osób online: 1

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2019, 10:04stat4u

Zwierzaki w przytuliskuWażna informacja !

Żeby adoptować psa z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie prosimy o kontakt pod nr tel: 533 307 454- Stowarzyszenie Inicjatywa dla Zwierząt Oddział Wolsztyn (jeśli telefon nie odpowiada, prosimy o wiadomość SMS, na pewno oddzwonimy). Każdy pies zostaje przez nas zachipowany, odrobaczony, zabezpieczony przed pchłami I kleszczami, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie oraz chorobom zakaźnym. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy, która zobowiązuje do wykonania zabiegu sterylizacji/kastracji (bezpłatnie). Zapraszamy również na stronę: http://www.facebook.com/zwierzakiwolsztyn24-04-2019
Boberek z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Boberek to jeden z najbardziej pociesznych i wesołych psiaków wśród naszych podopiecznych. Wyciąga łapki przez kraty kojca, zachęca do zabrania go na spacer i do wspólnych zabaw. Uwielbia spacery, pięknie chodzi na smyczy. Psi ideał :) Boberek gorąco poleca się do adopcji. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Fiona z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Fiona to duża suczka, która została znaleziona 12 stycznia 2019r. w Świętnie. Niestety, ku naszemu zaskoczeniu, właściciel do tej pory się nie odezwał. Fiona jest psem młodym, wyjątkowej urody :) Pełna radości, energii, chęci do zabaw. Uczymy ją podstaw posłuszeństwa i zaobserwowaliśmy, że bardzo szybko się uczy. Doskonale wie co wolno, a czego nie. Pomimo, iż Fiona jest sporym psem, zdecydowanie wolelibyśmy, żeby zamieszkała w domu. Osoby zainteresowane adopcją suczki, proszone są o kontakt pod numerem: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Fisia z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Fisia to młodziutka, małego rozmiaru suczka rasy mieszanej. Została znaleziona 26 listopada 2018r. w Wolsztynie, jednak właściciel nie zgłosił się po nią. Fisia jest wesołą, pełną energii psinką. Uwielbia kontakt z człowiekiem, często kładzie się na pleckach i czeka na głaskanie :) Boi się jeszcze trochę spacerów na smyczy, jednak jest to kwestia poświęcenia jej odrobiny czasu i na pewno szybko się przełamie. Fisia czeka na wspaniały dom w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Kazik z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Psiak przyjechał do nas 6 marca 2019r. z Nowego Widzimia, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Kazik to młody, energiczny i bardzo radosny samczyk rasy mieszanej. Potrzebuje dużo uwagi ze strony człowieka i wspólnych z nim zabaw. Zamknięty w kojcu strasznie cierpi, wyje, próbuje na wszystkie sposoby wydostać się z kojca do człowieka i być blisko niego. Na spacerach nasz Kazik jest grzeczny, szybko się uczy i robi postępy. To wyjątkowo rezolutny psiak :) Osoby zainteresowane adopcją Kazika proszone są o kontakt pod numerem telefonu: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Irys z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Irys to mały samczyk rasy mieszanej o wadze około 10 kg. Trafił do nas z miejscowości Obra 25 marca 2019r, gdzie błąkał się od kilku dni. Miał na sobie czerwoną obróżkę. Niestety, właściciel nie zgłosił się po Irysa. Irys to wesoły, bezproblemowy psiak. Uwielbia spacery, głaskanie i psie smaczki. Cały czas macha ogonkiem, nie ma sposobu, by go nie kochać. :) Jesteśmy przekonani, że będzie najlepszym przyjacielem przyszłego właściciela. Osoby zainteresowane adopcją naszego chłopaka, proszone są o kontakt pod numerem: IDZ- 533 307 454.

17-03-2019
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To dużych rozmiarów samiec rasy mieszanej, choć wydaje się, jakby miał w sobie coś z charta. Dodatkowo, jest też bardzo szczuplutki. Dostał na imię Kostek. Kostek został wyłapany w miejscowości Borki. Miał na szyi obrożę i sznurek. Kostek czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454.

22-11-2018
Bongo z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Bongo to młody samczyk małego rozmiaru, nieco w typie rasy beagle. Psiak został znaleziony, gdy biegł 2 września 2018r. drogą pomiędzy miejscowościami: Barłożnia, Wolsztyn, jednak nie zgłosił się po niego właściciel. Bongo jest bardzo energicznym indywidualistą. Uwielbia ruch, węszenie i spacery w nowe miejsca. Dobrze czułby się u boku aktywnych właścicieli. Bongo czeka na fajny dom, który uwzględni jego temperament :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

22-11-2018
Mamba z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Mamba to średniego rozmiaru, młoda suczka, nieco w typie labradora. Jest bardzo energiczna i aktywna. Lubi bieganie, długie spacery, zabawy i pływanie. Szuka więc domu aktywnego oraz takiego, gdzie zostanie nauczona podstawowych zasad posłuszeństwa. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn Copyright © by www.zwierzaki.wolsztyn.pl 2010 - 2019. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.zwierzaki.wolsztyn.pl)