU (nazwany tak przez naszego synka:)) liczy sobie 9 miesięcy, średniowysoki, zadbany, przyjazny także w stosunku do dzieci. Tel. 726 755 502.

14-03-2014
Lunka ma dom:)

12-03-2014
Oddam w dobre ręce Pieska.Urodził się 24.01.2014, jest bardzo przyjazny i chętny do zabawy. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr 501687627 lub +48 692 940 236

12-03-2014
Oddam w dobre ręce 2 suczki. Urodziły się 24.01.2014, suczki są bardzo przyjazne i chętne do zabawy. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr 501687627 lub +48 692 940 236

10-03-2014
Oddam w dobre ręce suczke 7 miesięczną.Jest maleńka kuleczka i taka juz pozostanie jak jej mama:)Jest słodka jak cukierek:) Gdyby ktoś zechciał podarować małej Łateczce domek i otoczyć ją dobrą opieką na zawsze to prosze o kontakt 691469299

06-03-2014
Znalazły dom

04-03-2014
Oddam w dobre ręce 6-letniego Toffika. Jest to pies rasy Cocker Spaniel, niestety z powodu ostrej alergii dziecka muszę go wydać. Toffik nie nadaje się do domu z dzieckiem, oraz do domu, gdzie przebywa inny pies. Pies posiada książeczkę szczepień, jest zaczipowany. Tymczasowo przebywa w Poznaniu. Więcej informacji pod numerem telefonu 723-941-301

01-03-2014
Znalazł się właściciel

27-02-2014
Oddam suczkę w dobre ręce !! Sonia ma w tym roku 8 lat i jest mieszkańcem ras labrador i golden retriwer. Chcę znaleść nowego właściciela dla psa dlatego że w mieszaniu są starsi ludzie którzy potrzebują ciszy i spokoju. Pies ma ważne szczepienia, przebywa w domu. Najważniejsze żeby znaleść dla niej nowy kochający dom. Kontakt 664594182

26-02-2014
Znalazł nowy dom

19-02-2014
Znalazła nowy dom

19-02-2014
Piesek wrócił do domu

19-02-2014
Znalazł się właściciel

13-02-2014
Znalazł nowy dom

11-02-2014
Znalazła nowy dom

09-02-2014
Znalazł się właściciel

09-02-2014
Przyblakal sie do jednej z podwolsztynskich wsi.Cudny, kochany, przyjacielski.694 399 459

09-02-2014
Znalazła nowy dom

06-02-2014
Znalazł dom

05-02-2014
Znalazł nowy dom

01-02-2014
Znalazła nowy dom

31-01-2014
suczka, ma ponad rok, nie więcej, jest cicha, nie brudzi w domu, odpchlona i wykapana, przebywała w akademiku 2 tygodnie, niestety właściciel nie zgadza się na dłuższe przetrzymywanie jej. Przez ten czas zachowywała się wzorowo, nie szczeka w mieszkaniu, na spacerze trzyma się blisko nogi, nie ucieka. Bardzo lubi małe dzieci. Kontakt: 726555571 669823318

30-01-2014
znalazły dom

29-01-2014
Na ulicy Powstańców Wlkp./Garbarskiej pojawia się czarny, towarzyski, kocurek (prawdopodobnie). Jest oswojony, nie boi się ludzi i bardzo lubi głaskanie. Przyszła zima i kotek potrzebuje ciepłego domku. Dokarmiamy go i w ciągu dnia pozwalamy mu się ogrzać w firmie, jednak noce spędza na dworze. Pilnie poszukujemy domku dla kotka. P.S. Więcej informacji pod nr 889 858 514 / 602 579 382.

