osób online: 1

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2023, 10:24stat4u

Zwierzaki w przytuliskuWażna informacja !

Żeby adoptować psa z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie prosimy o kontakt pod nr tel: 602 264 644 – Fundacja "Pieskowo" (jeśli telefon nie odpowiada, prosimy o wiadomość SMS, na pewno oddzwonimy). Każdy pies zostaje przez nas zachipowany i zaszczepiony przeciwko wściekliźnie oraz chorobom zakaźnym. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy, która zobowiązuje m.in. do wykonania bezpłatnego zabiegu sterylizacji lub kastracji (w sytuacji wydania zwierzęcia do adopcji przed wykonaniem zabiegu sterylizacji lub kastracji). Zapraszamy również na stronę: http://www.facebook.com/zwierzakiwolsztyn17-11-2023
Cezar z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Psiak przyjechał do nas z terenu gminy Siedlec (miejscowości: Reklin, Stara Tuchorza i okolice) we wtorek wieczorem 17 października 2023r. W momencie wyłapania był bardzo zmęczony, mógł przebiec większy dystans więc mógł mieć dom w jednej z ościennych gmin. Jak dotąd, właściciel nie zgłosił się po niego. Cezar wydaje się być łagodny, jednak jest jeszcze mocno lękliwy. Potrzebuje trochę czasu żeby zaufać człowiekowi więc nowy właściciel będzie musiał zaskarbić sobie jego względy i zapracować na jego zaufanie :) Cezar potrafi ładnie chodzić na smyczy, a u weterynarza jest zawsze bardzo grzeczny, zatem nie problemu z wizytami kontrolnymi. Cezar jest już gotowy do adopcji, prosimy o przemyślane decyzje :) Kontakt w sprawie psiaka: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

12-10-2023
Balto z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu :) Psiak przyjechał do nas 4 października z Wroniaw, jednak nikt się po niego nie zgłosił. Balto na razie jest jeszcze bojaźliwy, ale powoli nabiera ufności do otoczenia. Lubi głaskanie i na spacerze lgnie do człowieka. Szukamy dla naszego chłopaka domu tymczasowego lub stałego, ponieważ Balto nie radzi sobie z hałasem w przytulisku, zdecydowanie woli spokój i mniej bodźców wokół siebie. Kontakt w sprawie adopcji: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

11-10-2023
Czako z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu. Psiak przyjechał do nas z Chobienic, gdzie błąkał się przez dłuższy czas, jednak nie zgłosił się po niego właściciel. Czako to młody samczyk, bardzo radosny i pełen energii. Uwielbia przebywać z człowiekiem, kocha mizianie i przytulanie. Niestety nie radził sobie emocjonalnie w Przytulisku i teraz pomieszkuje w hoteliku dla zwierząt, gdzie funkcjonuje i czuje się dużo lepiej. Szukamy więc domu tymczasowego lub stałego dla naszego zwierzaka :) Kontakt z nami: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

26-09-2023
Punio z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu 🙂 Punio to starszy samczyk. Gdy do nas trafił, nie pozwalał się dotknąć, bardzo bał się człowieka. Jesteśmy pewni, że kiedyś ktoś go bardzo mocno skrzywdził. Na dzień dzisiejszy chodzi już na spacerki, podchodzi żeby delikatnie pogłaskać go po głowie. Jest bardzo radosny i wesoły. Wykorzystuje szansę na nowe, lepsze życie jaką dostał od losu 🙂 Kontakt w sprawie adopcji Punia: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

27-08-2023
Kama z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu :) Kama to energiczna suczka, która kocha spacery i bieganie. Uwielbia też zabawy piłką, aportowanie. Dobrze dogaduje się z innymi psami, ale bardzo pilnuje swoich zabawek, gryzaków i denerwuje się jak wtedy pies do niej podchodzi. Natomiast przy suchej karmie nie ma już żadnego problemu. Kama jest super psem, pozwala przy sobie wykonywać różne czynności pielęgnacyjne, np. czesanie. Słucha się ładnie znanych sobie osób, wypuszczona na wybieg na komendę sama wchodzi do kojca. Zna podstawowe komendy i szybko uczy się nowych. Kama preferuje kontakt z młodzieżą i osobami dorosłymi. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Kontakt w sprawie adopcji suczki: Fundacja Pieskowo- 602 264 644.

16-08-2023
Magnum z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu🙂 Psiak mieszkał kiedyś w Kaszczorze, skąd został zabrany, ponieważ dotychczasowy właściciel nie mógł dłużej się nim zajmować. Magnum żył w kojcu, nie wychodził z niego, dlatego początkowo u nas był lękliwy. Aktualnie bez problemu wychodzi z kojca na spacery, interesuje się, kto do niego podchodzi, oswoił się przy głaskaniu. Magnum uwielbia smaczki i mogą być one nagrodą dla niego w nauce różnych zachowań. Dodatkowym atutem jest to, że akceptuje psy i koty. Magnum jest gotowy do adopcji 🙂 Więcej informacji o psiaku pod numerem: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

