osób online: 1

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2020, 16:00stat4u

Zwierzaki w przytuliskuWażna informacja !

Żeby adoptować psa z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie prosimy o kontakt pod nr tel: 533 307 454- Stowarzyszenie Inicjatywa dla Zwierząt Oddział Wolsztyn (jeśli telefon nie odpowiada, prosimy o wiadomość SMS, na pewno oddzwonimy). Każdy pies zostaje przez nas zachipowany, odrobaczony, zabezpieczony przed pchłami I kleszczami, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie oraz chorobom zakaźnym. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy, która zobowiązuje do wykonania zabiegu sterylizacji/kastracji (bezpłatnie). Zapraszamy również na stronę: http://www.facebook.com/zwierzakiwolsztyn13-07-2020
Murzynek jest już starszym psiakiem. Mimo wieku ma w sobie mnóstwo energii i radości. Uwielbia spacery i pięknie chodzi na smyczy. Murzynek w swoim życiu nie jeden raz doznał krzywdy od człowieka. Jakiś czas temu został przez nas odebrany interwencyjnie, bardzo długo walczyliśmy o jego zdrowie, a chwilami nawet o życie. Gdy jego sytuacja zdrowotna się unormowała znalazł dom, w którym był bardzo szczęśliwy. Niestety w jego nowej rodzinie wydarzyła się sytuacja, przez którą Murzynek musiał wrócić do nas, jednak nie stracił wiary w ludzi, nadal pcha się na kolana, uwielbia głaskanie i cieszy się na widok człowieka. Jeśli chcesz dać szansę Murzynkowi, aby został Twoim przyjacielem, skontaktuj się z nami telefonicznie: IDZ- 533 307 454.

13-07-2020
Rudy z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Psiak trafił do nas 13 stycznia 2020r. Został złapany na terenie ośrodka wypoczynkowego w Karpicku, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Rudy to duży samiec rasy mieszanej w średnim wieku. Jest zadbany, na spacerach bardzo posłuszny, potrafi pięknie chodzić na smyczy. Psiak jest bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Na pewno będzie super kompanem. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

13-07-2020
Diego z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Psiak został znaleziony 7 maja 2020r. w Powodowie (teren graniczny z gminą Siedlec więc mógł być również z tamtych terenów), jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Diego jest średniej wielkości samcem rasy mieszanej. To bardzo młody, radosny psiak. Jest wpatrzony w człowieka, uwielbia pieszczoty, sam wskakuje na kolana i rozdaje buziaki. Na spacerach jest bardzo grzeczny, potrafi chodzić na smyczy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym chłopakiem 🙂 Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

22-11-2018
Mamba z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Mamba to średniego rozmiaru, młoda suczka, nieco w typie labradora. Jest bardzo energiczna i aktywna. Lubi bieganie, długie spacery, zabawy i pływanie. Szuka więc domu aktywnego oraz takiego, gdzie zostanie nauczona podstawowych zasad posłuszeństwa. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn Copyright © by www.zwierzaki.wolsztyn.pl 2010 - 2020. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.zwierzaki.wolsztyn.pl)