25-01-2014
Znalazły dom

24-01-2014
PILNE!!!!!ODDAM W DOBRE RECE PIESKA KUNDELKA ( SUCZKA )TYLKO W DOBRE RECE WIECEJ INFORMACJI POD NUMEREM TEL.663171980.OBECNIE MA OKOŁO 3 MIESIACE:)

21-01-2014
Znalazł dom

21-01-2014
Znalazł dom

21-01-2014
Znalazł dom

19-01-2014
Oddam suczkę w dobre ręce !! Sonia ma w tym roku 7 lat i jest mieszkańcem ras labrador i golden retriwer. Chcę znaleść nowego właściciela dla psa bo obecny nie ma już tyle czasu aby się nią zajmować. Pies ma ważne szczepienia, przebywa w domu. Właściciel może dawać co miesiąc na karme. Najważniejsze żeby znaleść dla niej nowy kochający dom. Kontakt 664594182

14-01-2014
Znalazł dom

11-01-2014
Oddam w dobre ręce trzy czarne kundelki mają około 9 tygodni. Do oddania są 2 pieski i jedna suczka. Więcej informacji pod numerem telefonu 661-378-833

07-01-2014
Znalazł się właściciel

04-01-2014
Znalazł dom

03-01-2014
Mala czarna suczka do wydania w dobre rece.694 399 459

02-01-2014
Znalazły nowy dom

01-01-2014
Znalazł się właściciel

01-01-2014
Piesek odnalazł się

31-12-2013
Piesek wrócił do domu

28-12-2013
Znalazł się właściciel

21-12-2013
Znalazla dom

21-12-2013
ODDAM W DOBRE RĘCE SZCZENIAKI (PIESKI). WIĘCEJ INFORMACJI POD NR TEL. 695945937

19-12-2013
Piesek odnalazł się

17-12-2013
Znalazła dom

16-12-2013
Znalazł dom

16-12-2013
Znalazła dom

16-12-2013
Znalazły dom

14-12-2013
Znalazła dom

11-12-2013
Został znaleziony, dzięki stronie www.zwierzaki.wolsztyn.pl !

29-11-2013
Znalazł sie wlasciciel

28-11-2013
Znalazł się właściciel

27-11-2013
Znalazł dom

27-11-2013
znalazł dom :)

27-11-2013
ODDAM W DOBRE RECE PIESKI KUNDELKI(SUCZKI)WIECEJ INFORMACJI POD NUMEREM TEL.663171980.

24-11-2013
Znalazał dom

24-11-2013
Znalazła dom

23-11-2013
znalazły dom

19-11-2013
znalazły dom

17-11-2013
Znalazła dom

17-11-2013
poszukiwany wlasciciel, a jak on sie nie znajdzie nowy dom.694 399 459

16-11-2013
Znalazł się właściciel

14-11-2013
znalazły dom :)

05-11-2013
Znalazł dom

04-11-2013
Znalazła dom

04-11-2013
piesek odnalazł się :)

04-11-2013
Znalazł dom

02-11-2013
3 miesięczna Suzi szuka domu - tel 785069645.

28-10-2013
znalazł dom

25-10-2013
Piesek odnalazł się :)

25-10-2013
Dzięki stronie internetowej znalazł się właściciel pieska:)

24-10-2013
Znalazł się właściciel

21-10-2013
ODDAM W DOBRE RĘCE KOTKA :) UROCZY I MAŁY PRZYTULASEK :) KONTAKT: 722313822

21-10-2013
ODDAM W DOBRE RĘCE SUCZKĘ 2 MSC MIAŁEM 4 PIESKI DLA JEDNEJ SŁODKIEJ SUNI NIE MOGĘ ZNALEŹĆ NOWEGO DOMU. KONTAKT POD NUMEREM 509072079

17-10-2013
Znalazł się właściciel

17-10-2013
Oddam w dobre ręce psa Husky - 3 letni. Rex ma cudne spojrzenie i piękne biało-szare umaszczenie. Cieszy się kiedy podchodzi się do klatki. Rex jest kontaktowy i przyjazny. Uwielbia towarzystwo człowieka. To prawdziwa przytulanka, choć ma też swoje zdanie. Jest energiczny i żywiołowy – będzie idealnym kompanem do zabaw i sportu. Pies jest zaszczepiony - posiada książeczkę.721 268 237

17-10-2013
Jamal z Kolska ma dom:)

16-10-2013
oddam mieszańca, suczki pokazanej obok na zdjęciu. nr tel:609427580

15-10-2013
Piesek wrócił do właściciela

14-10-2013
Znalazł się właściciel pieska

10-10-2013
Dora – owczarek niemiecki, 6 letnia, Pan właściciel poważnie choruje i piesek musi znaleźć nowy dom. Informacje pod numerem: 512-425-150.