29-07-2023
Pigment to około 5 letni samiec. Jest wesołym, energicznym psiakiem. Uwielbia spacery, zabawę i psie smakołyki. W domu jest grzeczny, nie ma problemu z zostawianiem samemu, utrzymuje czystość, pokazuje jak musi wyjść na dwór. Na spacerze chodzi ładnie, nie ciągnie na smyczy. Akceptuje inne psy, ale lepiej żeby trafił do domu bez innych zwierząt, bywa zazdrosny i zbyt nachalny przy zabawie. Pigment bardzo lubi i potrzebuje kontaktu z człowiekiem, ale ma przy tym bardzo określone granice. Boi się gwałtownych ruchów, nie lubi zaczepiania i budzenia kiedy śpi lub odpoczywa. Pigment zna podstawowe komendy. Bardzo szybko się uczy. Szukamy dla niego spokojnego domu, który będzie rozumiał jego granice i nie będzie ich przekraczał. Najlepiej żeby był to dom bez dzieci. Pigment przy odpowiedniej opiece odwdzięczy się bezgraniczną miłością. Kontakt w sprawie adopcji: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

29-07-2023
Axel z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu 🙂 Axel został znaleziony w Kębłowie 24 stycznia 2023r., gdzie przybłąkał się pod sklep Dino. Do tej pory nie zgłosił się po niego właściciel. Axel jest psem w średnim wieku. Jest wesoły, lubi kontakt z człowiekiem, chętnie chodzi na spacery. Bardzo cieszy się na wizyty wolontariuszy. Systematycznie korzysta z wizyt w psim salonie 🙂 Axel jest gotowy do adopcji. Kontakt w jego sprawie: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

28-06-2023
Shaggy z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu 🙂 Psiak mieszkał kiedyś w Kaszczorze, skąd został zabrany, ponieważ dotychczasowy właściciel nie mógł dłużej się nim zajmować. Shaggy żył w kojcu, nie wychodził z niego, dlatego w początkowym okresie pobytu u nas był lękliwy. Teraz jest już pewnym siebie psiakiem. Chętnie spaceruje zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Potrafi chodzić na smyczy 🙂 Shaggy poleca się do adopcji. Więcej informacji o psiaku pod numerem: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

23-04-2023
Krokiet trafił do nas z Kębłowa, gdzie błąkał się z łańcuchem. Był bardzo wygłodzony, na widok człowieka denerwował się i nie pozwalał się nawet dotknąć. Po jakimś czasie zaczął powoli ufać, na ten moment wychodzi już na spacery. Pozwala się pogłaskać, ale sam wyznacza granicę, pokazuje kiedy przestaje mu się to podobać lub gdy się przestraszy. Trzeba mu poświęcić jeszcze dużo czasu żeby do końca zaufał, że człowiek go nie skrzywdzi. Krokiet uwielbia psie smakołyki na których widok cieszy się całym sobą. Więcej informacji o psiaku pod numerem: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

16-04-2023
Bąbel rozgląda się za właścicielem lub nowym domem 🙂 Psiak został znaleziony w okolicach mostu na Ruchockim Młynie. Jest raczej młody. Błąkał się razem z drugim psem. Psiaki nie odstępowały się na krok, ale w kojcu już nie do końca się dogadywały, więc nie ma pewności, że są z tego samego domu. Bąbel nie ma w sobie agresji, ale bardzo boi się człowieka, często chowa się do budy i podchodzi bliżej dopiero, gdy osoba nim zainteresowana nieco się oddali. Na pewno wymaga wiele cierpliwości i wyrozumiałości ze strony przyszłego właściciela. Po więcej informacji naszym Bąblu prosimy o kontakt telefoniczny: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

10-04-2023
Bakcyl przyjechał do Punktu Adopcyjnego w 2018r. W tamtym momencie był psem wycofanym, nie pozwalał się dotknąć, nie wykazywał chęci do kontaktu z człowiekiem, a zapięcie go na smycz graniczyło z cudem. Podjęliśmy decyzję o wyjeździe Bakcyla do Schroniska w Zielonej Górze. Tam znalazł "swojego" wolontariusza, który włożył w pracę z nim mnóstwo czasu. 31 grudnia 2020r. Bakcyl wrócił do Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie jako inny pies. Aktualnie Bakcylek daje się zapinać na smycz i chętnie spaceruje. Na widok smakołyków merda ogonkiem i dosłownie skacze z radości. Nadal trzeba mieć na uwadze przeszłość Bakcyla, jednak byłoby cudownie, gdyby trafił do wyrozumiałego domu. Domu, który będzie szanował jego granice, będzie nadal pracował nad jego zachowaniem i nigdy go nie porzuci, nawet gdy Bakcyl pokaże tę troszkę gorszą stronę swojego charakterku 🙂. Po więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.

03-04-2023
Jędrula z Przytuliska w Wolsztynie szuka domu 🙂 Psiak przybłąkał się w Andrzejki na jedną z posesji w Starym Widzimiu, a następnie trafił do nas. Nie zgłosił się po niego właściciel. Jędrula jest indywidualistą. Trudno mu nawiązać kontakt z człowiekiem. Aby zbudować więź, potrzebuje dużo czasu i zaangażowania ze strony opiekuna. Jednak, warto próbować 🙂 Po więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny: FUNDACJA PIESKOWO- 602 264 644.
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn Copyright © by www.zwierzaki.wolsztyn.pl 2010 - 2023. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.zwierzaki.wolsztyn.pl)