osób online: 1

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2020, 11:11stat4u

Zwierzaki w przytuliskuWażna informacja !

Żeby adoptować psa z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie prosimy o kontakt pod nr tel: 533 307 454- Stowarzyszenie Inicjatywa dla Zwierząt Oddział Wolsztyn (jeśli telefon nie odpowiada, prosimy o wiadomość SMS, na pewno oddzwonimy). Każdy pies zostaje przez nas zachipowany, odrobaczony, zabezpieczony przed pchłami I kleszczami, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie oraz chorobom zakaźnym. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy, która zobowiązuje do wykonania zabiegu sterylizacji/kastracji (bezpłatnie). Zapraszamy również na stronę: http://www.facebook.com/zwierzakiwolsztyn02-01-2020
Pigment z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Pigment to młody samiec rasy mieszanej. Jest niesamowicie przyjazny i bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Jak tylko zobaczy, że ktoś zbliża się do jego kojca, próbuje na wszelkie sposoby zwrócić na siebie uwagę. Wyciąga łapki, wspina się na kojcu, byle go ktoś zauważył. Uwielbia kontakt z dziećmi, jak tylko zobaczy malucha chce się z nim bawić i przytulać. Pięknie chodzi na smyczy, spacery z nim to sama przyjemność. Pigment, psi ideał szuka wspaniałego domu :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

02-01-2020
Kubuś z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Kubuś bardzo długo błąkał się po Wolsztynie i okolicach, nie dawał się złapać. Widząc, że ktoś próbuje do niego podejść od razu uciekał. Dzięki pomocy wielu osób w końcu się udało i Kubuś trafił do nas. Na początku był bardzo przerażony, patrzył na nas przestraszonym wzrokiem ze swojej budy. Z dnia na dzień robił coraz większe postępy, zaufał nam i przestał się bać. Okazało się, że Kubuś to typowa przylepa. Na nasz widok zaczyna piszczeć i niecierpliwie czeka na choć odrobinę uwagi i czułości. Uwielbia swoją piłeczkę, z którą rzadko się rozstaje. Czeka nas jeszcze trochę pracy z Kubusiem, ale już na tym etapie jesteśmy przekonani, że to co mu najbardziej potrzebne do szczęścia to człowiek :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

02-01-2020
KOT PRZEBYWA W DOMU TYMCZASOWYM! Kocurek Maciuś szuka domu. Maciuś jest bardzo grzeczny, bez problemu załatwia się do kuwety. Uwielbia kontakt z człowiekiem, potrzebuje dużo głaskania i przytulania. Przed adopcją zostanie wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Boberek z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Boberek to jeden z najbardziej pociesznych i wesołych psiaków wśród naszych podopiecznych. Wyciąga łapki przez kraty kojca, zachęca do zabrania go na spacer i do wspólnych zabaw. Uwielbia spacery, pięknie chodzi na smyczy. Psi ideał :) Boberek gorąco poleca się do adopcji. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454.

24-04-2019
Kazik z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Psiak przyjechał do nas 6 marca 2019r. z Nowego Widzimia, jednak właściciel nie zgłosił się po niego. Kazik to młody, energiczny i bardzo radosny samczyk rasy mieszanej. Potrzebuje dużo uwagi ze strony człowieka i wspólnych z nim zabaw. Zamknięty w kojcu strasznie cierpi, wyje, próbuje na wszystkie sposoby wydostać się z kojca do człowieka i być blisko niego. Na spacerach nasz Kazik jest grzeczny, szybko się uczy i robi postępy. To wyjątkowo rezolutny psiak :) Osoby zainteresowane adopcją Kazika proszone są o kontakt pod numerem telefonu: IDZ- 533 307 454.

17-03-2019
Nowy pies w Punkcie Adopcyjnym w Wolsztynie. To dużych rozmiarów samiec rasy mieszanej, choć wydaje się, jakby miał w sobie coś z charta. Dodatkowo, jest też bardzo szczuplutki. Dostał na imię Kostek. Kostek został wyłapany w miejscowości Borki. Miał na szyi obrożę i sznurek. Kostek czeka na odbiór przez swojego właściciela w wolsztyńskim Punkcie Adopcyjnym. Kontakt w jego sprawie: IDZ- 533 307 454.

22-11-2018
Bongo z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Bongo to młody samczyk małego rozmiaru, nieco w typie rasy beagle. Psiak został znaleziony, gdy biegł 2 września 2018r. drogą pomiędzy miejscowościami: Barłożnia, Wolsztyn, jednak nie zgłosił się po niego właściciel. Bongo jest bardzo energicznym indywidualistą. Uwielbia ruch, węszenie i spacery w nowe miejsca. Dobrze czułby się u boku aktywnych właścicieli. Bongo czeka na fajny dom, który uwzględni jego temperament :) Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.

22-11-2018
Mamba z Punktu Adopcyjnego w Wolsztynie szuka domu. Mamba to średniego rozmiaru, młoda suczka, nieco w typie labradora. Jest bardzo energiczna i aktywna. Lubi bieganie, długie spacery, zabawy i pływanie. Szuka więc domu aktywnego oraz takiego, gdzie zostanie nauczona podstawowych zasad posłuszeństwa. Kontakt w sprawie adopcji: IDZ- 533 307 454.
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn Copyright © by www.zwierzaki.wolsztyn.pl 2010 - 2020. Projekt strony wykonał: Damian Sarbak
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.zwierzaki.wolsztyn.pl)