07-10-2013
Znalazł dom

07-10-2013
Znalazła dom

03-10-2013
Znalazł dom

03-10-2013
Znalazł dom

03-10-2013
Znalazły dom

03-10-2013
Znalazły dom

01-10-2013
Znalazł się właściciel

28-09-2013
Oddam w dobre ręce 5 tygodniowe pieski- suczke i psa. tel.665227003

20-09-2013
Dziś ok. 22:00 znalazłam w Wolsztynie przy Biedronce na ul. Lipowej/Gajewskich małego szarego kotka z białymi łapkami. Kotek zadbany, mam nadzieję, że ktoś go szuka. Zwierzątko sympatyczne, oswojone:) PROSZĘ O KONTAKT POD NR: 502-161-280 LUB gg: 770652 Jeśli nie znajdę właściciela, oddam kotka w dobre ręce!!!!

20-09-2013
znalazl dom !!!!:)

19-09-2013
Znalazła dom

18-09-2013
Znalazł nowy dom

15-09-2013
Piesek odnalazł sie

12-09-2013
W dniu 10 września w okolicy Słowackiego znaleziono małą kotkę wiek ok 3 miesiące. Kotka jest udomowiona,prawdopodobnie uciekła komuś z domu lub została wyrzucona. Jest bardzo przyjazna, lubi się bawić, umie korzystać z kuwety. Niestety w domu w którym obecnie przebywa jest pies, z którym nie bardzo się zgadza :) Pilnie poszukiwany właściciel lub osoba, która da jej ciepły dom. kontakt: 512-248-540

10-09-2013
Ten mały kocurek szuka domu i ludzi z dobrym serduchem :) więcej informacji pod telefonem: 601-948-095

06-09-2013
Znalazł dom

05-09-2013
WITAM, ODDAM W DOBRE RĘCE 6 MAŁYCH KOCIAKÓW :) WSZĘDZIE ICH PEŁNO, SĄ ZAWSZE OBOK I ŁASZĄ SIĘ DO NÓG, AŻ SZKODA ICH NIE WZIĄĆ ;) CHĘTNYCH PROSZĘ O KONTAKT NA NR TEL: 722 313 822 POZDRAWIAM SERDECZNIE I CHĘTNYCH ZAPRASZAM DO ZGARNIĘCIA TYCH UROCZYCH KOTKÓW :)

01-09-2013
znalazł dom

01-09-2013

01-09-2013
Witam. Trzy koty poszukują pilnie domu są to: Roczna kotka w kolorze czarnym oraz 2 trzymiesięczne kocurek i kotka szare w ciemne prążki Koty nauczone są czystości korzystają z kuwety. Chętne osoby które chciałby dać dom zwierzakom proszę o kontakt pod numerem tel 601068137

01-09-2013
Mały, bezdomny kotek pilnie szuka domu. Codziennie narażony jest na potrącenie przez pędzące samochody. Osoby zainteresowane przygarnięciem kotka proszę o pilny kontakt pod nr tel.: 668 589 849.

26-08-2013
Znalazły dom

26-08-2013
znalazły dom

25-08-2013
Bezdomny kotek znalazł nowy dom

24-08-2013
W okolicach ulicy Garbarskiej dnia 23 sierpnia 2013r., znaleziono małą kotkę biało-czarną. Jest zadbana i nauczona życia w domu. Informacje pod nr 604 169 662

24-08-2013
W okolicach ulicy Garbarskiej dnia 23 sierpnia 2013r., znaleziono małą kotkę biało-czarną. Jest zadbana i nauczona życia w domu. Informacje pon nr 604 169 662

20-08-2013

20-08-2013
Piesek przyjazny dla dzieci, aktualnie przebywa w mieszkaniu, jest nauczony załatwiać się na dworze. Nie sprawia większych problemów bardzo lubi się bawić. ODDAM W DOBRE RĘCE. Kontakt : 683841526 ; )

19-08-2013
W okolicach ulicy Zielonej w Wolsztynie został znaleziony mały kotek biały w rude pręgi, ma około 5 tygodni. Chętynych do adopcji bądź osoby chętne by kotka przygarnąć proszę o kontakt pod nr tel 503057265. Obecnie jest w domu tymczasowym, ale niestety nie może zostać na stałe

13-08-2013
znalazł nowy dom

13-08-2013
Odnalazł się właściciel pieska

13-08-2013
znalazła dom

11-08-2013
Znalazł nowy dom :)

07-08-2013
Znalazł dom

07-08-2013
Znalazła dom

07-08-2013
Znalazł dom

05-08-2013
Oddam w dobre ręce trzy małe stworzonka, dwie urocze kotki i jednego kocurka :) Kotki są zdrowe, jedzą same, lubią zabawę i przytulanie. :) Dowóz gratis :) Miejsce zamieszkania: Wolsztyn. Tel: 601-948-095

31-07-2013
witam :) szukam ciepłego domu dla tego slicznego kotka, ma około 3 miesiecy, jest zdrowy zadbany, milusinski i zabawny. Uwielbia sie bawic i łasic! Sama bym go zostawiła ale mam juz dwa koty. Prosze pomóżcie! piszcie mkulus@vp.pl

28-07-2013
Witam Oddam w dobre ręce małą kotkę. W wieku ok 15 tygodni. Kotka zdrowa, zadbana! Ewentualne pytania proszę kierować: E-mail: karol33441@wp.pl Tel: 501586637 Pozdrawiam

28-07-2013
Oddam tylko w dobre ręcę roczną suczkę rasy amstaff. Suczka jest łagodna i bardzo radosna, ale zbyt żywiołowa na nasze warunki mieszkalne. Szukamy dla niej odpowiedniego właściciela który będzie mógł poświęcić psu tyle czasu ile będzie potrzeba aby sie wybiegała i wyhasała :) chętnych aby wziąć pieska do siebie prosze o kontakt pod nr tel 698426193

25-07-2013
Mam do wydania 3 kotki-płeć damska :P 8-tygodniowe. Maluszki są zdrowe, odrobaczone i pełne wigoru. Nadają się do domu, jak i do domu wychodzącego z podwórkiem. Oddam tylko w dobre ręce. Dowóz gratis :) Kontakt: 723941301 Miejsce zam: Dębsko (ok. Rakoniewic)

22-07-2013
Piesek odnalazł się

18-07-2013
Piesek został przewieziony do Przytuliska w Ruścu

16-07-2013
Odnalazł się właściciel

16-07-2013
Piesek został przewieziony do Przytuliska w Ruścu

14-07-2013
UWAGA ! Znaleziono bezdomnego psa, W OKOLICACH Rostarzewa ( dokładnie w miejscowości Wioska). Jest to szczeniak rasy mieszaniec. Pilnie poszukuje właściciela, który obdarzy go miłością i opieką. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr : 68-384-17-79

13-07-2013
Piesek został przewieziony do Przytuliska w Ruścu

13-07-2013
Oddam kotki w dobre rece 507 749 257

10-07-2013
znalazł się właściciel pieska

09-07-2013
kotek znaleziony

06-07-2013
Znalazł nowy dom

06-07-2013
Znalazła nowy dom :)

28-06-2013
Znalazła dom

27-06-2013
Szukamy domów dla kociaków. Ich bezdomna mama okociła się w jednym z powodowskich garaży, dobrzy ludzie je dokarmiają i kocięta póki co mają opiekę ale nie mogą tam zostać na stałe. Dwie kotki znalazły już dom, więc zostały jeszcze do przygarnięcia dwa kocurki i jedna kotka. Chętnych prosimy o kontakt pod nr tel 683472085

26-06-2013
Znalazły dom

25-06-2013
Znalazła nowy dom :)

25-06-2013
UNO nasz kochany przewieziony na trasie Wolsztyn Rusiec Wolsztyn.Znalazl dom po przeszlo 2 latach w zamknieciu!!!!!:)))))))))))))))))hura:)

25-06-2013
W domu tymczasowym

25-06-2013
Piesek został przewieziony do Przytuliska w Ruścu

25-06-2013
W domu tymczasowym

16-06-2013
Oddam 4 małe zabawne i szczęśliwe kotki w dobre ręce. Telefon kontaktowy 604300390

11-06-2013
Szczeniaki znalazły dom

10-06-2013
Znalazły dom

06-06-2013
Oddam w dobre ręce ślicznego,przyjaznego kocurka. Kontakt pod Tel: 693 731 378

01-06-2013
znalazł dom

01-06-2013
Piesek został przewieziony do Przytuliska w Ruścu

29-05-2013
Piesek został przewieziony do Przytuliska w Ruścu

22-05-2013
Znalazła dom

22-05-2013
Znalazł dom :)

22-05-2013
Piesek znalazł dom :)

20-05-2013

20-05-2013
Fiona przebywająca w Przytulisku znalazła nowy dom

20-05-2013
Znalazł dom :)

20-05-2013
Piesek został przewieziony do Przytuliska w Ruścu

09-05-2013
Znalazły nowe domy

07-05-2013
Odnalazł się właściciel pieska

01-05-2013
Znalazł nowy dom

30-04-2013
Piesek został przewieziony do Przytuliska w Ruścu

30-04-2013
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom

30-04-2013
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom :)

30-04-2013
Luna przebywająca w Przytulisku znalazła nowy dom :)

30-04-2013
piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom :)

26-04-2013
Odnalazł się właściciel pieska

22-04-2013
Prosimy o podawanie numerów telefonów kontaktowych w dodawanych ogłoszeniach. Administratorzy strony.

22-04-2013
Łagodny i przyjazny piesek, w wieku poniżej 1 roku, wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. Przyzwyczajony do obroży i smyczy. Nie wybredny i ciekawy świata, od marca przygotowany do adopcji za pośrednictwem schroniska dla zwierząt w Zielonej Górze. Piesek jest bardzo radosny, drobniutkiej postury i ma masę ciała poniżej 5 kg. Jest do oddania w dobre ręce poprzez adopcję. Przyzwyczajony do obcowania z innymi psami (różnej wielkości), kotami, dziećmi, nie reaguje agresywnie na obce mu zdarzenia. Doskonały do szkolenia i przyzwyczajania.

14-04-2013
Od około tygodnia widuję na parkingu przy nowych blokach w Komorowie małą kotkę. Ma około 3-4 miesięcy. Jest przytulna i towarzyska. Szkoda aby marzła i była głodna. Nie zawsze jest na parkingu, dlatego też osoby zainteresowane pomocą dla kotki proszę o wcześniejszy kontakt. Wtedy gdy znajdę kociaka, oddzwonię i przekażę go nowym właścicielom. Kontakt: 607 052 803

12-04-2013
Odnalazł się właściciel

10-04-2013
Witam oddam TYLKO osobie odpowiedzialnej i kochającej zwierzęta .Mieszkam obecnie w Wolsztynie psiur nie ma gdzie się wybiegac. miasto go przytłacza.Kochamy go bardzo ale wiemy że to nie miejsce dla niego .Chcemy aby trafił do rodziny z dziecmi z sporym ogrodem .Warunkiem oddania jest fakt aby pies zamieszkał w domu ,jest czysty i zadbany .Kontakt 721169730

08-04-2013
Znalazła nowy dom:)

29-03-2013
odnalazł się właściciel

05-03-2013
znalazła dom

04-03-2013
W miejscowości Wielka Wieś schwytano bląkajacego się psa rasy mieszanej. Pies, jak widać na zdjęciu, jest bardzo przyjazny i dobrze nastawiony do ludzi. Osoby, które chciałyby się nim zaopiekować i przygarnąć, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: (68) 384-85-21 wew. 24

04-03-2013
Na terenie miejscowości Chobienice, gm. Siedlec schwytano błąkającego się psa rasy mieszanej, pies jest bardzo zadbany i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Prosimy o kontakt osoby, które zechciałyby się nim zaopiekować i stworzyć mu nowy dom pod numerem telefonu: (68) 384-85-21 wew. 24

04-03-2013
Znalazł się właściciel

26-02-2013
Piesek znalazł nowy dom :)

22-02-2013
Po pieska zgłosił się właściciel

19-02-2013
znalazł się właściciel pieska

06-02-2013
Znaleziono Psa W dniu 4.02.2013 w okolicach ruchliwej drogi nr 32 w Kargowej znaleziono dużego przestraszonego i przemoczonego białego psa z brązowym pyskiem, waga ok 30 kg. Pies ma czarną skórzaną obrożę. Jeśli nie znajdzie się właściel pies zostanie przeznaczony do adopcji! Kontakt Vikravet Gabinet Wetrynaryjny Kargowa ul 27 Stycznia 30 A tel. 602 125 880 Dane gabinetu w Kargowej: Vikravet Gabinet Weterynaryjny ul. 27 Stycznia 30 A 66-120 Kargowa tel. 602 125 880 e-mail vikravet.kargowa@wp.pl Dane gabinetu w Zbąszynku: Vikravet Lecznica dla Zwierząt lek. wet. Wiktor Ratajczak ul. Topolowa 20 66-210 Zbąszynek tel. 604 612 063 e-mail vikravet@wp.pl

06-02-2013
Piesek znajdujący się w Przytulisku znalazł dom

04-02-2013
Toffi odnalazł się

01-02-2013
Piesek rasy pinczer znalazł dom:)

30-01-2013
Piesek odnalazł się

21-01-2013
Znalazł dom

19-01-2013
Znalazł dom

18-01-2013
Znalazł dom :)

18-01-2013
Znalazł dom :)

18-01-2013
Znalazł dom :)

11-01-2013
Piesek znalazł nowy dom :)

08-01-2013
Znalazł dom :)

08-01-2013
Odnalazł się właściciel

06-01-2013
Znalazł się właściciel

03-01-2013
Znalazły dom :)

01-01-2013
Znalazł się właściciel pieska

30-12-2012
Kotek odnalazł się :)

29-12-2012
Znalazłem dom :)

29-12-2012
Znalazły dom :)

26-12-2012
piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom

26-12-2012
Znalazł się właściciel pieska :)

26-12-2012
Znalazł dom

14-12-2012
Piesek odnalazł się!

04-12-2012
Pieski znalazły dom :)

04-12-2012
Znalazł dom :)

04-12-2012
Znalazł dom :)

04-12-2012
Suczka trafiła do swojego właściciela. Zawieziona do miejsca, w którym została złapana, zaprowadziła do domu i swoich szczeniaków :)

24-11-2012
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom

22-11-2012
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom

14-11-2012
Pies przebywający w Przytulisku powrócił do właściciela

12-11-2012
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom

06-11-2012
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom:)

02-11-2012
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom :)

01-11-2012
Piesek znalazł się :)

30-10-2012
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom :)

27-10-2012
Piesek znalazł nowy dom :):):)

19-10-2012
obydwa kotki, zostały oddane w dobre ręce :)

16-10-2012
Pieski znalazły nowy dom.

10-10-2012
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł dom :)

07-10-2012
Wszystkie pieski znalazły nowy dom. Dziękujemy

03-10-2012
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom ;)

03-10-2012
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom

02-10-2012
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł dom!

27-09-2012
Znalazła nowy dom :)

22-09-2012
Psy z ogłoszenia z 22.09.2012 zostały już odnalezione.

22-09-2012
Drugi piesek rasy pinczer z Przytuliska także znalazł nowy dom!

20-09-2012
znalazły dom

20-09-2012
Dziękuję państwu z Karpicka z ulicy:lipowej 26. za znalezienie i zaopiekowanie się naszym pupilem,Dzondzusiem i waszej stronie internetowej. Oby takich ludzi jak ci państwo było jak naiwięcej, jeszcze raz bardzo dziękuje.Wszystkim za zaangażowanie,ten piesek ma 15 lat i jest bardzo kochany.

16-09-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku znalazł nowy dom! :)

30-08-2012
Piesek znalazł nowy dom

27-08-2012
Piesek odnalazł się...

23-08-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku znalazł nowy dom! :)

21-08-2012
piesek znalazł nowy dom

21-08-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku, a następnie u właściciela tymczasowego znalazł stały dom w miejscowości Siedlec :)

21-08-2012
Piesek odnalazł się.

21-08-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku znalazł nowy dom! :)

20-08-2012
Jedna suczka rasy pinczer, przebywająca w Przytulisku znalazła dom. Teraz marzy o tym, żeby to samo spotkało jej siostrę, która nie chce zostać w klatce sama.Tel kontakt:607 283 521, 724 836 456,531 556 151, 783 076 150

11-08-2012
Dzięki waszej stronie odnalazła się kotka rudo czrno biała z białymi końcówkami łapek,ogłoszenie było dodane w dniu 11.08.2012r. Dziekujemy bardzo.

05-08-2012
Znalazły dom

03-08-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku znalazł nowy dom! :)

03-08-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku znalazł nowy dom w miejscowości Wioska! :)

30-07-2012
Jamniczek znalazł nowy dom w Kębłowie! Andrzej

30-07-2012
W poniedziałek 30 lipca 2012 rano znaleziono w Adamowie pieska rasy "jamnik". Sierść czarna , łapki brązowe . Piesek jest zadbany , ma przycięte pazurki , jest zestresowany tym ,że zgubił właściciela ( Pies nie miał obroży ) . Zaopiekował się nim pan Skrzypczak tel.512428177

25-07-2012
Znaleziono małego kundelka w okolicach Nowej Dąbrowy. Tel: 604 44 50 63

21-07-2012
Znalazł dom :)

18-07-2012
znalazł dom

16-07-2012
piesek znalazł nowy dom

10-07-2012
Piesek został odnaleziony przez p. Anetę i trafił do swojego właściciela

09-07-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku znalazł nowy dom! :)

06-07-2012
Piesek został przewieziony do schroniska w Ruścu

06-07-2012
Piesek przebywający w Przytulisku znalazł nowy dom!!!

06-07-2012
Piesek został przewieziony do schroniska w Ruścu

06-07-2012
Piesek został przewieziony do schroniska w Ruścu

06-07-2012
Piesek został przewieziony do schroniska w Ruścu

06-07-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku znalazł nowy dom! :)

06-07-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku znalazł nowy dom w Rakoniewicach :)

03-07-2012
Dnia 2 lipca ok. godziny 19.00 przybłąkał się do Kebabu ZAZA pies tzw Sarenka. Właściciela proszę o szybki kontakt 661 528 350

21-06-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku znalazł nowy dom! :)

21-06-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku znalazł nowy dom! :)

15-06-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku znalazł nowy dom! :)

15-06-2012
Piesek, który przebywał w Przytulisku znalazł nowy dom! :)

11-06-2012
Znalazł się właściciel !

08-06-2012
Piesek odnalazł swojego właściciela !

07-06-2012
Kotki znalazły już swoje nowe kochające rodziny :) dziękuję

05-06-2012
Moja Łatka się znalazła!!!!Chcę w tym miejscu podziękować wszystkim,którzy angażowali się w jej poszukiwania,dokarmiali ją przez te wszystkie miesiące i wspierali mnie kiedy brakowało sił.Pozytywną stroną jej zaginięcia z całą pewnością jest to,że przekonałam się jak wielu jest ludzi kochających zwierzęta,dla których niesienie bezinteresownej pomocy jest rzeczą naturalną.To cudowna świadomość:)Dziękuję mieszkańcom ul.Marcinkowskiego,Karpicka i Nowych Tłok którzy usiłowali ją złapać.Wolontariuszkom z Wolsztyńskiego przytuliska,ktore ganiały za nią co sił w nogach:)Wolontariuszkom z Poznania za ich wyrozumiałość i wielkie zaangażowanie.Szczególne podziękowania rodzinie z Nowych Tłok,której wczoraj udało się ją zwabić po wielomiesięcznym karmieniu-DZIĘKUJĘ:) Kiedy piszę te słowa Łateczka śpi sobie obok na kocu:)Szczerze mówiąc nie wierzyłam już,że taka chwila nadejdzie.Ma pewnie nadzieję,że jutro uda jej się stąd uciec-taki z niej dzikus:)Daleka droga przed nami do zaufania ale małymi

02-06-2012
Znalazł się właściciel pieska, który przebywał w Przytulisku!

22-05-2012
5 małych kociąt do odnalazło swój dom!

18-05-2012
Kotek Damian odnalazł się :)

14-05-2012
Zguba się znalazła :)

10-05-2012
znalazły dom

06-05-2012
Dzięki waszej stronie szczeniaki te zostały w szybkim czasie oddane!

05-05-2012
Zostajemy u Pani, która nas znalazła!!!!!

11-04-2012
Witam. W związku ze znalezieniem nowego właściciela dla psa rasy Golden Retriever, schwytanego w miejscowości Grójec Wielki, dziękuję, pozdrawiam Hubert Urząd Gminy Siedlec.

28-02-2012
dwa szczeniaki znalazły nowy dom Dziękujemy

12-02-2012
Dziękuję bardzo za pomoc w znalezieniu domu dla szynszyla. Klemens ma już nowy dom i nowych przyjaciół. Pozdrawiam Damian

08-02-2012
Piesek znalazł nowy dom

25-11-2011
Bardzo serdecznie dziękuję, dzięki Waszej stronie maluchy znalazły swoje nowe domy. Pozdrawiam

25-11-2011
Dziękuję bardzo za to że dzięki Waszej stronie moja Sonia zanlazła nowy dom tak szybko, właśnie pojechała do swojego nowego domu

15-11-2011
"Kotek znalazł już dom. Dzięki Pani która wzięła go pod opiekę kotek nie zostanie bezdomny. Dziękuje"

28-09-2011
Figa szczęśliwie wróciła do domu,dziękuje za wszystkie informację

29-08-2011
Piesek Yoko odnalazł się...

02-08-2011
W związku z odnalezieniem zaginionego kotka zwracam się z prośbą o uaktualnienie zakładki poszukiwane zwierzaki i jednocześnie dziękuję za pomoc i możliwość zamieszczenia ogloszenia. Jeszcze raz dziękuję. Z wyrazami szacunku. Matylda K.

09-07-2011
Znalazły swój dom...

03-07-2011
amstaff znalazl swój dom...

17-06-2011
Właścicielka poinformowała nas, że już znalazła dla nich dom.

05-06-2011
odnalazł się...

23-05-2011
Beny znalazł już dom...

14-05-2011
Kotki już znalazły dom.

02-05-2011
Piesek odnalazł się..

16-04-2011
Witam 16 kwietnia zamieściłam ogłoszenie w sprawie oddania czterech szczeniaczków. Dzięki waszemu serwisowi wszystkie maluchy znalazły już swój dom. Nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie znajdę właścicieli dla naszych szczeniaczków. Pozdrawiam MAGDA

06-04-2011
Królik, został wydany !

07-02-2011
Dzięki stronie internetowej www.zwierzaki.wolsztyn.pl oraz gazecie "Dzień Wolsztyński" wszystkie nasze małe pieski-kundelki odnalazły już swój nowy dom. Bardzo dziękujemy za pomoc. Ta strona to był po prostu strzał w dziesiątkę. Wszystkim polecam.

02-02-2011
Dzień Dobry, kilka dni temu a dokładnie 2 lutego zamieściłem zdjęcie na wszej stronie. Dzięki czemu udało mi sie znaleźć nowych właścicieli dla szczeniaczków. Bardzo dziękujemy za pomoc.

27-01-2011
Witam, zamieściłam na stronie ogłoszenie w sprawie pieska i w pierwszym dniu znalazł się chętny pan który jest zdecydowany na wzięcie pieska, dziękuje serdecznie za możliwość zamieszczenia takiego ogłoszenia. Pozdrawiam

25-01-2011
Witam. Dzięki stronie www.zwierzaki.pl, pieski w krótkim czasie zostały oddane w dobre ręce. Dziękuję. Hanna

22-01-2011
Dzień dobry. Chciałam poinformować, że dzięki tej stronie zgłosił się właściciel suczki rasy beagle. Pozdrawiam. Natalia.

17-01-2011
WITAM. DZIĘKI WASZEJ STRONIE DZIŚ NOWY DOM ZNALAZŁ NASZ SZCZENIAK. /Agnieszka

13-01-2011
Znalazły dom
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn Copyright © by www.zwierzaki.wolsztyn.pl 2010 - 2024. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.zwierzaki.wolsztyn.pl)